Şimdi Ara

### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
271
Cevap
26
Favori
45.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 169
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 gün 2 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cenk (26 mesaj) X-Slim (12 mesaj) söny (10 mesaj) profiteer (5 mesaj) Ingoshi (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (115 mesaj) Mobil (41 mesaj) Tablet (8 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> ### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yazın da gelmesiyle birlikte insanın içinde olan dövme yaptırma isteği daha çok dışarı vurulmaya başlandı. Bu konuda dövme yaptırmış, yaptıracak veya bilgi almak isteyen arkadaşları alalım, güzel bir konu olsun.

Öncelikle dövme hakkında bana ve konu içinde dövme yaptırmış arkadaşlara soru sorabilirsiniz. Birinci ağızdan cevap almanız, internette direk okuduğunuz bilgilerden daha yararlı olacaktır.

Dövmesi olan arkadaşlar ''Dövme'' resimlerini de paylaşabilirler.

Ek olarak dövme fiyatları konusunda da tahmini fiyatlarda bulunup, şehirlerde birbirimize sağlam tattoo mekanı önerebiliriz.

|
    |
  • Yarbay
    3605 Mesaj
    Hocam yaptırdığım dövmeden bir tanesi bu.İstanbul topselvide yaptırmıştım.Sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.Ayrıca beğenilen dövmeler paylaşılırsa dövme yaptırmak isteyen arkadaşlara faydalı olabilir.Ben de bir tane daha yaptırmak istiyorum fakat nasıl bişey yaptırsam diye kararsızım.Dövme örnekleri bekliyoruz :)
    |
    |

• Yarbay
    3781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dövmen güzel, kimisi renksiz kimisi renkli hayranı. Ben mesela renkli dövmeleri seviyorum. Ayrıca dövme konusu pek dikkat çekmedi, anlamda veremedim. Neyse benim dövmemi koyayım, sol kol da;

Gölgelendirmeler resimde yeni olduğu için, kan oturmuş gibi durmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenk -- 31 Mayıs 2012; 16:34:22 >
    |
    |

• Yarbay
    3159 Mesaj
    Kalıcı dövme yaptırmaya korkuyorum sebep ise , gün gelir ondan sıkılırım diye
    |
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Bu geçici dövmelerin silinmesi ne kadar sürer en fazla ?
    |
    |
  • Yarbay
    3781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: -Fronto-

Bu geçici dövmelerin silinmesi ne kadar sürer en fazla ?

En fazla 20 gün civarı sürer ki, kaybolmaya başladıktan sonra görüntüsü cok kötü oluyor.

@AlaturkaMavzer, her zaman göremeyeceğin bir yere yaptırıp, onu senin bir parçan olarak kabul edersen sıkılmazsın. İnsan hiç burnundan sıkılır mı mesela?
    |
    |
  • Çavuş
    78 Mesaj
    geçici dövme bir kere yaptırmıştım ama, soluk olmuştu. (kendi imkanlarımızla yaptık) Renklerin daha net olması için ne yapabiliriz? tam olarak tarifi nedir?
    |
    |
  • Yarbay
    3781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Geçici dövme üzerinde pek oynama yapamazsın. Hint kınasıyla yapılır ve boyalar biraz dökültükten sonra solar. Vazelin sürebilirsin biraz onun dışında yapabileceğin pek birşey yok.
    |
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    buda benimki
  • Binbaşı
    1407 Mesaj
    bende yaptırmayı dusunuyorum old school dovmeler cok hosuma gıdıyor dovmeyı buldum nereye yaptırcagımı bulamadım
  • Çavuş
    57 Mesaj

ben dedemi yaptırdım sol koluma

sağ kolumun arka tarafı yani triceps tarafına da çok önceden bunu yaptırmıştım

|
    |
  • Yarbay
    3781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Joker17Back

bende yaptırmayı dusunuyorum old school dovmeler cok hosuma gıdıyor dovmeyı buldum nereye yaptırcagımı bulamadım

Old school benimde ne beğendiğim dövme modelleridir. Benim dövmem de oldschool, yolda kide oldschool olacak.

Bursa/Ankara/Eskişehir şehirlerinde tanıdıklarım var. İşçilikleri gayet iyi.
  • Yarbay
    2517 Mesaj
    benimde el yazısı var aklımda. sol kolumun dirseği ile bileğimin arasındaki bölüme yaptırmayı düşünüyorum. temizliği yada yıkama falan sorunu hakkında aydınlatabilir misiniz? 1-2 boyunca krem falan sürülüyormuş yanılmıyorsam
  • Binbaşı
    1138 Mesaj
    Yaptırmayı düşündüğüm dövme. Orda ki araba yerine Chevrolet 67' Impala düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeuspwnz -- 1 Haziran 2012; 13:30:36 >
    |
    |
  • Yarbay
    5390 Mesaj
    Sag omzumdan belime kadar inen bir Waffen SS dovmesi yaptirmayi dusunuyorum kalici ,muhtemelen bu ay ici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2682 Mesaj

Bende bunu yaptırmayı düşünüyorum bilek içine.
    |
    |
  • Yarbay
    3182 Mesaj
    |
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Yazın yaptırmayın beyler
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1138 Mesaj
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
4,681
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.