Şimdi Ara

Druid Deckleriniz/Stratejileriniz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
7.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Aspiarant Druidi baya rahatlattı bence. Karşıdaki mecburen remove etmek zorunda kalıyor ve eskisi gibi erken üstünlük kuramıyor. Zaten ilk turnden mana sağlayan kart yakalama şansını 1.5 katına çıkarttı. Yerde kalırsa zaten direk gerekli manaya çıkmış oluyorsunuz.

elimde hic tgt karti yok.sizce hangisini craftlamaliyim? son zamanlarda populer olan 3 kart var.savage combatant living roots ve darnassus. sanirim darnassus aralarinda en onemlisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batgyro

quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Aspiarant Druidi baya rahatlattı bence. Karşıdaki mecburen remove etmek zorunda kalıyor ve eskisi gibi erken üstünlük kuramıyor. Zaten ilk turnden mana sağlayan kart yakalama şansını 1.5 katına çıkarttı. Yerde kalırsa zaten direk gerekli manaya çıkmış oluyorsunuz.

elimde hic tgt karti yok.sizce hangisini craftlamaliyim? son zamanlarda populer olan 3 kart var.savage combatant living roots ve darnassus. sanirim darnassus aralarinda en onemlisi.

Ben 2 aspirant 1 living roots kullanıyorum. Living roots ve savage combanant daha çok aggro druidde kullanılıyor. Living roots common zaten yanlış hatırlamıyorsam. Her gün paket açsanız düşürürsünüz zaten. Aspirantı düşürmek biraz daha zor tabi ama rare craftlamak da pek mantıklı değil bence.

• beyler elimdeki tüm kartları ds edip aggro druid yaptım nasıl oynanır bu aggro druid taktik pls !!
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Aviana'yı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine craftladım ama beklediğim verimi alamadım bir türlü istediğim gibi olmadı 1 manaya minion oynayacağız diye deste de yüksek manalı kartlar koyuyorsunuz başlangıçta elinize açılışa uygun düşük manalı kart gelmeyince çok büyük sıkıntı çıkıyor Sonra oyunu döndürmek zor oluyor zaten çoğunlukla oyun dönmüyor bilemedim Aviana ile deck yapan verim alan arkadaşlar olursa bizimle paylaşırlarsa sevinirim
    Unutmadan kartı craftlatan arkadaş kendi kartı craftlamadı

• Scropion kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınız sizi kobay olarak kullanmış

• Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu kendisi de durumun farkında belki ileride isimize yarar diye teselli ediyoruz kendimizi
  • ELİMDEKİ Deckler Bunlar Lütfen Combo deck onerın Bu kartlar ile Oyun Kazanamıyorum Ciddiyim..

5 Oyun 4ü Lose..

Druid onemli speller

Druid Deckleriniz/Stratejileriniz

Sağ taraftan Spellere bakın Sadece ekrann buyuk kısmında yok sağ taraf komple speller
    Soul of the forrest ile savage roar wild growth mark of the wild filan koymayı unutmusm

bende olanlar yani claw filanda vardı basic die koymadım.Onuda onerebilirsiniz.

En cok kullandıgım natural kardlarım bunlar dısında 2-3 rare daha var birde basicler filan.En onemlileri bunlar ama

Minionların devamı

• arkadaşlar aggro druid hakkımda bir sorum var fel reaver oynamayı düşünüyorum fakat fel reaverlı decklerde 1 shade of naxx var, siz nasıl verim alıyorsunuz aggro druidlerinizde?

• Urbanears U kullanıcısına yanıt
    Shade yerine Mounted raptor kullanır oldular o deckte. Linki bıraktım incelersin.
    http://www.hearthpwn.com/decks/389457-t100-legend-in-depth-guide-to-aggro-druid
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

Shade yerine Mounted raptor kullanır oldular o deckte. Linki bıraktım incelersin.
    http://www.hearthpwn.com/decks/389457-t100-legend-in-depth-guide-to-aggro-druid

dostum sen kullanıyor musun? forumda kullanan bir arkadaş vardı da tam hatırlayamadım. shade of önermez misin şahsen tehlikeli oluyorlar çoğu zaman :)

