Şimdi Ara

Drogba'ya Süpriz Talip !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Devre arasında güçlü ve hava toplarında hakim klasik bir santrafor takviyesi yapmaya hazırlanan Barcelona, Galatasaraylı Didier Drogba'yı gözüne kestirdi.

Devre arasında kadrosuna forvet takviyesi yapmayı planlayan Barcelona, transfer listesine Galatasaray'ın Fildişili yıldızı Didier Drogba'yı da ekledi.

Sport'un haberine göre, mevcut kadrosuna bir santrafor takviyesi düşünen Barcelona Teknik Direktörü Gerardo Martino, Dortmund'un yıldız oyuncusu Lewandowski ve Manchester City'nin Arjantinli golcüsü Sergio Agüero'nun yanı sıra Galatasaraylı Drogba ile de yakından ilgileniyor.

Lewandowski ve Agüero transferlerinin yüksek maliyetleri bakımından sarı kırmızılı ekipte forma giyen Fildişili yıldız ön plana çıkarken, ünlü golcünün sezon sonunda sözleşmesinin sona erecek olmasından dolayı en ideal isim olarak göze çarpıyor.

Listede Fulham'ın Bulgar yıldızı Dimitar Berbatov ile Lazio'nun golcü oyuncusu Miroslav Klose de bulunuyor.

• Yav he he
  • Benim anladığım Tata takıma pivot özellikli ucuz yollu bir oyuncu istiyor. Takımın pivot santraforla neler yapabileceğine bakacak ve sıkıştığı maçlarda bu oyuncuyu kullanacaklar sanırım. Zamanında Pep'de İbra ile bunu denemişti ama Messi'nin egosu İbra'ya yol verdirtti.
  • yüksek top ve agüero? hatta berbatov? zaytung haberi gibi abi.
  • JessieJ J kullanıcısına yanıt
    Hocam sence Drogba yedek durmaya tahammül edebilir mi?Barcelona'nın ucuzda olsa bu kadar yaşlı birini alacağını düşünmüyorum.
  • İçten bir yav he he
  • Bence Barcelona'nın ilacı Agüero dur.
  • türk basınında biz ;

''drogba barcelonaya doğru''

''genç yıldız salih'i manu m.city ve real madrid istiyor''

''oğuzhan'a milan kancası''

gerçekte biz ;

''ömer şişmanoğlu beşiktaşta''

''erman kılıç galatasarayda''
  • Imkansiz. Lewandowski de munih de. Feyk haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melburg kullanıcısına yanıt
    Zaten gider veya gitmez kısmına girmiyorum, Barça'nın bu yönde pivot tarzı forvet arayışı ara sıra gündeme geliyor. Gündeme geliyor derken Türk basınından bahsetmiyorum, bizimkiler bu tarz yabancı kaynaklı haberi kendilerine göre uyarlıyorlar o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melburg

Hocam sence Drogba yedek durmaya tahammül edebilir mi?Barcelona'nın ucuzda olsa bu kadar yaşlı birini alacağını düşünmüyorum.

Zamaninda alinan ve alindigi sezon takimi sirtlayan H.Larsson u hatirlatirim.

Birazda Henry'i

Oda genc gelmedi.

Ozellikle Larsson 33 tu grldiginde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbo'yu geri alsınlar o zaman. Gerçi döneceğini zannetmiyorum. Dzeko, Ba, Llorente, Lukaku, Belki Michu, Balotelli, Negredo, Jovetic, Benteke, Traore, Adebayor... gibi o kadar olası isim varken Drogba biraz zor.
  • Koller'i alcaklarmış. Kafa toplarında çok iyi diye. Hakan Şükür'de olabilir
  • Lukaku ne gider hee
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.