Şimdi Ara

### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
26
Favori
46.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YAv bu dövme ile ilgili şöyle sağlam forumlar yok mu?
    İzmir'de nerde yaptırılır, nelere dikkat etmek gerekir.
  • Bende bunu yaptırmayı düşünüyorum arkadaşlar sizce nasıl vücut geliştirmeylede uğraşıyorum 1 yıla yakındır yakışacağını düşünüyorum
     ### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuz Khan -- 14 Mart 2013; 22:13:08 >
  • ilk defa dövmeye cünüp demeyen bir tayfayla basbasayim bende sizdenim beyler toplar 18 tane dövmem var hepsi profesyonel yapim yanki işi degil :)
  • Beşiktaş civarı kaliteli yer var mı bildiğiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Jazz

Bende bunu yaptırmayı düşünüyorum arkadaşlar sizce nasıl vücut geliştirmeylede uğraşıyorum 1 yıla yakındır yakışacağını düşünüyorum
     ### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

kurt iyi guzelde, senin fikriyatini bilmeden konusuyorum, bence ideolojiyi yansitabilecek bisey. yasini bilmiyorum, zaman icerisinde fikirler veya inanislar değişebilir diye düşünüyorum. sonradan pisman olma.

kararliysan da iyi arastir, bu detayli bir dovme, herkes duzgun bir is cikartamayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yaşım 22 herhangi bir fikriyatım yok bir parti veya başka bir sempatizanlık sadece dövme hoşuma gitti ve kurtları severim o yüzden
  • tombul bir kolda tamamen kaplayacak bir dövme iyi mi durur yoksa kaslıyken ki kadar iyi durmaz mı acaba var mı bu şekilde resimler acaba
  •  ### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

Arkadaşlar benim de bu hoşuma gitti ya bu civarda bir şey ne kadardır acaba :S
  • Bu mevsimde dövme yaptırılır mı, yoksa sonbaharı mı beklemek gerekir?
  • Galatasaray ile ilgili bir dövme yaptırmak istiyorum fakat bulamadım. Gördüğünüz değişik Galatasaray ile ilgili veya güzel farklı bir aslan dovmesi örneği varsa paylaşırmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Jazz

yaşım 22 herhangi bir fikriyatım yok bir parti veya başka bir sempatizanlık sadece dövme hoşuma gitti ve kurtları severim o yüzden

anladım Jazz, bol bol bak desenlere, incele. birçok güzel ve çok kullanılmamış örnekler bulabilirsin.

aynı zamanda bu mevsimde dövme yapılır yapılmasına, ancak güneşten-sudan-terden korumak ve iyi bakmak gerekir. acele etmeseniz daha iyi olur bence.

tombul kolda desenin duruşu dövmeden dövmeye değişir bence. ne yaptırırsanız yaptırın en iyisi yaptırmak istediğiniz bölgeye kopya taslağını yaptırıp uzun uzun duruşunu inceleyin. hatta farklı açılardan fotoğraf çektirip dışarıdan nasıl gözüktüğüne bakın derim. acele etmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hell Patrol

Bu mevsimde dövme yaptırılır mı, yoksa sonbaharı mı beklemek gerekir?

kesinlikle sonbahari bekleyin hocam korumasi daha iyi oldugundan dolayi daha verim alirsiniz
  • @X-Slim Eyvallah hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hell Patrol

@X-Slim Eyvallah hocam.

Her zaman hocam ne demek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu çok güzel. Bende sol ön kolumun üstüne kendi kafamda olan ve benim için anlamlı olan bir dövmeyi tamamen dirsekten bileğime kadar yaptırmayı düşünüyorum. Alt kısmada eski türkçe birşey yazdıracağım. Kış gelsin anca o zamana netleşir tam fikirlerim :)
    Dövme detaylı ve özgün olacağından mahalle arası yada yazlıkçı biryerde yaptırmam asla. Bu yüzden bu tarz renkli (Çok renkli değil siyah ağırlıklı) bir dövmeyi kesinlikle milimetrik kalitede yapacak birisi ne kadar ister sizce?
  • Arkadaşlar meraba , tattoo dövmeler şu hani vucudun yarısını kaplayan gibisinden bize maaliyet vb ne olur önerirmisiniz ?

Veya bu vucudun sağ veya sol tarafını omuzdan bele kadar kaplayan arka tarafı ona ne deniyor ?

Şu tattoo olması lazım.

Bilgi alabilirmiyim , yardımcı olucak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLord

Arkadaşlar meraba , tattoo dövmeler şu hani vucudun yarısını kaplayan gibisinden bize maaliyet vb ne olur önerirmisiniz ?

Veya bu vucudun sağ veya sol tarafını omuzdan bele kadar kaplayan arka tarafı ona ne deniyor ?

Şu tattoo olması lazım.

Bilgi alabilirmiyim , yardımcı olucak ?

ismini bilmiyorum hocam ama cok beğenıyorum özellikle 2. resim yaptırırsam 3. dövmem olucak dövmeciye gittiğinde yardımcı olurlar hiç yooktan alırsın cıktısını götürürsün veya onda katologta bir sürü aynı sekıl var ama ben sormustum 2-3 veya 4 bin rahat istiyorlar alttaki için

• @JohnLord@Easx

Hocam merhaba öncelikle. ilk olarak dövme fiyatini biz veremeyiz kattiyen cünkü dövmeciden dövmeciye bunlar cm olarak fiyatli yapilir.mesela a dövmecisine gidersin adam sana cm ni 2 liraya yapar eder mesela 400 lira b dövmecisine gidersin cm ini 5 liradan yapar mesela eder sana 1200 lira o yüzden dolayi fiyat söylemek imkansiz en yakin dövmeciyle görüsmeniz sart ama tam kol kaplama size maliyeti cok rahat 3 4 ü bulur siyah beyaz oda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 1 Mayıs 2013; 10:27:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

@JohnLord@Easx

Hocam merhaba öncelikle. ilk olarak dövme fiyatini biz veremeyiz kattiyen cünkü dövmeciden dövmeciye bunlar cm olarak fiyatli yapilir.mesela a dövmecisine gidersin adam sana cm ni 2 liraya yapar eder mesela 400 lira b dövmecisine gidersin cm ini 5 liradan yapar mesela eder sana 1200 lira o yüzden dolayi fiyat söylemek imkansiz en yakin dövmeciyle görüsmeniz sart ama tam kol kaplama size maliyeti cok rahat 3 4 ü bulur siyah beyaz oda

Hocam şimdi bizim arkadaşın babası dövmeci , 15 20 yıllık tecrübeli. Onlarla bir görüşeyim ben ozaman. Araştırmaya devam Olmadı parasını verir yaptırırız gene.

• arkadaşlar şöyle bir şey yaptıracağım. sağ kaburga tarafıma. uygun fiyatlı olarak nerede yaptırabilirim acaba ? Kadıköy daha iyi olur benim için

100-150 tl gibi bir şey verebilirim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.