Şimdi Ara

Dragonica -Open Beta- (Gpotato) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
1
Favori
44.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Her Charının Resmini Koyabilirmi Bi Zahmet Kimin Nasıl Charı Var Görmek İstiyorum...
    Eğer Resim Koyacaksanız Defans Ve Atağınızı Gösteren Bi Resim Kayarsanız Sevinirim...

Ayrıca Bi Soru Sorcam ben Oyundayken Resim Çektim Ama Oyunun Kayıtlı Olduğu Klasöre baktım ama resimleri bulamadım bi yardım edin nere gidie yoksa paintten kendimizmi yapmak zorundayız?
  •  Dragonica -Open Beta- (Gpotato)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*--*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

BleiveMe Banlı olduğu için onun yerine ben koyuyorum.

Dragonica -Open Beta- (Gpotato)

• 26 lvl oldum ama gladiator ile devam etme konusunda kararsızım ilerde nasıl bişey olucağı hakkında hiçbir fikrim yok ve bana göre diğer karakterler daha iyi damage konusunda...
  • Anime tarzı oyunları pek sevmesemde indirip denemeye karar verdim(yorumlar aklımı çeldi)Yarın indiririm büyük ihtimalle
  • benim aslan
     Dragonica -Open Beta- (Gpotato)
  • 4 gündür banlıydım tekrar aranızdayım.

Oyunla ilgili fikrim çok değişti. Bundaki en önemli etken lvl kasmanın zorluğu ve pvp.
    level kasmanın zorluğunu oynayan herkes bilir anlatmaya gerek yok. ama bunun yanı sıra tabikide questlerin etkiside var. oynayan kişiler sadece dungeon la kasıyor. normal questle kassan %3 %4 belki verir belki vermez. dungeonda bir girişte %10 - 15 arası exp alıyordum. (knight 27 lvl)

pvp ye gelince ise anlatacak çok şey var.
    öyle pek yüksek levellere gitmeden 10-30 lvl arasıyla geçti pvp. ister 10 lvl olun ister 30 lvl olun karşındakine ilk atağı yaptıktan sonra, stun ettikten sonra karşındaki stun etkisinden kurtulamazsa eğer o pvp sizindir. böyle saçma birşey. stun etkisinden kurtulmak için gideceğiniz yöne basıp seri seri c ye basın. (eğer zıplama tuşunu değiştirmediyseniz) bu stun etkisi en çok thieflerde var thief olmak en iyi seçim olarak düşünüyorum. hem fazla stun edecek skill var hemde çok seri attack yapıyorlar kurtulma imkanı pek yok yani. herneyse gelelim skillere.

27 levele ulaşmış bir battlemage in en çok sevdiği skilldir blizzard. blizzardla dungeonlarda çok iyi iş yapar bm ler. ama gel gelelim bu olay pvp de öyle değil. blizzard alan skilli olduğu için o skill belli bir alana etki ediyor. kişi o alandan kaçarsa o skill hiç bir işe yaramıyor. ne anlamı kaldı bu skillin?

aynı şey gladiator içinde geçerli. bro skilleri (bruce lee çıkaran) belli bir yere çıkıyor kişi ordan stun olmadan kaçarsa eğer o bruce lee orada tekme sallamaya devam ediyorda kime sallıyor ? :)

bu arbalist in robot skillindede var. robotu çıkarıyor ama robot da belli bir alandaki kişilere vuruyor. o alandan kaçınca kime vuracak bu şey?

diyeceğim oyunun oynanışı güzel. ama pvp ve exp sistemi kötü. ha belki büyük bir genişletme patchi çıkar bu hatalar düzelir. oyun süper olur...

Ekleme : Özel olarak bahsetmek istediğim bir sınıf var. Başımın belası olan knight. defansı iyi güzel 27 lvlde 1k defansa ulaşıyorum ama attack nedir öyle? hadi pvpde defanstan kurtarır olayı dedik knight açtım da şu stun başımın belası oldu. adamlar yere düşürüyor öldürene kadar kalkmak çok zor. hadi ilk önce ben stun etsem adamlara en fazla 200 falan vuruyorum hammer skilleri sağolsun... yahu biraz düşünür insan. wowdaki paladin gibi olur dedik kasmaya başladıkda yok... ayrıca benim lvlimdeki gladiator arkadaş 3k vuruyormuş dungeondaki moblara (alvida) ben 900 - 1k arası. Badson games a selamlarımı iletiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 24 Haziran 2009; 14:46:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

4 gündür banlıydım tekrar aranızdayım.

