Şimdi Ara

DT 8002 Receiver'e Türksat yazılımı atabilirmiyiz imkan varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
25.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bunda 6 ay evvel Digiturk abonesi olduk şimdi Türksata geçmek istiyoruz faturalar hala geliyor ama bağımsız olsun istiyorum normal uydu alıcısı gibi nasıl yapabiliriz bu Receiveri ?

com port koymamışlar içinde bağlantı noktası olarak "CN6" ve Scart çıkışı var bazıları scart çıkışından RS232 yapıp comporta bağlyıp yazılım atabiliyorlarmış ben nasıl bu cihazı Turksat uydu alıcısı yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Model : DCR 8002 DVB650/S8200 DCR 8002 AFU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 16 Mart 2010; 0:44:52 >

• bu cihaza program atıpda normal receiver olarak kullanabilirmiyiz arkadaşlar hala duruyor ama digiturku hala kullanmıyoruz vestel üretimi

Receiverin içinden aldığım bilgiler ;

DCR 8002 VESTEL DIGITURK
    DVB630 S8200

VESTEL 16MB8200-1 (020409)

CHIPSET : NEC JAPAN D61214F1350 0925KU403

İÇİNDE COMPORT GİBİ BİR GİRİŞ BULAMADIM SADECE 16 DİŞLİ CN6 YAZIYOR.
  • Merhaba kardeşim Digiturk DCR DT-8002‎ model cihazları normal fta receiver olarak kullanabilmen için digitürk müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtmen gerekiyor.Senden telefonda cihazın seri numarasını isteyeceklerdir. uydu üzerinden sinyal gönderip kilitli olan FTA özelliği açık hale gelecektir.Normal uydu alıcı gibi kullanabileceksin.Tabi bunun için üyeliğinin bitmiş olması gerekiyor.
  • bu uydu alıcısıyla türksattan ntvspor veya stardaki maçları izlemenin mümkünü var mı
  • [byzaf]Merhaba kardeşim Digiturk DCR DT-8002‎ model cihazları normal fta receiver olarak kullanabilmen için digitürk müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtmen gerekiyor.Senden telefonda cihazın seri numarasını isteyeceklerdir. uydu üzerinden sinyal gönderip kilitli olan FTA özelliği açık hale gelecektir.Normal uydu alıcı gibi kullanabileceksin.Tabi bunun için üyeliğinin bitmiş olması gerekiyor.
    [/byzaf]

evet digiturkten bağlantısını kestim. Hatta türksattan yayın alıyorum fakat bu kutununproğramı çok dandik buna kanalların ve radyoların oldugu ayrı listeli ve kanalların silip yazılabilir bi yeni proğram atmamız nasıl olacak.
    Bendeki model: DVB650/S8200 DCR DT 8002 AFU //Sw Ver:3.7_3.24
  • quote:

Orijinalden alıntı: byzaf

Merhaba kardeşim Digiturk DCR DT-8002‎ model cihazları normal fta receiver olarak kullanabilmen için digitürk müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtmen gerekiyor.Senden telefonda cihazın seri numarasını isteyeceklerdir. uydu üzerinden sinyal gönderip kilitli olan FTA özelliği açık hale gelecektir.Normal uydu alıcı gibi kullanabileceksin.Tabi bunun için üyeliğinin bitmiş olması gerekiyor.

evet digiturkten bağlantısını kestim. Hatta türksattan yayın alıyorum fakat bu kutununproğramı çok dandik buna kanalların ve radyoların oldugu ayrı listeli ve kanalların silip yazılabilir bi yeni proğram atmamız nasıl olacak.
    Bendeki model: DVB650/S8200 DCR DT 8002 AFU //Sw Ver:3.7_3.24
  • hayati54 kullanıcısına yanıt
    Turksat 4A ya nasıl geçebilirim? Bir yolunu bulduysanız çok makbule geçer. Mutfak için kullanıyoduk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Turksat 4A ya nasıl geçebilirim? Bir yolunu bulduysanız çok makbule geçer. Mutfak için kullanıyoduk :)

digiturk otomatik güncelleniyor, sözleşmeniz bittiyse digiturku arayıp yardım alabilirsiniz.
  • hayati54 kullanıcısına yanıt
    Yok ben zaten sözleşme bitiminde bayiden cihazı bireysel kullanıma açtırdım. Şimdi ise yazılım yüklemek gerekiyo galiba.. şimdi tekrardan orayamı gitmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Yok ben zaten sözleşme bitiminde bayiden cihazı bireysel kullanıma açtırdım. Şimdi ise yazılım yüklemek gerekiyo galiba.. şimdi tekrardan orayamı gitmeliyim?

valla bilmiyorum o cihazı hurdacıya verip, 40tl ye hometech alıcı almıştım uğraşmana değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 24 Mart 2015; 10:00:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.