Şimdi Ara

Dragonica -Open Beta- (Gpotato) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
1
Favori
44.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeter artık burama kadar geldi 4 gündür oyunu indirmeyi deniyorum hep hatalı çıkıyo allah rızası için biri adam gibi bi link versin mmosite demeyin bana lütfen bi link verin kafayı yemek üzereyim tam kurulutodu %90 da takıldı lütfennn

• Neden mmosite demeyelimBen her oyunu mmositeden indiririm(eğer varsa) ve şuana kadar hiç sorun yaşamadımBu oyunu da oradan indirdim ve sorunsuzca kurdum

Link istiyosan al:http://download.mmosite.com/download.php?id=3191

• Kardeş orbitle kurcam ama algılamıyo connect failed diyip duruyo
  • benhttp://www.gamershell.com/download_46840.shtml dan indirdim sorunsuz oynuyorum

Ben daha yeni başladım öncelikle herkese Selamlar diyorum
    21 lvl oldum Nick Littlelady (Arbalist) inş yakında guild e de giricem daha yeni başladım fazla bi bilgim yok, ama güzel oyun.. Özellikle anime grafikleri ve Little Fighter vb. oyunları sevenler sever sanırsam

ayrıca güzel bi arbalist buildine ihtiyacım var, MMOSite daki guild in yenilenmeye ihtiyacı varmıs, arbalist için skill dağılımı yok, her skillin özelliğini söylemiş isterseniz verin diyip geçmiş, yanlış kullanmak istemiyorum açıkçası eğerki yardım edebilcek varsa

Edit: Mesajları okurken bi arkadaşın sorunu vardı, Launcherla ilgili cevabı verildiyse görmedim ama o hata Launcher herangi bi şekilde zarar görürse oluyor, 2 günlük oyuna başlama maceramda Parite-B yiyip, Exeleri bol bol hasara uğrattığım için bende çok aldım o hatayı, Exeleri düzeltmeye bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 27 Haziran 2009; 11:20:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TheKinQ

benhttp://www.gamershell.com/download_46840.shtml dan indirdim sorunsuz oynuyorum

Ben daha yeni başladım öncelikle herkese Selamlar diyorum
    21 lvl oldum Nick Littlelady (Arbalist) inş yakında guild e de giricem daha yeni başladım fazla bi bilgim yok, ama güzel oyun.. Özellikle anime grafikleri ve Little Fighter vb. oyunları sevenler sever sanırsam

ayrıca güzel bi arbalist buildine ihtiyacım var, MMOSite daki guild in yenilenmeye ihtiyacı varmıs, arbalist için skill dağılımı yok, her skillin özelliğini söylemiş isterseniz verin diyip geçmiş, yanlış kullanmak istemiyorum açıkçası eğerki yardım edebilcek varsa

Edit: Mesajları okurken bi arkadaşın sorunu vardı, Launcherla ilgili cevabı verildiyse görmedim ama o hata Launcher herangi bi şekilde zarar görürse oluyor, 2 günlük oyuna başlama maceramda Parite-B yiyip, Exeleri bol bol hasara uğrattığım için bende çok aldım o hatayı, Exeleri düzeltmeye bak

Guild istiyosan Proximity , Furkankoc veya Maria pm at alırız biz seni build sitiyosan mmosite şart değil oyunun sitesindeki foruma gir orda da var hazır buildler.

• Merhaba arkadaşlar banada acolyte ve magician buildi lazım dogii bende gelebilirmiyim lwl sınırlaması nedir*
  • quote:

Orjinalden alıntı: RealNember

Merhaba arkadaşlar banada acolyte ve magician buildi lazım dogii bende gelebilirmiyim lwl sınırlaması nedir*

Guildde level sınırlaması yok, herkez girebilir.
  • Peki magician ve acolyte buildi nerden bulabilirim
  • Konu Üstte Dursun Demi...

Ayrıca Oyunu İyi Bilenlerden Rehber İstiyoruz 1 Günde Oynamayı Verinyaf...
  • Bende yeni başladım.Nickim Nindou.Türkiye guildine girdim bende xD Bu arada selim senin Littlelady arbalist değil pathfinder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erayyirik

Bende yeni başladım.Nickim Nindou.Türkiye guildine girdim bende xD Bu arada selim senin Littlelady arbalist değil pathfinder.

Ben o aralar arbalist seçmeyi düşündüğüm için öle yazdım :D

Artık Nick Hehehe (Jester :D)
  • Arkadaşlar bir süre online olamama gibi ihtimalim var yeni eve internet gelene kadar
  • Bekleyin bende geliyorumm xD Maple story tarzındaysa hoşuma gider :)) (bugün limitsiz tarifeye geçtim ne bulursam indiricem)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Neath

Bekleyin bende geliyorumm xD Maple story tarzındaysa hoşuma gider :)) (bugün limitsiz tarifeye geçtim ne bulursam indiricem)

aynen maple story tazrı hafif 3 boyutlusu
  • Oh Oh :) Nickim Neath olur ama değişebilir class değişkliği yaparsam :D
  • Dün senle konuştum galiba ben Nindou Ama server maintenance var şimdi giremiyrum =/ Türkiye saatine göre saat kaç oluyor ordaki 10-12 a.m?
  • Bilmiyorum Ama her Perşembe Böle Olmaski Canım Canım Sıkılıyo Oynamayınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueDangeR -- 2 Temmuz 2009; 12:23:48 >
  • Açıldı galiba arkadaşlar benim patcher patch atıyor şuanda :)
  • Bende oyuna girdim oyun gerçekten çok zevkli :) Nickim Banu Archer Lvlim daha 7 ama olsun
  • Beyler oyun çok güzel 12 lvl oldum questlerin hepsni yapıorm archer'ım ama defensım çok düşük 65-70 vuruyorlar nasıl arttırabilirim defansımı !!!
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.