Şimdi Ara

## Dota Rehberi## Dota Tarihi--Dota Nedir?--Nasıl Oynanır?--Sorularınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
13
Favori
73.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana sorarsaniz bu rehber COK EKSIK olmus. Yine de yararli.

Ozellikle hero rolleri (ganker,pusher,init, carry) ve itemlarini, hangi durumlarda hangi skill build'larin yapilmasi gerektigini, deny'in, push creeps'in onemini anlatsaniz daha iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Bana sorarsaniz bu rehber COK EKSIK olmus. Yine de yararli.

Ozellikle hero rolleri (ganker,pusher,init, carry) ve itemlarini, hangi durumlarda hangi skill build'larin yapilmasi gerektigini, deny'in, push creeps'in onemini anlatsaniz daha iyi olurdu.

Eksikler var doğrudur.Çalışan birinin elinden ancak bu kadarı geliyor 2 günümü verdim buna.Fazla ilgilenen olmayınca ekleme yapmayı düşünmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

birkaç build daha isteyeceğim hocam senden

invoker
    brewmaster
    phantom lancer
    barathurum
    outworld
    doombringer
    pudge
    nightstalker
    sand king

Kusura bakma kardeş geç cevap yazdım iş dolayısı ile (Yine kendi kastığım itemler)

İnvoker : Phase Boot - Drum of Endurance - Force Staff - Aghanim- Scythe of Vyse (hex)
    Skill: Eğer İnvoker prosu isen Exort-Wex git Değilsen Exort-Quas

BrewMaster: Phase Bot-Drum of Endurance-Dagger-Aghanim-Sange & Yasha- Heart of Tarrasque
    Skill: 2. ye birkere ver 1-3 fulle

Phantom Lancer: Power Treads(PT)- Vlad-Diffusal Blade-Manta Style-Radiance-ButterFly
    Skill: Diffusal Bladeyi hızlı kasarım diyorsan 2.skile birkez ver 1-3 git diğer türlü 1-2

Bara(Spirit Breaker) : PT - MOM (Mask of Madness) -BKB - Assault Cuirass Bu dörtlüden sonrası sana kalmış MKB yada Crit kasabilirsin karşı zorlarsa Heart çıkarsın.
    Skill : 1 Kez Charge sonrasında 3-2

Destroyer(Outworld): PT-Force Staff-Aghanim-Shiva-Scythe of Vyse
    Skill: 1 Kez astral Sonrasında 1-3

Doom Bringer: Phase Boot - VanGuard- Radiance-Shiva -Heart
    Skill: Bir kez 2. Skile ver(Kaçma + HP regen) 1-3 Fulle 1.Skil ile ormandaki creeplerden büyü çalabilirsin oyun başlarında Kabold'lardan MS(Movement speed ) alabilirsin sonlarda Wolf ler den Crit alırsın.

Pudge : Phase Boot - Hood of Defiance (HOD)-Force Staff-Aghanim-Heart
    Skill: Bir kez 3.skil veririm 1-2 fullerim

Night Stalker: Phase Boot-Urn of Shadow-BKB-Basher-Sange & yasha-Aghanim (İyi gang atarsan ilk 3 itemi kasana kadar oyun biter zaten :)
    Skill: 1 kez Fear sonrasında 1-3

Sand King: Arcane Bot- Dagger- Aghanim-Shiva Uzarsa oyun Heart
    Skill: Para kasmak için 1 kez sand storm sonra 1-3 giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Never More -- 7 Mayıs 2012; 14:21:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Never More

quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Bana sorarsaniz bu rehber COK EKSIK olmus. Yine de yararli.

Eksikler var doğrudur.Çalışan birinin elinden ancak bu kadarı geliyor 2 günümü verdim buna.Fazla ilgilenen olmayınca ekleme yapmayı düşünmedim.

Helal olsun ne diyeyim. Amacim kotulemek degildi asla. Sadece katkida bulunmak istedim.

