Şimdi Ara

DRY İstanbul İle Yaşadığım Sorun ile İlgili Yardım Önerileri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Değerli Forum arkadaşlarım. DRY İstanbul firmasından ütü hizmeti almaktayım. İlk anlaşma yaklaşık 1 yıl önceydi ve hizmetten-fiyatlarından çok memnundum. Yaklaşık 5 ay önce yeniden aradılar bakiyemin azaldığını söylediler. Bu imkansızdı ayda verdiğim ürünlerin sayısı belliydi. Bana ilk aramada söyledikleri fiyat; ürün farketmeksizin parçabaşı 1,5 TL şeklindeydi. Fakat fiyatlandırma yaparken sadece gömlek ile pantolon 1,5 TL den diğerleri normal fiyatlarından hesaplanmış. Bu yüzden bakiyem bitme aşamasına gelmiş. Bende buna istinaden görüşme kaydının incelenmesini istedim. Yaklaşık 1 ayda defalarca görüşme sonucu ürün farketmeksizin 1,5 TL fiyat verdikleriniz kabul ettiler. Bende gerekli bakiyenin düzeltilmesi ve 1,5 TL ücretin devam ettirilmesi durumunda yeniden anlaşabileceğimi söyledim. Bunun mümkün olmadığını ama buna yakın fiyat verebileceklerini söyledi şef Erhan Bey. Oda şu şekilde aldığım paket 360 TL. ama yüklenen bakiye 720 TL. Ürünler 4,5 TL civarı yani 2,25 TL civarına gelecekti fiyat. Bir hata sonucu tamam dedik. Gerekli bakiyeyi yüklediler ama eski bakiyemi bir türlü düzeltmediler. Herşey bundan sonra başladı. Anlaşmanın üzerinden 2 hafta geçti ki ilk siparişim yaklaşık 50 TL civarı tutması gerekirken 100 TL yi ekstrede görünce şok oldum. Aradım hemen. Dediler ki fiyatlar bu şekilde değişti. Dedim daha 2 hafta önce şu fiyattan anlaştık Erhan bey ile. Dediler yapacağımız birşey yok maalesef. Neyse dedim. Bakiyeyi bitireyimde kurtulayım moduna girdim artık. Fakat bu konuştuklarımızı bir yere not alıyorlar heralde ki o gün bugündür yaklaşık 6-7 siparişim oldu sadece 2 sinde gelip aldılar ürünleri ve teslim ettiler. Son 4 siparişimde ise en az 20 kez firma ile görüşmeme rağmen kimse ürünleri almaya gelmedi. Az önce aradılar hizmetten memnun musunuz diyorlar yeni kampanyalarımız var. Tabiri caizse dolandırıldım yani. şu an içeride bakiyem var ama hizmet alamıyorum. Bu konuda nereye kimlere şikayet etmeliyim. Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarını esirgemezseler sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.