Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
40
Favori
51.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu bayadır güncel değil bende uplayayım bari konu sahibi de up lasa da gelişmeleri görsek keşke
  • Konu güncellense bari :) bakalım yüzde kaç olmuş.
  • %60 olmuş codexlerin çevirisi :)
  • hocam kolay gelsin öncelikle. eğer codex'ler çok uzun sürecekse yarıda bırakın kesin derim. skill, item açıklamaları ve senaryo gayet yeterli bizim için. codex çok lüks kaçar. ama zannediyorum ki işinizi düzgün yapmayı düstur haline getirmiş insanlarsınız. o yüzden elinize emeğinize sağlık demekten başka bir şey gelmiyor elimden. beta için kafanızda alelâde bir tarih var mı ?
  • O boktan oyunu bir kez daha oynarsam sırf bu yamanın hatrına oynarım.
  • FacundoFerreyra kullanıcısına yanıt
    Merhaba, maalesef belirli bir tarih yok henüz. Codex çevirilerini sona atmaya karar verdim. Çeviri önceliğim artık senaryo olacak. Senaryo çevrisi bittikten sonra bir Beta düşünüyoruz.
  • Bekliyoruz hocam, özellikle 3. oyunda sizden çıkar umarım.
  • Kolay gelsin inşallah tez zamanda bitirirsiniz :)
  • Hocam beta sürümünün yazın sonlarına doğru çıkma ihtimeli var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Merhaba, maalesef belirli bir tarih yok henüz. Codex çevirilerini sona atmaya karar verdim. Çeviri önceliğim artık senaryo olacak. Senaryo çevrisi bittikten sonra bir Beta düşünüyoruz.

Cok iyi Bir Fikir :) Bu Hizlandiricak gibi geliyor. inş Sonuc güzel olacak Ellerinize Saglik takipdeyiz.
  • Takipteyiz hocam :)
  • Bol Şans dostum . Skyrimden sonra en sevdiğim oyun . Dil bilgim iyi olmadığı için oynayamamıştım şimdi seni bekliyorum Allah razı ve yardımcın olsun .
  • tahmini olarak ne zaman biter, bir fikriniz varmı acaba ?
  • Her ne kadar DA:O gölgesinde kalsa da Türkçe oynamak çok güzel olacak en azından 1. ve 3. oyun arasında ki hikayeyi tamamlayacağız sayenizde. Elinize sağlık dostlar, teşekkürler.
  • Oyuna tam başlayacaktım ki konuyu gördüm. Umarım yarıda kalmaz. Codex çok da önemli değil bence. Sadece senaryo ve skiller cevrilse de yeterli olur gibi geliyor. Tabi çeviriyi siz yapiyorsunuz size kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her Zaman Arkandayız Kardeşim Bu Oyunun Türkçe Yamasını Uzun Süredir Bekliyordum En Sonunda Bir Arkadaşımız Çıktı ve Başladı :) Şimdiden Çok Teşekkürler. ve Türkçe Yama'nın Daha Hızlı Bitmesi İçin 1. oyunun Türkçe yapanlardan Yardım Alma Şansın varmı :) Ne Kadar Çabuk bitse Kardır. Şimdiden Kolay gelsin :) Keşke İngilizce Bilsemde yardım Etsem :(
  • Kolay gelsin dragon age serisine henüz başlamadım keşke tüm oyunlarını witcher serisi gibi türkçe oynayabilsek. Oynamak istediğim 2 seriden biridir dragon age serisi diğeride mass effect :)
  • Takipdeyiz :)
  • Sessizce bekliyoruz
  • ve sabırsızlıkla
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.