Oyunla ilgili fikrim çok değişti. Bundaki en önemli etken lvl kasmanın zorluğu ve pvp.
    level kasmanın zorluğunu oynayan herkes bilir anlatmaya gerek yok. ama bunun yanı sıra tabikide questlerin etkiside var. oynayan kişiler sadece dungeon la kasıyor. normal questle kassan %3 %4 belki verir belki vermez. dungeonda bir girişte %10 - 15 arası exp alıyordum. (knight 27 lvl)

pvp ye gelince ise anlatacak çok şey var.
    öyle pek yüksek levellere gitmeden 10-30 lvl arasıyla geçti pvp. ister 10 lvl olun ister 30 lvl olun karşındakine ilk atağı yaptıktan sonra, stun ettikten sonra karşındaki stun etkisinden kurtulamazsa eğer o pvp sizindir. böyle saçma birşey. stun etkisinden kurtulmak için gideceğiniz yöne basıp seri seri c ye basın. (eğer zıplama tuşunu değiştirmediyseniz) bu stun etkisi en çok thieflerde var thief olmak en iyi seçim olarak düşünüyorum. hem fazla stun edecek skill var hemde çok seri attack yapıyorlar kurtulma imkanı pek yok yani. herneyse gelelim skillere.

27 levele ulaşmış bir battlemage in en çok sevdiği skilldir blizzard. blizzardla dungeonlarda çok iyi iş yapar bm ler. ama gel gelelim bu olay pvp de öyle değil. blizzard alan skilli olduğu için o skill belli bir alana etki ediyor. kişi o alandan kaçarsa o skill hiç bir işe yaramıyor. ne anlamı kaldı bu skillin?

aynı şey gladiator içinde geçerli. bro skilleri (bruce lee çıkaran) belli bir yere çıkıyor kişi ordan stun olmadan kaçarsa eğer o bruce lee orada tekme sallamaya devam ediyorda kime sallıyor ? :)

bu arbalist in robot skillindede var. robotu çıkarıyor ama robot da belli bir alandaki kişilere vuruyor. o alandan kaçınca kime vuracak bu şey?

diyeceğim oyunun oynanışı güzel. ama pvp ve exp sistemi kötü. ha belki büyük bir genişletme patchi çıkar bu hatalar düzelir. oyun süper olur...

Ekleme : Özel olarak bahsetmek istediğim bir sınıf var. Başımın belası olan knight. defansı iyi güzel 27 lvlde 1k defansa ulaşıyorum ama attack nedir öyle? hadi pvpde defanstan kurtarır olayı dedik knight açtım da şu stun başımın belası oldu. adamlar yere düşürüyor öldürene kadar kalkmak çok zor. hadi ilk önce ben stun etsem adamlara en fazla 200 falan vuruyorum hammer skilleri sağolsun... yahu biraz düşünür insan. wowdaki paladin gibi olur dedik kasmaya başladıkda yok... ayrıca benim lvlimdeki gladiator arkadaş 3k vuruyormuş dungeondaki moblara (alvida) ben 900 - 1k arası. Badson games a selamlarımı iletiyorum.

• @BelieveMe ilk önce hoşgeldin tekrar aramıza...

Beyler Şuanda Boş Zamanı Olan[10 dk Felan Yeter] Bana Yardım Edebiliecek birisi Varmı ?
    Yapmamız Gereken Şu Şuanda Benim 3 Adet Acc'm var ve her birince 17 lv Char larvar içlerinde 9-10 gold-item felan var herbirinin içinde ve ben yeni çar açıcam
    [Bu açtığım chara kesin devam edicem kararım kesin ]Bu Charlardaki Parayı Yeni Açacağım Chara Aktarıcağım Ama Pc den 2 Tane Dragonica Açamadım [Eğer 2 tane Açamayı Bilen Varsa Söylesin ]Bu yüzden Sizden Birinin Benim Eski Charlarıma Girip İtemleri Ve Gold Ları Bana Aktarmasını İstiyeceğim Eğer Boş vakti Olan Bi Kişi Bana Yardım Ederse Çok Çok Sevinirim...

