Şimdi Ara

Babam annemi aldatmış :( Yardım beyler :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan çok moralim bozuldu daha öncede telefonuna pin kodu koyması anneme telefonunu göstermemesi filan durumlarıyla zaten şüpheleniyoduk iş yerinde internetten birileriyle filan konuşuyodu işte telefonunda daha öncede bi resimli mesaj filan bulmuştum genç bi kız fotosunu göndermiş filan. Son 8-20 aydır da işyerine filtre koydular fortingate die hiç bi yere girilmiyo filan diyodu inanmazsanız gelin bakın filan diyordu.

Bu gece bi yere başvururken babamın mailine doğrulama şifresi gelecekti onun firefoxtan mail adresini girdim şifreni gir dedim babama açtı mailini filan zaten orda sinem size mesaj yolladı cart curt şeklinde bi kaç tane okunmamış mesaj görünce yine aklıma geldi bu durum annem yanımızdaydı kadın ilkokul mezunu pek bişey bilmez gözlerde zaten yakını görmez o yüzden okuyamadı o ama görünce ben ne işler çeviriyosn sen filan dedim annem yanımızda olduğu için üstelemedim.

Daha sonra elektrikli süpürge bakıyoduk eve bi sürü sekme açıktı chrome da ve benimde mailim açıktı babam chromdaki benim mailimi kapattı kendi maili sanarak ben tabi anladım durumu bişey demedim annemde babamda gitti daha sonra firefox ta babamın oturum açık.

Tabi bi inceleyim dedim belgeler die klasörde fatma diye biri resimler 3 resimler 4 konulu mail atmış 5-6 tane foto var ankarada çekilmiş foto bunlar ve bi kadınla yanak yanağa 2 tane resmini gördüm peder beyin altında herşeyimsin aşkımsın filan yazıyodu. Aynı kişiye atılmış gönderilmiş klasöründe bi kaç tane mail "aşkım bide googlamaile atar mısın hangisi pratik oluyor bi görelim" filan yazmış kadın peder beye bizim peder soyadını değiştirip yazmış heralde kadın da neden yanlış isim verdin ki üzüldüm filan demiş bana izah eder misin bu durumu ben sana nasıl güveneyim filan demiş peder de cevap olarak ben sana yalan söylemedim filan demiş daha sonra seni seviyorum fatmam diye bi mail göndermiş. Bunlar 2010 mart 24 te filan geçiyo. resimlerin mail tarihi 2010 20 temmuz fotoların çekildiği tarihler ise 14-15-16 temmuz. Ankaraya gitmiş o tarihlerde biizm peder bey demekki ama ne için gitmişti hatırlamıyorum seminer filan mı dedi yoksa başka bişey mi hatırlamıyorum.

Kadın bellili cevap atmamış peder beyei peder beyde eylül 2010 da kadına tekrar beni sildin mi listenden arada bir ileti göndermek istemiyo musun canın sağolsun filan yazmış. Aradan baya zaman geçmiş kadın cevap attı mı atmadı mı bilmiyorum peder bey tekrar neden bana kızgınsın bu kadar ben ne yaptım sana seni adam gibi sevmekten başka ne yaptım ben demiş.

Bunları görünce ne kadar kötü oldum anlatamam ne yapsam ne etsem bilemedim bi yandan karıştırmaya devam ettim maili işle ilgili bi kaç evrak filan derken ilknur die bi kıza 2013 şubatta canım benim bizde güvenlik duvarı kurdular msn açamıyorum engelliyor seni unuttuğumu sanma öpüyorum seni diye bi mail atmış

Daha sonra 2013 nisanda sihirli partner diye bi arkadaşlık sitesinde hayatım bitanem kamuda memurum gerçekten görüşmek konuşmak arkadaşlık sevgili olmayı düşünüyosan telefon bırak arayım face msn e filan giremiyoruz yasaklı burda sevgiler ve saygılar şeklinde bi mesaj atmış.

Daha sonra bi jigololuk sitesine üye olmuş heralde ordan mailler filan gelmişti onlara tıkladım siteye giriş yapıldı üye oldu heralde yeni oraya bi kaç kişi yazmış 10.10.2013 te başlıyo mesajlar filan.

Durum böyle işte arkadaşlar şimdi ne yapsam bilmiyorum durumu anneme anlatsam kadıncağız nasıl üzülür. 3 gün görüşmüşler o fatma denen kadınla ama herhangi bi münasebet oldu mu bilmiyorum tabi 48 yaşında bizim peder devlet mumuru annem de 48 ben 23 yaşındayım ablam zihinsel engelli oda 26.5 yaşında bu saatten sonra boşansalar bi türlü anneme anlatsam bi türlü kadını üzmek istemiyorum bi yandan bilmek hakkı diyorum pederle mi konuşmalı baba demeye utanıyorum şuan bu zamana kadar okuttu(Üni 4. sınıfım) ne kadar para dediysem yolladı herhangi bişeymiz eksik olmadı çok şükür. Bi evimiz bi arabamız var gül gibi geçinip gidiyorduk halbu ki konu biraz dağıldı hatta iş yerine gidip bunları müdürüne gösterip bilgisayarsız çalışacağı herhangi bi ortama göndermesini bile istemeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalı arkadaşlar fikir verin bana çok kötü durumdayım uyuyamadım resmen gece boyu.

