Şimdi Ara

Dua Ettik Yağmur Yağdı Diyen Adamdn Meteoroloji Açıklamıştı Zaten Diyen Muhabire'Sende mi Fetöcüsün'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
6.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 9 Ocak 2021; 19:2:16 >

• Benim anlamadığım, zamanında biz bu Fethullah gülene sallarken bize vatan haini diyorlardı, bizim mahalledeki bi abi, ne istedin de vermedik diyordu onun toplantılarına gidiyor, elini öpüyordu. Yani o abi en kral Fethullahcıydı. Şimdi ben fikrimi belirtince Fethullahcı oluyorum, çık işin içinden çıkabilirsen...
    Esas gavat sensin ...n feryadı

Asgarî ücret bile 2800 kusur olmuş,
    80 lira veriyoz kimse çalışmıyor diyor utanmadan arlanmadan

Sen 80tl ver adam günde 12 saat köpek gibi çalışsın
    Sonra da iş begenmiyorlar

Gel ben sana günde 100 vereyim 10 saat çalıs ama köpeğim ol havla kuyruk salla başka bişey de yapma

Daha ağzımı bozmayayim
  • Kimin fetöcü olduğunu görüyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok üzülüyordum ülkenin haline, garibanlara.

ama anladım ki insan başına bela gelmeden anlayamıyor. bela bu açıdan iyi sayılır, fakirlik yoksulluk rezillik ve hastalık ile hatalarımızı anlayacağız.

Bela şöyle bir gelsin kanırtsın, o çok bilmişler şöyle bir inlesin ki gerçeği anlayabilsin.

• yanlız adamlar haklı çeplerindeki ile övünüyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

yanlız adamlar haklı çeplerindeki ile övünüyorlar

Ya yok çıkardıkları telefon 3-5 binlik telefon.10.000 liraya telefon alan sayılıdır,bizim millet kuru sıkı atmayı seviyor!

Kendisi gibi düşünmeyen herkese "fetöcü,vatan hayini".. demekte moda oldu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 9 Ocak 2021; 19:20:19 >
  • Benim anlamadığım, zamanında biz bu Fethullah gülene sallarken bize vatan haini diyorlardı, bizim mahalledeki bi abi, ne istedin de vermedik diyordu onun toplantılarına gidiyor, elini öpüyordu. Yani o abi en kral Fethullahcıydı. Şimdi ben fikrimi belirtince Fethullahcı oluyorum, çık işin içinden çıkabilirsen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 747kubimustafa747 -- 9 Ocak 2021; 20:7:49 >
  • İşte bu büyük oyunu görmek. Ahh ahh.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlara iftira atarak yediği kul hakkıyla yaptığı tüm ibadet boşa gidiyor dayının farkında değil. İşin kötüsü bu her onlardan olmayan sen fetöcüsün diyen zihniyetin geçmişine baksan kesin fetöyle bir bağlantısı yada fetö yanlısı olduğu çıkar.

• Bir dua daha et de Allah akıl versin

• Bunun gibilerin yaşaması dünya için zarar. Tam bir oksijen israfı.

• etmeyeceksin cahille muhabbet... birine terorist demek büyük itham

• Bu cahil günde 1k para kazanıyorsa...

• 2021 yılında cep telefonunu lüks sanan insanlar topluluğu, gerçekten çok yazık.

Bir tanesi de çıkıp; gelişmiş bir ülkede minimum aylık maaş ücretleriyle 2-3 tane alınan cep telefonunun, neden bu ülkede 3 aylık asgari ücrete satıldığını sorgulayamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 747kubimustafa747

Benim anlamadığım, zamanında biz bu Fethullah gülene sallarken bize vatan haini diyorlardı, bizim mahalledeki bi abi, ne istedin de vermedik diyordu onun toplantılarına gidiyor, elini öpüyordu. Yani o abi en kral Fethullahcıydı. Şimdi ben fikrimi belirtince Fethullahcı oluyorum, çık işin içinden çıkabilirsen...

Karıştırdın hocam, o zaman darbeci, balyozcu, ergenokoncuyduk.

Barış sürecinde ırkçıydık, savaş yanlıyısıydık.

• Herşey duayınan arkadaşlar. 

Boş boş gonuşmayın.

• Niye bu tip pazarcılardan alışveriş yapmadığımı bir kez daha hatırladım.

Cahillik kokusu ekrandan bile geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Herşey duayınan arkadaşlar. 

Boş boş gonuşmayın.

Bu dişi olmayan ve ülke iyi diyen amcaya inanalım ve düz mantık kuralım.

İskandinav ülkelerindeki gelir düzeyi ve refah düzeyi ile ülkemizi karşılaştıralım. Demek ki düz hesap bizim ülke dua etmiyor onlar ediyor.

• Benimde iki arkadaşım vardı. Biri her cuma ailecek sohbete falan giderdi. Diğeri üniversitedeyiz çok iyi hatırlıyorum gece 2 falan TV de tesadüf feytullah gene ağlıyor. Gene ağlıyor .... Dedim . Çıktı sen dedi ne hakla feytullah gülen hoca efendimize böyle dersin. Dedim ananmı baban mı hıyar herif. Bana demezmi ben anam babamdan daha çok seviyorum diye.
    Bu iki kişide koyu akpliydi. İkisi ilere görüşmüyorum. Daha doğrusu toz oldular. Gözükmüyorlar döt korkusu.
    Böyle çok havhav var.

• Almanya’da yaşıyorum. Görünce çok şaşırdım. O nasıl cep telefonu bolluğu böyle. Ekonomi süper olmalı. Çok kıskandım. Kesin dönüş yapacağım. Burada dumanla, güvercinle haberleşiyor 3 kişiden 1 i.

• gülüyorsun eğleniyorsunuz da korkunç bir durum bu 

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.