Şimdi Ara

Druid Deckleriniz/Stratejileriniz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
7.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aviana lı deste yapılırmı sizce emperor ile 8 manaya çeksek 10 manaya ulaştığımızda 2 tane istediğimiz kartı oynayabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

aviana lı deste yapılırmı sizce emperor ile 8 manaya çeksek 10 manaya ulaştığımızda 2 tane istediğimiz kartı oynayabiliriz.

Bu tgt druidi ya cok degistirir ya hic gibime geliyor. Gerci ben yeni oyuncuyum kisitli bilgimle yapiyorum bu yorumu.

• Meshhead kullanıcısına yanıt
    2 mana veren kartımız var eğer onunla beraber kullanırsak iyi iş yapabilir ama elinde tutman gerek kartları buda riskli.
  • quote:

2 mana veren kartımız var eğer onunla beraber kullanırsak iyi iş yapabilir ama elinde tutman gerek kartları buda riskli.

Belki freeze mage gibi bir oynanis tarzi gelistirilir combo icin falan.

• quote:

aviana lı deste yapılırmı sizce emperor ile 8 manaya çeksek 10 manaya ulaştığımızda 2 tane istediğimiz kartı oynayabiliriz.

en başta oynarsan aviana işe yarar bence 5. turn 2 turn bekledin 7. turnde 3 mana için aviana mı oynayacaksın saçma. nourish + wild growth daha mantıklı bir bileşen.
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    Aviana oynanmaz zaten destede yer bulamaz kendine kötü bir kart.Ama oynanırsa şöyle oynanır bence elinde aviana ve invernate mi neydi 2 mana veren kart olur.Aviana atarsın tüm kartlarının manası 1 e düşer sonra 2 mana basarsın 3 kart oynayabilirsin.Ysera , ragnaros ve sylvanas atarsın biter o maç ama işte bu kartları elinde tutman gerekecek.Veya ağaç combosuylada birleştirebilirsin ama zor iş oynanmaz aviana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 22 Ağustos 2015; 18:03:59 >
  • En boş leg avi sanırım bu exp. De

• Turnuvada belki olmaz ama ladderda Avianalı druid decki görürüz diye düşünüyorum.
  • Avi druidle taunt druid oynarsin ve acikcasi agro deckler azalacagi icin turnuvalarda ve legend seviyesinde daha cok goruruz yoksa sanmiyorum bu kart is yapsin

• Arkadaşlar ben trumpfan sayfasındaki druid deckini yaptım fakat naxx eksik onun yerine ne koyabilirim 2 manalık bir turlu oturtamadım. O kadar uğraştım o desteyi yapmak için. Ne onerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mp.Gokturk33

Arkadaşlar ben trumpfan sayfasındaki druid deckini yaptım fakat naxx eksik onun yerine ne koyabilirim 2 manalık bir turlu oturtamadım. O kadar uğraştım o desteyi yapmak için. Ne onerirsiniz

Shade of naxxramas kartından bahsediyorsan onun yerini dolduramazsın malesef. Adventurelar ki özellikle naxx adventure ı çok önemli kartlar barındırıyor. En kısa sürede tamamlamanı öneririm.
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Peki o deste hakkında ne düşünüyorsun rank kasabilirmiyim şuan 14 um

• quote:

Orijinalden alıntı: Mp.Gokturk33

Peki o deste hakkında ne düşünüyorsun rank kasabilirmiyim şuan 14 um

Kasarsın tabi neden kasmayasın. Druid şu anki metada oldukça iyi. Ben alttaki decki kullanıyorum. Savage combatant ın pek verimli olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Harrison iş yapar her türlü.

http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/mryaguts-tgt-midrange-druid/
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yardımcı olduğun için ben biran önce naxx çıkarım şu advanture'dan
  • Naxxramassız legend druid deckleri de var. adventureı bitirene kadar o tarz bir deckle de oynayabilirsiniz.
  • arkadaşlar druid biraz underpowered değil mi sizce de? aggro bir class değil buna rağmen oldukça savunmasız geliyor bana. control ağırlıklı oynamaya çalışıyorum ama mümkün olmuyor çok çabuk eriyorum. illa aggro mu oynamak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batgyro

arkadaşlar druid biraz underpowered değil mi sizce de? aggro bir class değil buna rağmen oldukça savunmasız geliyor bana. control ağırlıklı oynamaya çalışıyorum ama mümkün olmuyor çok çabuk eriyorum. illa aggro mu oynamak gerekiyor?

