Şimdi Ara

Dragon nest Oynamak isteyenler buraya (Denenmiştir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
11.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konumuzu yeni bir program kullanıcağımız için yeniliyorum.Peki nedir bu programın farkı ?

BU PROGRAMDA PROXY ARAMA DERDİ YOK Program kendisi bize bir proxy veriyor.

Ayrıca bu yöntemle oyuna girerseniz dungeonlara girişte bağlantı kopma sorunu veya oyundan atma gibi can sıkıcı sorunlar yaşamazsınız.[/COLOR]

Programı indir

Anlatım

Programımızı açıyoruz.Bir üyelik almamız gerekicek ve ayarlar şu şekilde olucak

Üyelik Alma

Daha Sonra burdan üyelik alıyoruz

Gördüğünüz gibi bu kadar basit arkadaşlar.Emin olun bir daha proxy arama sorunuyla karşılaşmıcaksınız ve dungeonlara girerken oyundan atma gibi can sıkıcı durumlar bizi yoramıcak.

Aynen uygulandığı takdirde sorunsuz sekilde ip block olan oyunlara giriş saglanmaktadır. Lagsız ve sorunsuz bir oyun için. Denenmiştir.

Alıntıdır..

• peki bu yöntemle hangi oyunlara girdin? misal dungeon fighter nexon'un ip bloklu oyunlarındnadır deneme fırsatın oldumu yada başka bir oyun.

edit: başlıkta "denenmiştir" ibaresini şimdi gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares -- 27 Temmuz 2011; 10:11:07 >
  • Su anda Sadece Dragon Nest ve Vindictus'ta denedim ve sorunsuz sekilde calısmaktadır.
  • sen vindictusu baştan desene

ping, lag-loss durumları nasıl peki?
  • aynen lag falan yoksa grup oluşturup başlayalım dh'den
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caperz

Su anda Sadece Dragon Nest ve Vindictus'ta denedim ve sorunsuz sekilde calısmaktadır.

Dragon Nest şu anda kapalı değil mi?
  • Nexon tarafından oyun açık durumdadır ve oynanabilir şekilde çalışmaktadır. Lag durumuna gelince yok denecek kadar az diyebilirim..
  • AOL'la denemiştim Vİndictusu Yakalıyor.
  • Dragon nesti denicem yarım saat sonra. Yazarım buraya tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Dragon nesti denicem yarım saat sonra. Yazarım buraya tekrar.

takip!
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbuzerGulmez

quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Dragon nesti denicem yarım saat sonra. Yazarım buraya tekrar.

takip!

Oyunu kurdum, aol'un inmesini bekliyorum. Ne kadar büyük boyutlu bi programmış yahu.
  • Allahım aol ne gıcık bi programdır ya. Üye oldum ama şifre ekranını hızlıca geçtiğim için unuttum. Resetleyemiyorum ve bulamıyorum şifremi.
  • Böyle kasacağınıza japon serverında ingilizce patchiyle oynayın. herşey zaten çevriliyor görevler dahil.
    Ya da hotspotshield'i açıp nexondan girmeyi deneyin, boyutu az, tek tıklık iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 27 Temmuz 2011; 19:54:20 >
  • Bu yöntemle bağlanmada bir sorun olmuyor gibi. Karakter oluşturma ekranına kadar sorun yaşamadım ancak karakteri seçtikten sonra oyuna başlamayı bir türlü gerçekleştiremedim. Sorunun kaynağı farklı birşey de olabilir.
  • Adamın açtığı konunun hiçbir ana konuyla bağlantısı olmadığı için o yazdığın madde geçersiz kesinlikle.Başlıkta dragon nest yazıyor diye o konunun altınamı yazılıcak.Adam oyun tanıtmamış veya başka birşey yapmamış."Program" tanıtmış.Ki gayette güzel bir program.Denedim 15dk önce.Lag gerçektende nerdeyse hiç olmuyor.Tavsiye ederim.Vindictus'u hotspotshield ile oynamayı denediğimde çok fazla lagla karşılaşmıştım.Aynısını az önce bu programla denedim ve gayet güzel çalışıyor.
  • Zaten öbür başlıkta tamamen SEA üzerinde kurulu. Nexon US serverıyla ilgili birşey için SEA nın forumuna girmek de saçma geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DraDreameros

Zaten öbür başlıkta tamamen SEA üzerinde kurulu. Nexon US serverıyla ilgili birşey için SEA nın forumuna girmek de saçma geliyor

Hmm Nexon'la ilgili sorular zaten farklı bir konuda sorulmuş haklısın.
  • Sign on diyince aol programından ip ile alakalı olan o sayfa açılmıyor.
  • quote:

Bu yöntemle bağlanmada bir sorun olmuyor gibi. Karakter oluşturma ekranına kadar sorun yaşamadım ancak karakteri seçtikten sonra oyuna başlamayı bir türlü gerçekleştiremedim. Sorunun kaynağı farklı birşey de olabilir.

Bende oyuna girdim karakteri oluşturdum; fakat bir türlü oyun açılmıyor 5 dakika bekledim aşağı yukarı.

Düzeltme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aMiraL* -- 27 Temmuz 2011; 13:45:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

quote:

Bu yöntemle bağlanmada bir sorun olmuyor gibi. Karakter oluşturma ekranına kadar sorun yaşamadım ancak karakteri seçtikten sonra oyuna başlamayı bir türlü gerçekleştiremedim. Sorunun kaynağı farklı birşey de olabilir.

Bende oyuna girdim karakteri oluşturdum; fakat bir türlü oyun açılmıyor 5 dakika bekledim aşağı yukarı.

Düzeltme: İmla

Aynen

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.