Şimdi Ara

dts çözebilen bi amfi tavsiye edebilirmisiniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde 5.1 kolonlar mevcut birde osowa diye bi amfim var...Yeni aldığım philips 5980 dvd playerle bu şekilde dts li filmlerden ses alamadığım için sadece bu sistemle dts okuyabilecek bi amfiye ihtiyacım var...Önerilerinizi bekliyorum...200 ytl civarı falan varmıdır bilmiyorum ama

• 200 ytl civarı yine osawa tarzı amfiler bulunur, yani pek işe yaramaz
    ya o amfiyide satıp biraz iyi birşey alın ya da ikinci el bir amfi bulabilirsin
    dts artık eski teknoloji sayılabilir
    piyasada bulunan sony, yamaha (ucuz modelleri olan) gibi markaların düşük modellerinde de dts bulunur genellikle

quote:

Orjinalden alıntı: blackeagle1980

Elimde 5.1 kolonlar mevcut birde osowa diye bi amfim var...Yeni aldığım philips 5980 dvd playerle bu şekilde dts li filmlerden ses alamadığım için sadece bu sistemle dts okuyabilecek bi amfiye ihtiyacım var...Önerilerinizi bekliyorum...200 ytl civarı falan varmıdır bilmiyorum ama

• SONY STR DE 497 hakkında fikriniz nedir bi açık arttırma sitesinde buldum ne kadar verilir acaba ???
  • temizliğine göre 200-250 civarı verilebilir sanırım
  • Onkyo TX-DS 747 buldum bi tanede bu nasıl bi amfidir acaba arkadaşlar aradağım özellikler varmıdır acaba...5980 nin ses çıkışlarından bu amfiyle 5.1 ses alabilirmiyim...
  • zannediyorum ki o amfi eski model ve dts desteği yok
    zaten 5.1 ses çıkışı var

6.1 ve dts destekli olan amfilere bakmalısın

belki yanılıyorumdur kullanan varsa düzeltebilir

quote:

Onkyo TX-DS 747 buldum bi tanede bu nasıl bi amfidir acaba arkadaşlar aradağım özellikler varmıdır acaba...5980 nin ses çıkışlarından bu amfiyle 5.1 ses alabilirmiyim...
  • 5980 nin 5.1 kullanmak için sanırım sadece coax çıkışı var buna bağlanacak bi amfi lazım bana ilgin içinde ayrıca teşekkür ederim arkadaşım...
  • aslında 5980in özelliklerini kullanmak için hdmi girişi olan bir amfi düşünülebilir

quote:

5980 nin 5.1 kullanmak için sanırım sadece coax çıkışı var buna bağlanacak bi amfi lazım bana ilgin içinde ayrıca teşekkür ederim arkadaşım...
  • quote:

SONY STR DE 497 hakkında fikriniz nedir bi açık arttırma sitesinde buldum ne kadar verilir acaba ???

150ytl civarı ederi olabilir..
  • 150 çok az değil mi
    jameson, osawa gibi amfiler bile daha pahalı
  • topikleri gezerken gözüme ilişti bendede str 495 var 4 sene önce 1200 ytl ye almıştım.. vaybe nereden nereye demek şu an satsak 200 zar zor edecek..yenilerde inanın hiç hoş değil..tenekeden ses çıkar gibi veriyor sesi..bu alet transistörlü ..inanın çok ciddi fark var... memnunum açıkcası.. gerçi elektronik böyle bişe koşarken ardından yetiştik sanıyoruz meğerse düşmüşüz hala koştuğumuzu sanıyoruz açıkcası 497 yi ben al derim..son çıkanlar entegreli. tenekeden ses çıkıyor gibi ..her marka değil tabiki..ama geneli böyle ..full hd tv lerde öyle son ssitem ama ses diye bişe yok inanın
    yani eski taş plaklar var bende inanın ondaki sesler bir değişik...sanki gerçek gibi.. bu alette sizi üzmez inanın bana ..ben yıllardır kullanıyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.