• Urbanears U kullanıcısına yanıt
    Ben aggro druid oynamıyorum. Çok çabuk tıkanan bir deck. Bir de karşıda pala falan varsa fel reaver bir yerlerine giriyor, deste eriyor. Önceden shade kullanıyordu zaten hala da kullanılabilir. Shade i bekletmek istemiyor aggro oyuncular. Vurursanda rakip ilk onu yok ediyor zaten. Onun yerine ölünce de boardda minyon olması için mounted koymaya başladılar decke. Shade ile de oynayabilirsin ama ben deck olarak pek de güzel bulmuyorum açıkçası aggro druidi. Face hunter daha verimlidir herhalde bu deckten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

Ben aggro druid oynamıyorum. Çok çabuk tıkanan bir deck. Bir de karşıda pala falan varsa fel reaver bir yerlerine giriyor, deste eriyor. Önceden shade kullanıyordu zaten hala da kullanılabilir. Shade i bekletmek istemiyor aggro oyuncular. Vurursanda rakip ilk onu yok ediyor zaten. Onun yerine ölünce de boardda minyon olması için mounted koymaya başladılar decke. Shade ile de oynayabilirsin ama ben deck olarak pek de güzel bulmuyorum açıkçası aggro druidi. Face hunter daha verimlidir herhalde bu deckten.

dostum şu an
    unearthed raptor rogue
    midrange pala
    secret pala
    face hunter
    reynad zoolock
    reynad mech shaman

decklerim var paketten de fel reaver çıkartınca bir deneyeyim dedim, teşekkürler yorumun için, 400e 1 force of nature daha craftlayıp deneyeceğim

• fel reaverlı aggro druidi oynayamadım shade of naxxramaslı combo druid decki önerir misiniz? icy veins baktım fakat bana pek sağlam gelmedi deckler, zaten çok nadir güncelleniyor orası

• Konu pek aktif olmamış ben durumu bozayım. Old Gods'ta C'Thun druid popüler oldu ama token-yogg druid ile gayet rekabetçi seviyede oynayabiliyorum. Gerçekten kazanmasam paylaşmazdım bu desteyi.

Bu deste için craft yapmanıza değmez bana göre, ama kartlar varsa denemeden geçmeyin derim. Hem çoğu meta destelerine karşı iyi hem de oynaması çok zevkli. Miracle Druid tarzı, ramp-board-removal-card draw ve yogg... Herşey var Rank5den rank2ye kadar geldim bu desteyle.

Tech kartları değiştirebilirsiniz. Doomsayer-Gatzegedan-Elise. Duruma göre iyi olur ya da olmaz bu kartlar tamamen size kalmış.

• Druid de ben en çok beast druidi sevdim. Twicth te biri oynuyordu hem hızlı hem midrange savage roar combosu baya Kafama yattı. Craftlamayı düşünüyorum şuan.

• KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Hocam cthun druidiniz varsa bi atar misiniz

• Is guc derken bu sezon pek oynayamadim. Beast druid yaptim kafama gore 17den 9a win streakle ciktim. Ay sonu tabii normal ama yine de isteyene paylasirim eve gidince. Kilit kartim cairne. Combo druidin piloted shredderi yemin ediyorum. En fazla value aldigim kart. Silence kullanan yok. Ladder zoo shaman dolu. Tek counteri hex gibi hexleri de baitleyince oyun kazandiriyor bana bu cairne. Cok seviyorum bebeyi. Ilk legendaryimdi ilk defa bu expansion kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackaliso

Top 100'e çıktığım Beast Druid:
    http://www.hearthpwn.com/decks/653940-top-100-legend-beast-druid

Hocam deck stratejisi nedir shamana huntera karşı. Ve birde 12-13 ranklarda geziyorum kadar çıkarır mı 7 günde sezon bitimine kadar. Püf noktaları komboları nelerdir cok soru oldu ama cevaplarsaniz sevinirim.

• Pomo Akımı kullanıcısına yanıt
    Hatasız oynarsanız Rank 5'e kadar rahat çıkarır. Mulliganda 1-2 drop minion arayın, savage roar için charge efekti olan kartları elde bekletmek mantıklı olabilir. Daha detaylı bi şekilde bu link'in guide bölümünde yazdım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.