Hocam wild growth larla çabucak mana kazanıp büyük minyonları oynamamız gerekiyor, bu süreçte rakip boardı dolduracağı için çok fazla tauntlu minyon var.
    Bir de genelde ramp druidler her el ortaya bir minyon atıp öncekiyle trade ederler, mesela 5. turda belcher attık sonra adam removal kullandıysa 6. Tur druid of the claw atıyoruz. Onu kesmek için minyonlarını harcıyor eğer board boş kalırsa dr. Boom sylvanas gibi tehdit eden kartları atabiliyoruz eğer kalmaz da adamın hala minyonu varsa 7. ve 8. tur ancient of war indiriyoruz. Hala removalı varsa 9. tur cenarius falan. Tabiki dediğim gibi turlarda bu minyonlar gelmeyecek her maç :D ama ana fikri anlamışsınızdır hocam, earlyyi geçirip her tur bir tane güçlü minion bırakmaya dayalı yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkylerDurden

quote:

arkadaşlar druid biraz underpowered değil mi sizce de? aggro bir class değil buna rağmen oldukça savunmasız geliyor bana. control ağırlıklı oynamaya çalışıyorum ama mümkün olmuyor çok çabuk eriyorum. illa aggro mu oynamak gerekiyor?

Hocam wild growth larla çabucak mana kazanıp büyük minyonları oynamamız gerekiyor, bu süreçte rakip boardı dolduracağı için çok fazla tauntlu minyon var.
    Bir de genelde ramp druidler her el ortaya bir minyon atıp öncekiyle trade ederler, mesela 5. turda belcher attık sonra adam removal kullandıysa 6. Tur druid of the claw atıyoruz. Onu kesmek için minyonlarını harcıyor eğer board boş kalırsa dr. Boom sylvanas gibi tehdit eden kartları atabiliyoruz eğer kalmaz da adamın hala minyonu varsa 7. ve 8. tur ancient of war indiriyoruz. Hala removalı varsa 9. tur cenarius falan. Tabiki dediğim gibi turlarda bu minyonlar gelmeyecek her maç :D ama ana fikri anlamışsınızdır hocam, earlyyi geçirip her tur bir tane güçlü minion bırakmaya dayalı yani.

hocam işte sıkıntı burada. oyunun başında wild growth innervate tarzı kartlar gelmediyse çok zorlanıyorum. druid'in beklenmedik işler yapabilme potansiyelini çok sevdiğimden diğer classlara da geçemiyorum. bu arada yeni bir legendary yapıcak kadar dust birikti.elimde sadece boom var.ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batgyro -- 10 Kasım 2015; 22:05:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SkylerDurden

quote:

hocam işte sıkıntı burada. oyunun başında wild growth innervate tarzı kartlar gelmediyse çok zorlanıyorum. druid'in beklenmedik işler yapabilme potansiyelini çok sevdiğimden diğer classlara da geçemiyorum. bu arada yeni bir legendary yapıcak kadar dust birikti.elimde sadece boom var.ne yapmalıyım?

Onun için 2 zombie chow bazen de darnassus aspirant falan koyuyolar ama tabiki şans bu. Her yavaş deck zorlanıyor şu aralar doğaldır yani.

İlla druid oynayacağım diyosanız cenarius kaliteli bi legendary. Bence tirion gibi, meta ne kadar değişirse değişsin gücünü kaybetmeyecek bir kart. Ama tabi sylvanas ragnaros ysera gibi neutral ve olmazsa olmaz legendaryler de var. Bence sizin zevkinize kalmış, bana göre önce neutralları toplamaya çalışmak daha iyi, sonuçta pek çok deckde kullanılan kartlar bunlar.

• Aspiarant Druidi baya rahatlattı bence. Karşıdaki mecburen remove etmek zorunda kalıyor ve eskisi gibi erken üstünlük kuramıyor. Zaten ilk turnden mana sağlayan kart yakalama şansını 1.5 katına çıkarttı. Yerde kalırsa zaten direk gerekli manaya çıkmış oluyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.