Şimdi Ara

Dragon nest Oynamak isteyenler buraya (Denenmiştir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
11.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DraDreameros

Bu yöntemle bağlanmada bir sorun olmuyor gibi. Karakter oluşturma ekranına kadar sorun yaşamadım ancak karakteri seçtikten sonra oyuna başlamayı bir türlü gerçekleştiremedim. Sorunun kaynağı farklı birşey de olabilir.

Aynı sorun bendede var sürekli bekliyor ne donma var ne baska bir şey ...
  • BENDEDE BÖLE BI SORUN VAR ACABA NASIL GİDERİLEBLİR

Dragon nest Oynamak isteyenler buraya (Denenmiştir)
  • aynen bende denedim ama olmadı giremedim oyuna.XpLoot arkadaşımızın problemi bende de var girmeyi başaramadım bir türlü :S
  • evet olmuyor oyun ekranında duruyor girmiyor konu sahibide cevap vermiyor
  • yardımcı olabilecek bi arkadas yok mu acaba yaa mağduruz da mağduruz :)))
  • xploot öyle bir hata alıyorsan o IP i geçemediginin simgesi eger yapabilseydin öyle bir hata almazdın ....
    hayır yapsan bile oyuna giremiyorsunuz karektere gelip start dediginde sadece bekliyor oyuna girmiyor
  • ŞU ANDA YAPTIM AMA dediğin gibi oyuna starttan sonra gıremıorum orda kaldık haydı hayırlısı inş. bır yol bulunur :)
  • Zor çünkü konu zaten alıntı büyük ihtimal konu sahibide denemeden açmış konuyu yani boş kaldı elimiz ....
  • Vindictus gayet rahat bi şekilde oynanabiliyor.
  • cok merak yapmıştım arkdas yaaaa
  • vindictus 1 saat 0 dc oynaamk isteyenler denesin.

eastte denedim gayet stabil westte deneyen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares -- 27 Temmuz 2011; 22:47:54 >
  • Vindictus da sıkıntısı olan yok zaten ama bunda ne oluyorsa anlamıyorum
  • sorma ya bende çok merak ediyordum oyunu bir giremedik gitti.zaten aol yükledim pc manyaklaştı kasmaya başladı onu da neden yaptı anlamış değilim.2 senedir ilk defa kastığını gördüm pc nin :D
  • harbı yaa bırı bi çözüm bulsa da gırsek de oynasak yaaaaa
  • programı kurdum fakat bende add borband profile seçeneği yok hatta öyle bir bölüm yok direk borband işaretliydi
  • Bu program ilk 2-3 gün iyidir sonra lag yapmaya başlar çekilmez hale gelir.
  • Neyse sonuç olarak dragon nest oynamak isteyenler boşuna uğraşmasın, bu yöntem şu an için çalışmıyor. Diğer oyun için bir sorun yok.
  • Dragon Nest için indirmiştim programı Vindictus'a nasip oldu şimdi Vindictus oynuyorum =D
  • bu aol u yükledim üyeligimle girdim.. sayfa acıldı ama ıp adresim degişmemiş.. bunu kullanmayı bilmiyorum acaba nasıl vindictus a uyarlayıp girecegimi ögretebilirmisiniz ?
  • msn adresimi ekleyip yardım edebilirsiniz... Oo_Hybrid_Theory_oO@hotmail.com tskler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.