Şimdi Ara

## Dota Rehberi## Dota Tarihi--Dota Nedir?--Nasıl Oynanır?--Sorularınız (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
13
Favori
73.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam bombacıda mayını döşüyorum fogda kalıyor adam ansızın geçiyor bm açık bir şekilde bkb basacak hızda oyuncu varsa helal olsun derim onun haricinde acaba hood kassam o zaman etki azalır mı acaba yada bombacının canını artırıp sivamı kasmak lazım armor olur olmadı .
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Bm acan kişiye karşı sağlam hp si ve lifesteal itemi olan birisinin atak yapması lazım yoksa bm nin bitmesini bekleyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

hocam bombacıda mayını döşüyorum fogda kalıyor adam ansızın geçiyor bm açık bir şekilde bkb basacak hızda oyuncu varsa helal olsun derim onun haricinde acaba hood kassam o zaman etki azalır mı acaba yada bombacının canını artırıp sivamı kasmak lazım armor olur olmadı .

yok hocam pure dmg veriyor hood veya armorla azalmaz hp kasman lazım ama fogda kalmaması için varillerden koyman lazım üstlere dediğim gibi bkb artık 5 kişi de bm kasmışsa yapılacak bir şey eul ilk tercihin olsun ya da bloodstone hearth vs yaparsın.
  • Beyler dota2 yi yaklaşık 1 aydır oynuyorum ve sniper ya da razorla oynuyorum ama bi sorunum var aldığım hero çok çabuk ölüyor yani benim hareket hızım,hasar gücüm filan tamam her şey iyi güzel ama bi çatışmaya girdiğimde rakip beni 2 vuruşta öldürebiliyor botlara bile böyle oluyor o zaman deliriyorum. O nedenle yeni başlayan birisine tavsiye olarak hangi itemler alınmalı bu çabuk ölme durumuna nasıl karşı koyabilirim hangi eşyaları almalıyım öneride bulunur musunuz ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernandao

Beyler dota2 yi yaklaşık 1 aydır oynuyorum ve sniper ya da razorla oynuyorum ama bi sorunum var aldığım hero çok çabuk ölüyor yani benim hareket hızım,hasar gücüm filan tamam her şey iyi güzel ama bi çatışmaya girdiğimde rakip beni 2 vuruşta öldürebiliyor botlara bile böyle oluyor o zaman deliriyorum. O nedenle yeni başlayan birisine tavsiye olarak hangi itemler alınmalı bu çabuk ölme durumuna nasıl karşı koyabilirim hangi eşyaları almalıyım öneride bulunur musunuz ?.

Rakip seni 2 vuruşta öldürüyorsa çok yanlış itemler kasıyorsun bence zırh ve can veren itemler kasmaya bak
  • fernandao kullanıcısına yanıt
    Yeni baslamissin ve carry herolara yonelmissin.Sniper çok kırılgan ve ilk hedef olur tv de bu yüzden çabuk ölüyorsun.Sana tavsiyem Centaur oynamayı dene hem zvklidir kolay kolay da ölmez.

Cevap gecikti uzun süre ilgilenemiyordum konuyla kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never More

Yeni baslamissin ve carry herolara yonelmissin.Sniper çok kırılgan ve ilk hedef olur tv de bu yüzden çabuk ölüyorsun.Sana tavsiyem Centaur oynamayı dene hem zvklidir kolay kolay da ölmez.

Cevap gecikti uzun süre ilgilenemiyordum konuyla kusura bakma

Önemli değil hocam oynaya oynaya 20 level e geldim,razorda pro oldu diyebilirim saol ilgilenip yazdığın için
  • Yeni gelen arkadaşlar için güncel...
  • Hala guncel mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suikastci60 S kullanıcısına yanıt
    güncel
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.