• consoldan bir kaç ayarla oynadım eski default ayarlarıma nasıl dönecem bulamadım oyunu sildim yükledim hala aynı ayarlar duruyor.minimap ayarlarını bozdum sanırım birazda ekran karardı harita karardı naptıysam düzeltemedim.
  • ekranın kararması bendede oldu düzelmiyorda. grafik ayarlarındaki parlaklık aarına dokunduğum an gitti oyun :S düzelmiyrda öle koyu koyu oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikayeci51

ekranın kararması bendede oldu düzelmiyorda. grafik ayarlarındaki parlaklık aarına dokunduğum an gitti oyun :S düzelmiyrda öle koyu koyu oynuyorum

aynen bende oynarken bozdum dahada duzelmedi koyu koyu oldu.Sildim düzelmedide.Çok canım sıkıldı valla :S
  • şu dotada ayar olduğum tek şey skil tuşlarını adam gibi yerlere koymamaları illa programlamı yapmak lazım ayarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

şu dotada ayar olduğum tek şey skil tuşlarını adam gibi yerlere koymamaları illa programlamı yapmak lazım ayarı

Gayet güzel yapmıslar skill tusları birbiriyle uyumlu bence sende sorun var
  • rehber gayet guzel olmus ah ah eski oyunlar aklıma geldi

dota 2 de denny mevcut degil mi? kaldırmamıslardır o olayı umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR]Morgoth

rehber gayet guzel olmus ah ah eski oyunlar aklıma geldi

dota 2 de denny mevcut degil mi? kaldırmamıslardır o olayı umarım

Herşey aynı kardeş Deny de var.
  • Beyler kafama birşey takıldı:
    Şimdi 400/1500 hp olan ve ultisi açık durumda olan bir Abaddon için;
    1) 16lvl Necrolyteden ulti yerse ne olur?
    2) 16lvl Axeden ulti yerse ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammer

Beyler kafama birşey takıldı:

Ulti açıkken ölmez o adam can fuller.
  • Rehber güzel olmuş eline sağlık. Yeni başlayan arkadaşlar için pek çok bilgi mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness~

Rehber güzel olmuş eline sağlık. Yeni başlayan arkadaşlar için pek çok bilgi mevcut.

eyv. sağol
  • quote:

Axedan ulti yerse ölür..

Arkadaşım çok başarılı olmuş geç gördüm. 8 senelik dota1 playerı olarak tüylerim diken diken oldu nerden nereye gelmişiz diye. Vigoss, Yaphets gibi oyuncuları unutmak mümkün değil, gerçi hala oynuyorlar. Ayrıca Tobiwanın anlatımları dotaya çok ayrı bir hava katıyor. O black hole diyişini bende unutamam TI2011 den. TI2012 yi sabırsızlıkla bekliyoruz. Gidebilsek keşke seattle'a..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frightfull

quote:

Axedan ulti yerse ölür..

Arkadaşım çok başarılı olmuş geç gördüm. 8 senelik dota1 playerı olarak tüylerim diken diken oldu nerden nereye gelmişiz diye. Vigoss, Yaphets gibi oyuncuları unutmak mümkün değil, gerçi hala oynuyorlar. Ayrıca Tobiwanın anlatımları dotaya çok ayrı bir hava katıyor. O black hole diyişini bende unutamam TI2011 den. TI2012 yi sabırsızlıkla bekliyoruz. Gidebilsek keşke seattle'a..

Eyv kardeş sağol.O kadar emek verdim çalışan bir insan olarak pek ilgi görmedi dahada büyütmeyi düşünüyordum konuyu ama şimdilik vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Never More

quote:

Orijinalden alıntı: Frightfull

quote:

Axedan ulti yerse ölür..

Eyv kardeş sağol.O kadar emek verdim çalışan bir insan olarak pek ilgi görmedi dahada büyütmeyi düşünüyordum konuyu ama şimdilik vazgeçtim.

Bu sitede dota kısmı biraz yetersiz gibi o yüzden ilgi az olmuş olabilir. Çalışmalarının devamını bekliyorum :) Benimde projelerim var bilgisayarım teknik serviste gelsinde bi :)

• quote:

Frightfull

Boş vaktimte aklımda 1-2 rehber daha var toparlayabilirsem genişletmeyi düşünüyorum konuyu.
  • hocam yine build istemeye geldim

omniknight
    skeleton king
    lesrach
    axe
    broodmother
    huskar

şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.