Şimdi Ara

dsmart internet akn rezilligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar malum 1 mayısdan sonra gece 02-08 arası akn kalktı. Fakat dsmart internet indirdigim 15gb ı kotaya eklediler. Ve bildirdim bu durumu 3 günde aldıgım sonuc degişmedi gece indirdiklerim akn ye yansıdı ve hata olmadıgını söylediler. logları istiyorum veremiyoruz diyolar. tek kelime ile rezillik. BTK kararı bu kardeşim kafam almıyor her firma kendine göremi iş yapıyo anlamadımki.

dsmart internet akn rezilligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrcp -- 5 Mayıs 2017; 14:40:24 >

• O sorun çoğu kişide var Türk telekom da dahil olmak üzere. Sen görmüyorsun ama 02 -80 arası indirmelerin farklı bir sayaca atılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla akn den indiriyor gözüküyorsun ama ay sonun da etkilemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla mesaj geldi %80 akn niz doldu diye 43gb şuan bakalım 50 olunca ne olucak allah kahretsin böyle firmayı.
  • hocam aynı durumdan muzdarip haldeyim. sözlerine güvendim, bir sürü film, oyun indirdim gece 2 - sabah 8 arasında ama nafile. 4. günde akk doldu anasını satayım. daha 1 ay var ben ne yapacağım bu kağnı gibi İnternet ile bilmiyorum.
  • Bende dsmart tek mb yazmadı kotaya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.