• 23 yaşındasın al babanı çık dışarı bi konuş bakalım,bi sonuç çıkmaz ise annene birşey söyleme metresinin telefonunu bir şekilde al ve durumu izah et eğer hala yavşıyorsa yapabileceğin birşey yok,malınız mülkünüz varsa onun peşine takılmıştır babanla o konuyuda görüş derim
    allah sabır versin inşallah düzelir
  • Herşeyden önce annenizin böyle bir şeyi bilmeye hakkı var. Annene durumu açıkla fakat babana belli etmeyin bir süre. Sonra çek babanı kenara, baba oğul sakin sakin konuş babanla. Olursa, laf dinlerse baban annen için ne kadar zor olursa olsun ablan için katlanır affeder babanı. Öbür türlü boşanmaları kaçınılmaz.
  • Danykoku D kullanıcısına yanıt
    Çok üzüldüm benzeri bir durumla ben bir yakınımla yaşamıştım.Düsündüm taşındım ortada 3 çocuk var,koca her ne kadar aldatsada kadını az buçuk mutlu ediyor kimseye söylemedim attım içime hem ayrıldıktan sonra kadın ne yapar ? Off çok zor bir durum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danykoku

Arkadaşlar şuan çok moralim bozuldu daha öncede telefonuna pin kodu koyması anneme telefonunu göstermemesi filan durumlarıyla zaten şüpheleniyoduk iş yerinde internetten birileriyle filan konuşuyodu işte telefonunda daha öncede bi resimli mesaj filan bulmuştum genç bi kız fotosunu göndermiş filan. Son 8-20 aydır da işyerine filtre koydular fortingate die hiç bi yere girilmiyo filan diyodu inanmazsanız gelin bakın filan diyordu.

Bu gece bi yere başvururken babamın mailine doğrulama şifresi gelecekti onun firefoxtan mail adresini girdim şifreni gir dedim babama açtı mailini filan zaten orda sinem size mesaj yolladı cart curt şeklinde bi kaç tane okunmamış mesaj görünce yine aklıma geldi bu durum annem yanımızdaydı kadın ilkokul mezunu pek bişey bilmez gözlerde zaten yakını görmez o yüzden okuyamadı o ama görünce ben ne işler çeviriyosn sen filan dedim annem yanımızda olduğu için üstelemedim.

Daha sonra elektrikli süpürge bakıyoduk eve bi sürü sekme açıktı chrome da ve benimde mailim açıktı babam chromdaki benim mailimi kapattı kendi maili sanarak ben tabi anladım durumu bişey demedim annemde babamda gitti daha sonra firefox ta babamın oturum açık.

Tabi bi inceleyim dedim belgeler die klasörde fatma diye biri resimler 3 resimler 4 konulu mail atmış 5-6 tane foto var ankarada çekilmiş foto bunlar ve bi kadınla yanak yanağa 2 tane resmini gördüm peder beyin altında herşeyimsin aşkımsın filan yazıyodu. Aynı kişiye atılmış gönderilmiş klasöründe bi kaç tane mail "aşkım bide googlamaile atar mısın hangisi pratik oluyor bi görelim" filan yazmış kadın peder beye bizim peder soyadını değiştirip yazmış heralde kadın da neden yanlış isim verdin ki üzüldüm filan demiş bana izah eder misin bu durumu ben sana nasıl güveneyim filan demiş peder de cevap olarak ben sana yalan söylemedim filan demiş daha sonra seni seviyorum fatmam diye bi mail göndermiş. Bunlar 2010 mart 24 te filan geçiyo. resimlerin mail tarihi 2010 20 temmuz fotoların çekildiği tarihler ise 14-15-16 temmuz. Ankaraya gitmiş o tarihlerde biizm peder bey demekki ama ne için gitmişti hatırlamıyorum seminer filan mı dedi yoksa başka bişey mi hatırlamıyorum.

Kadın bellili cevap atmamış peder beyei peder beyde eylül 2010 da kadına tekrar beni sildin mi listenden arada bir ileti göndermek istemiyo musun canın sağolsun filan yazmış. Aradan baya zaman geçmiş kadın cevap attı mı atmadı mı bilmiyorum peder bey tekrar neden bana kızgınsın bu kadar ben ne yaptım sana seni adam gibi sevmekten başka ne yaptım ben demiş.