Bana Yardım Eddecek kişi Msn sini verirse ordan konuşuruz daha iyi olur
    Benim Msn Medusa_566@hotmail.com
    Herkese Şimdiden Teşekkürler...
    [İnş Bi Eksik Yoktur Yazdıklarımda]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueDangeR -- 24 Haziran 2009; 15:34:44 >

• Şuan evde değilim evde olsam yardım ederdim

@BelieveMe

Açıkçası aynı sorunu bende yaşıyor gibiyim hatta gladiatörümü bırakmayı düşündüm sonra 39 lvl bir gladiatörle konuştum bana dediği sakın bırakma 40 tan sonra görürsün dedi

bende o azimle devam ediyorum ayrıca knight paladin olunca auraları yüzünden partylerden bile atıldığı yazıyordu ama nedense anlayamadım auraları çok garip bişey, araştırmak lazım
  • Neyse Beyler Ben Hallettim Arkadaşım Girecek Yinede Sağolun...
  • Beyler oyun şuan iniyor %20Hangi serverdesiniz ve hangi charı önerirsiniz? PVP benim için ön plandadır ama kasmak zorsa kasmada iyi olan ve pvpde iyi sayılabilecek bir char olabilirAyrıca bu dungeonların tanesi kaç dakika sürüyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaRTy_TiMe

Beyler oyun şuan iniyor %20Hangi serverdesiniz ve hangi charı önerirsiniz? PVP benim için ön plandadır ama kasmak zorsa kasmada iyi olan ve pvpde iyi sayılabilecek bir char olabilirAyrıca bu dungeonların tanesi kaç dakika sürüyor?

tek server var zaten ben battlemage kasıyorum gayet memnunum ama pvpde fıs Thieflerle okçular pvpde dağıtıyo ortalığı . Dungeon süresi girdiğin partye bağlı . ama f4 leri max 6dk da bitiriyoruz .
    Bu arada lwl kasmak abartıldığı kadar zor değil . lwl sınırı 60 zaten ben şu an 34 üm ve bi f4 artis başına % 3-4 falan alıyorum ve yaklaşık 5 dk sürüyo yani çok da zor değil . Bi de bikaç msj önce anlattığım chaos mapler var orda çok daha güzel kasılıyo .

• 5dk da %4 bana az gelmediO zaman ben thief olurum aslında mageyi severim ama pvpde iş görmezse bana uymazThief iyi kasarmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaRTy_TiMe

5dk da %4 bana az gelmediO zaman ben thief olurum aslında mageyi severim ama pvpde iş görmezse bana uymazThief iyi kasarmı?

0-20 arası biraz zorlanırsın ama, 20-39 arası çok mükemmel kasarsın mesela her classdan adam olan bir IV yi 12 dk da bitirdiğimiz oldu 4 thief ile 4 dk da bitirdik. Thiefin alan skilleri olduğu için süper. Haa skiller thiefte değil Jester da.

• bakin kasma süreleri tamamen charı nasıl kullandığınıza bağlı warrior mesela 35 ten sora partye almiyolar kickliolar ama bazende öleleri çıkıoki battlemageden iyi kasıolar jesterlar kasarken cidden gsl lvl kasmak kolay diil bunu baştan sölim günde 1 lvl alabiliorum şu anda 4-5 saat sürüo sanirsam 1 lvl 38 lvlim şu anda ayrica öle her dakkada 4 jesterli party bulamssiniz çok zor 35 ten sora party bulmakta zor çünkü 38 missoni berbat biyer bunun yüzüden direk 40+ ya geçmeniz gerekio party bulmak ole zorlaşıo arkadaş bulursaniz kasarsiniz beraber vede sakin partynize 2 warriror almayin esenlikle kalin
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

bakin kasma süreleri tamamen charı nasıl kullandığınıza bağlı warrior mesela 35 ten sora partye almiyolar kickliolar ama bazende öleleri çıkıoki battlemageden iyi kasıolar jesterlar kasarken cidden gsl lvl kasmak kolay diil bunu baştan sölim günde 1 lvl alabiliorum şu anda 4-5 saat sürüo sanirsam 1 lvl 38 lvlim şu anda ayrica öle her dakkada 4 jesterli party bulamssiniz çok zor 35 ten sora party bulmakta zor çünkü 38 missoni berbat biyer bunun yüzüden direk 40+ ya geçmeniz gerekio party bulmak ole zorlaşıo arkadaş bulursaniz kasarsiniz beraber vede sakin partynize 2 warriror almayin esenlikle kalin

ez bizi ez

• Metal girl paraları falan mail le yollayabilirisin dier charına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerow -- 25 Haziran 2009; 10:36:05 >
  • şuan oyuna girebilen var mı?

ilk önce garip bi hatayla oyundan attı, sonra fail hatası verdi sonra failed to connect to server dedi sonra wrong version demeye başladı ne biçim iş anlamadım
  • Bakım var her halde
  • Evet şuanda haftalık bakım yapılıyor... Patchler bitti tam oyuna girdim ilk girişimde bakıma denk geldik şansa bak
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.