Şimdi Ara

Çalışmayan Dualshock 3 / Sixaxis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DS3'lerimden biri sebepsiz yere çalışmamaya başladı. PS butonuna bastığımda hiçbir tepki vermiyor, ışıkları yanmıyor. Sadece USB'den PS3'e ya da PC'ye bağladığımda şarj ışıkları yanıyor (bir süre sonra da sönüyor, sanırım full dolu zaten) ama yine de tuşlar çalışmıyor.

PC'ye de taktım. PC'de otomatik olarak PS3 Controller olarak görüyor ama tuşlar tepki vermiyor. USB'den bağlıyken şarj ışıkları yanıp sönüyorken reset butonuna da bastım ama herhangi bir değişiklik yok.

Aklıma başka yapacak bir şey de gelmiyor. Gözden kaçırdığım bir nokta mı var acaba? Not: Diğer DS3'üm sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 13 Ekim 2013; 23:07:13 >

• Teknik olarak çalışma sistemini bilmiyorum ama batarya ile ilgili bir problem olabilir belki.
  • Batarya ile ilgili bir problem olsaydı muhtemelen USB'den taktığımda PS3'de tuşlar çalışırdı diye düşünüyorum.

Kaldı ki PC'ye taktığımda cihazı görüyor. Kalibrasyon ayarlarına girdiğimde tuşları kontrol ediyorum ama hiçbir tepki vermiyorlar.

Çalışmayan Dualshock 3 / Sixaxis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.