Bunları görünce ne kadar kötü oldum anlatamam ne yapsam ne etsem bilemedim bi yandan karıştırmaya devam ettim maili işle ilgili bi kaç evrak filan derken ilknur die bi kıza 2013 şubatta canım benim bizde güvenlik duvarı kurdular msn açamıyorum engelliyor seni unuttuğumu sanma öpüyorum seni diye bi mail atmış

Daha sonra 2013 nisanda sihirli partner diye bi arkadaşlık sitesinde hayatım bitanem kamuda memurum gerçekten görüşmek konuşmak arkadaşlık sevgili olmayı düşünüyosan telefon bırak arayım face msn e filan giremiyoruz yasaklı burda sevgiler ve saygılar şeklinde bi mesaj atmış.

Daha sonra bi jigololuk sitesine üye olmuş heralde ordan mailler filan gelmişti onlara tıkladım siteye giriş yapıldı üye oldu heralde yeni oraya bi kaç kişi yazmış 10.10.2013 te başlıyo mesajlar filan.

Durum böyle işte arkadaşlar şimdi ne yapsam bilmiyorum durumu anneme anlatsam kadıncağız nasıl üzülür. 3 gün görüşmüşler o fatma denen kadınla ama herhangi bi münasebet oldu mu bilmiyorum tabi 48 yaşında bizim peder devlet mumuru annem de 48 ben 23 yaşındayım ablam zihinsel engelli oda 26.5 yaşında bu saatten sonra boşansalar bi türlü anneme anlatsam bi türlü kadını üzmek istemiyorum bi yandan bilmek hakkı diyorum pederle mi konuşmalı baba demeye utanıyorum şuan bu zamana kadar okuttu(Üni 4. sınıfım) ne kadar para dediysem yolladı herhangi bişeymiz eksik olmadı çok şükür. Bi evimiz bi arabamız var gül gibi geçinip gidiyorduk halbu ki konu biraz dağıldı hatta iş yerine gidip bunları müdürüne gösterip bilgisayarsız çalışacağı herhangi bi ortama göndermesini bile istemeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalı arkadaşlar fikir verin bana çok kötü durumdayım uyuyamadım resmen gece boyu.

Bir işe girene kadar bu konuyu açma

• çok zor bir durum acını anlıyorum kardeşim yaşın büyükmüş alıcaksın babanı bir kenara çekip konuşucaksın ya onlar ya biz
  • sinem bana da yolluyor her gün mail yalnız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazacam
  • babanla tehditle karışık bir konuşma yap

• Aynı durumu ben yaşadığımda susmuştum. Yaşın büyük olduğu için babanla konuş ama annene söyleme bence. Evet annenin bilmeye hakkı var kesinlikle ama 48 yaşından sonra böyle bir şey anneni çok yıpratır. yapman gereken tek şey babanla konuşmak eğer hala devam ederse de kendi bileceği iş eninde sonunda cezasını çekecek. Allah sabır versin
  • Babaya bak. 48 yaşında kaç tane kadın götürmüş. Allah sana sabır versin. Annene anlatma bence de. Babanla konuş. Ya da dediğin gibi patronuna gidip konuş. Bir de o kadınlara cevap yaz. Uzak durun babamdan diye.

• senin nasıl biri olduğunu bilmeden ne desek boş, konuşursanız babanın vereceği seninle doğrudan alakalı
  • Sakon iş yer,ne götürüp bilgisayarını incelletme çünkü direk hakkında soruşturma açılır en iyi maaş kesintisi ile kurutlur amam en kötü atılma riski çok yüksek görevi kötüye kullanma ve kendi çıkarları için kullanmadan hapis bile yatabilir.
    İlk konuş babanla hal devam ederse metresine anlat sonra hiç bir şey olmadımı.BU olaylardan önce topladığın belgeleri al annnele birlikte boşanam davası açın baban devlet memuru maaşına haciz gelebiyor.Miskibi normal nafaka artı ablanın engelli maaşıyla üç kişi rahat rahat yaşarsınız sende çalışma başlıyınca yemede yanında yat.Birde evlerin en az yarısı en fazla aldatma durumundan dolayı tamamını alabilirsiniz.
  • Bence babanla konuş eğer bi sonuca varamassan annene anlat durumu boşansınlar
  • Arkadaşlar durum gerçekten acı. Annem için çok üzülüyorum ya ablam dediğim gibi engelli 26.5 yaşında kadın zaetn 25 senedir ablama bakmakla uğraşıyo gerçekten bu durum onu çok yıprattı artık eskisi gibi değil daha gençken 30 larındayken daha sakin çalışkan bi yapısı vardı şuan zaten kollesterolu var ve çeşitli ilaçlar içiyo ve çok uyuyo ve artık çok çabuk sinirleniyo bide bu durumu anneme anlatsam nasıl karşılar durumu bilmiyorum.

