Şimdi Ara

>> Dr. House izledim, kendimi tutamıyorum, Koluma iğne yapmak istiyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhabalar, Lise'de biyolojim kötü idi, zaten sağlık vb. Sevmem fakat, Psikopatlığımdan olsa gerek, Ameliyat Videolarını falan izliyorum.Kurşun çıkarmayını biliyorum.Dr. House izliyorum.En son 2.sezon 12. Bölümü izlemiştim.Migrene çözüm amacıyla çıkan bir ilacı almıştı, ve koluna iğne vuruyordu.Bende bunu yapmak istiyorum.Geçen Kurtlar vadisinde polat'ta morfin kullanıyordu.

Fakat, hemen yan binada, Sakat bir kız var.Kızın kalçasına İğne vuran hemşire hata yapmış.Kız şuanda tekerlekli sandalyede.Lise'ye götürecek hiçbir servis bulamadı bir süre.

Neyse, konumuza dönecek olursak, Profesyonel iğne vurmak için kurs vb. var mı?Hata yapma şansım 0 bu arada.Ama çokta istyorum nasıl olacak bu iş?

Fazla vurmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk-Engineer -- 10 Şubat 2013; 17:26:10 >

• Memati'nin kurşunları da mı sen çıkardın ?
  • ciddi bi cevap vereyim dedim
    kalçadan yapacaksan. ister sağ ister sol bacaktaki kalçayı göz hizasıyla 4 parçaya böl dışta kalan üstteki parçaya vur (bu çok önemli çünkü yanlış biyere vurursan sakat kalma riski var). koldan yapıcaksan 40-45 derecelik açıyla fazla içeri girmeden omuz bölgesinden yapıcaksın. en zor olanı damardan girmektir kendi başına yapman çok zor ama yapanları gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

ciddi bi cevap vereyim dedim
    kalçadan yapacaksan. ister sağ ister sol bacaktaki kalçayı göz hizasıyla 4 parçaya böl dışta kalan üstteki parçaya vur (bu çok önemli çünkü yanlış biyere vurursan sakat kalma riski var). koldan yapıcaksan 40-45 derecelik açıyla fazla içeri girmeden omuz bölgesinden yapıcaksın. en zor olanı damardan girmektir kendi başına yapman çok zor ama yapanları gördüm.

Seni görmek güzel

Yok sadece koluma vurmak istiyorum.O Kızı gördükten sonra, o kısmı sildim

Kol için bişey önerebilirmisin? Selametle

• quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

ciddi bi cevap vereyim dedim

Seni görmek güzel

Yok sadece koluma vurmak istiyorum.O Kızı gördükten sonra, o kısmı sildim

Kol için bişey önerebilirmisin? Selametle

Seni görmekte güzel ara sıra giriyorum işte

iğnenin ucu hafif yukarı bakacak şekildeki bi açıyla omuzdaki kasa sokucaksın bu açı yaklaşık 40-45 derecedir. birsürü iğne var deri altına yapılan, kasa yapılan, damara verilen nereden verileceği ilaçların proespektüsünde yazar. ama genede bi hemşireye yaptırmak daha iyi onlar sinirler damarlar nerden geçiyor bildiği için zarar vermeden yapabilir.

• Cem Yılmaz'ın keşkül titretmesi geldi
  • LSD al, boşver iğneyi falan..
  • bak yine hatirladim ya :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2003 yılında köyde çalışırken arkadaşıma kalçadan iğne yapmak zorunda kalmıştım hemşire olmadığı için. Yine 2005 te KENDİME kalçadan yapmıştım bu gerçekten zordu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.