Şimdi Ara

dualshock vs dualshock v2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
55.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ps4 dualshock'u ile dualshock v2 arasında ne fark var.Nete baktımda kayda değer bir fark göremedim .

http://www.teknosa.com/urunler/125088774/sony-ps4-dualshock-siyah-v2

http://www.teknosa.com/urunler/125087954/ps4-dualshock-controller-silver

normalinin rengini beğendim diğeride v2. birini alacağım.

• yeni olan dualshock 4'ler şarjı daha çok gidiyormuş eskisine göre birde üzerinde oyun oynarken ışık yansıyor diye duydum onun dışında tuşları felan daha sağlam diyorlar başka bi özelliği yok
  • Tamam hocam sağolun. Bu durumlar varsa sırf rengi için eskiyi almayayım
  • Yenilince touchpad in olduğu yerde ışık var
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Yenisini alın hocam deneyimlerine göre şarjı daha uzun gidiyır birde joystick lerde soyulmaya karşı dayanıklı ama bunu zaman gösterecek sırf rengi için eskisini almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenisinin şarjı daha uzun gidiyor.

touchpadin orada ışık var. Tuşlar biraz daha gri renkte.

ve dpad in olduğu yerin zemini parlak değil.
  • Üç farklı özelliği var.

1- İsteğe bağlı USB kablo ile PS4 üzerinden haberleşebiliyor.
    2- Tasarımsal açıdan minimal değişiklikler var.
    3- Lightbar'ın ışığı touchpad üzerinden de görünebiliyor.
  • tamamdır teşekkür ediyorum yenisini alıyorum o zaman
  • Arkadaşlar konuyla alakası yok ama PS4 Pro kutu içeriğinde da Dual shock mu cıkıyor yoksa Dual shock V2 mi?
  • snipercis S kullanıcısına yanıt
    V2

• Be4die kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • snipercis S kullanıcısına yanıt
    V2 çıktı sniper, ışığı filan da var tbar üzerinde. ayrıca ps kafem oldugundan biliyorum ; şarjı bariz şekilde daha çok gitti. başka fark var mı bilmem ben de merak ettiğim için başlığa girdim
  • Şarj konusu bence aynı v2 yeni olduğu için uzun gidiyor olabilir şimdilik ama ilerde ömrü kısalacaktır eskisiyle farkı bana göre daha hafif ds4 lerin içinde en iyisi bence ilk çıkan ps4 lerle birlikte verilen ds4 ler

• Şu ışık kapansa şarj çok daha iyi olacakta kapanmıyor maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Ben loş yapıyorum o bile fayda ediyor ancak kim bakarki orya. Yok canın kiritik olunca ışık kırmızı oluyormuş yok olaylara göre renk değiştiriyormuş banane yaaa şuna kapatma seçeneği koymak çok mu zor.

• Şarjı çok daha uzun gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

Şarjı çok daha uzun gidiyor

Aynı gidiyor sayılır. Sıfır iki versiyonda mevcut. V2 nin uzun gittiğini söyleyemem.
  • Bu tip v2 arıyorum varmıdır piyasada

dualshock vs dualshock v2

• 2 yıla yakın DS4 V1(CUH-ZCT1E) PS4 kutusunun içinden çıkan oyun kolunu kullandım. 1 yıldır da DS4 V2(CUH-ZCT2E) oyun kolunu kullandım. arasıdaki en büyük fark V2 de D-PAD ve diğer tüm tuşlar kol yüzeyinde daha yüksekte ve basımları çok sert. Özellikle D-PAD kullanımı çok sıkıntılı. V1 de tam tersi. D-PAD ve diğer tüm tuşların basım hassasiyeti mükemmel. 2 versiyonu karşılaştırırsam.

V1 ARTILARI: 1-) Tuşların hassasiyeti ve basım ergonomisi.
    2-) D-PAD mükemmel uyumlu ve rahat.
    3-) V2 DS4 e göre daha hızlı tepki veriyor.
    V2 ARTILARI: 1-) Pil ömrü biraz daha uzun.
    2-) DS4 e yeni gelen dokunmatik tuş takımında üstten görülen ışık.(Hala birşeye yaramıyor gerçi oarsı ayrı)

Son söz: V2 DS4 aldığıma pişman oldum. Tuşların özensiz ve rahat olmayan dizaynı bir yana en büyük sıkıntı DS4 V2 tepki süresi V1 e göre düşük. Elinizde eğer 2 versiyonda varsa bizzat deneyin tepki hızı olarak V1 DS4 V2 ye göre daha hızlı tepki veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 28 Ocak 2018; 17:11:21 >

• Doğru ek olarak analoglar v2de çok sert yapıda, v1de ise yumuşak. Fakat piyasada v1 bulunmuyor artık mecbur v2 kullanılmak zorunda
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.