Birde bu işin pskolojik durumu var kadıncağız resmen bitap olur bence 48 yaşında zihinsel engelli bi kızla ortada kalacak bizim ailenin yapısı zaten tutucu teyzemler halamlar amcamlar(dayı yok) herkes hacı namazında niyazından insanlar ama gelin görünki bizim peder beyin çok alakası yoktur böyle bi durumla sigara içer kumar oynar (kumar dedğim kahveye gidip çayına kolasına neyse küçükte olsa kumar kumardır yani) . Boşansalar hem anneme yazık hem toplum baskısı olcak

Kadının numarasını nasıl alırım bilmiyorum mail atsam o adrese bi şekilde alabilirim belki ama ne değişcek kadın gerçekleri anlatsa benim daha da zoruma gider heralde muhtemelen zaten peder bey evli olduğunu filan söylememiştir.

Baba babalık konusunda en azından benim için problem değil sonuçta her ay hesabıma yatırdığı belirli bi tutar var param bitti dediğimde gönderilen para var yada memlekete geldiğimde sorgusuz sualsiz kullanabileceğim nereye gidiyosun bile demedikleri bi otomobi var belki bu konuda biraz egoist düşünüyorum sonuçta sizinde diyeceğiniz gibi babalık konusunda herşey para değil tabiki, sorun sanırım kocalık konusunda. Nasıl bi insan 25 yıllık evli 2 çocuk babası bi insan bunları nasıl yapar aklım almıyor :(

• Babanda suç koca adamsın babanla konuş de böyle böyle kaç yaşında adamsın utanmıyormusun de
  • Bence annene hemen söyleme. Belki şimdilik bilmemesi, bilmesinden daha iyi olur.

Dayı yoksa amcandan yardım isteyebilirsin. Durumu anlat ve babanla konuşmasını iste.
    Eğer aile dışı bu aşamada öğrenmesin dersen, sen babanla konuşmayı düşünüyorsan, hemen onu sorgular ve yargılar gibi konuya girme. Yaşın küçük değil, ciddi ve detaylıca konuşun. Sebebini, niyetini ve çözümünü konuşmaya çalış. Konuşurken karşındaki kişinin senin baban olduğunu unutma, konuşmaya başlarken sert çıkarsan, ters tepki alabilirsin ve bu da durumu daha kötü bir yere götürebilir.

Devam ederse ve ailesi dağılırsa tek başına kalacağını anlamasını sağlamaya çalışın. Aldatan çoğu erkek sonunu düşünmez, sonra da "ben neden böyle bir şey yaptım da ailemi kaybettim" diye sızlanmaya başlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Bence annene hemen söyleme. Belki şimdilik bilmemesi, bilmesinden daha iyi olur.

Dayı yoksa amcandan yardım isteyebilirsin. Durumu anlat ve babanla konuşmasını iste.
    Eğer aile dışı bu aşamada öğrenmesin dersen, sen babanla konuşmayı düşünüyorsan, hemen onu sorgular ve yargılar gibi konuya girme. Yaşın küçük değil, ciddi ve detaylıca konuşun. Sebebini, niyetini ve çözümünü konuşmaya çalış. Konuşurken karşındaki kişinin senin baban olduğunu unutma, konuşmaya başlarken sert çıkarsan, ters tepki alabilirsin ve bu da durumu daha kötü bir yere götürebilir.

Devam ederse ve ailesi dağılırsa tek başına kalacağını anlamasını sağlamaya çalışın. Aldatan çoğu erkek sonunu düşünmez, sonra da "ben neden böyle bir şey yaptım da ailemi kaybettim" diye sızlanmaya başlar.

Hocam amca olayı mümkün değil araları zaten yok 20 yıl önce alınan evin 300 liralık key parası için evimize gelip bu parayı isteyen bi insan amcam malesef dayı yok.

Ama bende dediğinz gibi temkinlice konuşmayı düşünüyordum bugün dışarı çıkartıp peder beyi ama az önce öğrendim ki kaza yapmış öndeki bi araca çarpmış ufak bişey önemli değil de arabasına çok değer veriri bi tarafı çizilince morali baya bozulur kafaya takar filan gelince konuşmalı mıyım bilmiyorum zaten onunda suratı asık olur bide laflarımla ben üstüne gitsem mantıklı konuşabilir miyiz bilmiyorum yarın konuşsam bayram arefesi ne kadar mantıklı bilmiyorum 19 unda da zaten istanbula döneceğim bayram bitiyor. Pek fazlada zaman gözükmüyor.

Allah hidayet versin demekten başka aklıma bişey gelmiyor şuan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.