Şimdi Ara

DSG Şanzıman (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.702
Cevap
66
Favori
132.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bas gaza gormezden gel kokle gazi kac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezalet gerçekten, doğus grubu arabalarından uzak durmak gerekiyor, dsg olsun olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

Az önce vw Amerika sitesine baktım .

7 ileri dsg 1-2 araçta var yok o da hibrit falan.

Ya 6 ileri tork konvertörlü şanzıman var
    Ya 6 ileri yağ içinde çalışan sorunsuz olan DSG var
    En üst modellerde 8 ileri ZF şanzımanı var.
    Teknoloji harikasi 7 ileri DSG Amerika gibi büyük bir pazarda satılamıyor efendim.

Anlamsız laf sokmaya gerek yok.

7-DSG'nin kaldıracağı tork belli. Onun üzerinde zaten kullanılmıyor.

Bunun ABD ile alakası yok, Avrupa'da da böyle.

Ayrıca 2.0 TDI modeline bakın Passat'ın, 7-DSG yoktur.

----------------------------------------

Konuya gelirsek,

VAG'ı ne kadar seviyorsam, Doğuş Oto'dan da o kadar nefret ediyorum. Logosunu görünce midem bulanıyor.

Zaten sorun şurada; bu şanzıman kaldırması gereken torku da kaldıramıyor.

Tam da bu noktada söz konusu laf sokma gayet anlamlı bi hale bürünüyor.

• dolandırıcılık bu yuh olsun sana doğuş oto, araç almayı düşünüyordum seçeneklerimde 7 ileri dsg ibiza'da vardı bunu gördükten sonra yanından bile geçmem bir daha
  • Belgenin de maşallahı varmış, belgeye bak çay demle bu kadar olur yani.
  • Mahkeme karari iyi olmus bence dava acin 5000 i de geri alin hatta fazlasini talep edebilirsiniz

• Hocam bu rezilliğin bir çözümü olmalı. Bence bir hukukçuyla konuyu görüşün. Resmen size paranıza karşılık şantaj yapılmış ve aracınızın yapılmaması gibi bir tehditte bulunulmuş. Bence çok iyi bir tazminat alabilirsiniz bu sahtekarlardan.
  • gercektende arkadaşlar rezaletın danıskası oradan burada kısalım kredı cekelım o acenta araba alalım bır sanzuman 14 bın tl turk tuketıcılerınden ıste para olduu tabıı ama enterasan bızım mıllletımızde sıraya gırıyoor oda ayrı mevzuat konusu zaten
  • Arkadaş bu DSG sadece Türkiye'de mi sorun çıkartıyor anlamadım? Avrupa'da da bu kadar sorun çıkartıyorsa nasıl oluyor da hala en çok satanlar VW marka araçları oluyor? listelerde hep zirvede Golf, Polo vs var.. Geçen yıl değil miydi Golf yılın otomobili seçilmişti.. Hadi bizim milletimiz ikinci el kaygısı falan düşüncesiyle tercih ediyor diyelim. Elin Avrupalısı da böyle düşünmüyor sanırım.

Bu VW aşkını çözemedim ben. Hyundai, Fiat gibi markalarda bu kadar şanzıman arızası vb ayyuka çıksaydı Tr pazarından kovarlardı vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 18 Şubat 2014; 20:27:29 >
  • Orijinalden alıntı: by_mercure

Doğuş otonun bana imzalattırdığı belge

DSG Şanzıman

DSG Şanzıman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 18 Şubat 2014; 20:29:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

ama onun yumuşacık göğsü var dsg patlasa ne olacak
     DSG Şanzıman

Tok kapı sesini unutmayalım
  • İhtarname noterlik belgesinde TC Kimlik numaranız Ana Baba adı cilt, sıra, aile sıra no vb ne varsa görünüyor kardeşim. paylaşmayaydın eyiydi.
  • Daha cok gorucez bence dsg ve tsi motorlarin sinavlarini soyle 3-4 sene gecsin kmler artsin da.

• Daha önce forumda okuduklarımdan dolayı, eşiminde kullanabilmesi için düşündüğüm leon dsg den vazgeçmiştim. Şimdi benzin parasını göze alıp Subaru xv düşünüyorum, hayırlısı bakalım.

• İyi niyetçiler gelir şimdi...
  • Bu imzalı belgeyi biz arkadaşlarla paylaşsak sıkıntı olur mu?
  • DSG hakkında forumda açılan konuları vs. takip ediyordum, hiç olumlu bir imajı yoktu kafamda. Artık bu konudan sonrada tamamen uzak durma kararı aldım.
  • paylaşım için teşekkürler, tam bir rezalet belgesi.
  • Acaba bu konuyu gördüler de o yüzden mi yazdırdılar.

http://forum.donanimhaber.com/m_68413227/tm.htm

O değilde demekki bu tür konular işe yarıyor. Adamlar korkar olmuşlar. Sessiz kalmayıp herkesi bilgilendiren bu tür konulara sonsuz teşşekkürler.
  • Aboo

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.