Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • riki op ise techies e ne diyeceksiniz merak ediyorum.
    invis tabanlı herolar true vision la yalan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: One Last Goodbye

Yeter ya bu ne ya bu nası bi iş ! Keeper of the light vardı rus , blink dagger almış ben buna oyun başında biraz sert çıktım benle beni kastır karşıyı harrasla diye bu gelmedi bilerekten (phantom lancerım) gitti yukarı tiny nin yanına benimde yanıma assasin geldi. 2 carry kasmaya çalıştık. Bi baktım bu keeper blink kasmış beni o çıkılmayan yerlere ışınlıyo gidiyo. Hiç kastırmadı kuryeyi engelledi aldığım tpleri yok etti. Ben böle bir şey görmedim küfredip çıktım cezam ne olur bilmiyorum ama yazık ya bu nası bi oyun oynama şeklidir.

İlk defa boyle birsey duyuyorum. Benim basima gelse steam hesabimin banlanmasini dahi goze alip ana avrat birakmazdim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

quote:

Yeter ya bu ne ya bu nası bi iş ! Keeper of the light vardı rus , blink dagger almış ben buna oyun başında biraz sert çıktım benle beni kastır karşıyı harrasla diye bu gelmedi bilerekten (phantom lancerım) gitti yukarı tiny nin yanına benimde yanıma assasin geldi. 2 carry kasmaya çalıştık. Bi baktım bu keeper blink kasmış beni o çıkılmayan yerlere ışınlıyo gidiyo. Hiç kastırmadı kuryeyi engelledi aldığım tpleri yok etti. Ben böle bir şey görmedim küfredip çıktım cezam ne olur bilmiyorum ama yazık ya bu nası bi oyun oynama şeklidir.

İlk defa boyle birsey duyuyorum. Benim basima gelse steam hesabimin banlanmasini dahi goze alip ana avrat birakmazdim .

Kafayı yedim hocam ya bir de gülüyor mic ten.

• Demin takımda bi rus vardı warlock almış 1-15 bitirdi adam full tek takılıp feedliyor bunuda söyleyince ''I'm support noob'' deyip durdu.İyi küfür ve rapor yedi hepsi böyle bunların.Dünki oyundada kotl milleti sırf trollüğüne karşı tarafın arasına ışınlıyor ve dalga geçiyordu.Rusların girdiği her oyun böyle tiksiniyorum hepsinden artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 21 Haziran 2013; 19:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dippas

Arkadaşlar Riki çok mu güçlü? Ben dota2 ye yeni başladım daha 16winim var. Daha önce bu tarz oyun oynamadım ama biraz önce çıktığım maçta rikimle 42-1 gibi bir skor yaptım ondan önceki maçlar 39-5... böyle gidiyor. Nerf filan gelir mi riki oynamaya devam ediyim mi?

Karşı takım Riki aldığında seviniyorum ben hatta ne güçlüsü
    Oynamaya devam etme bence sonra profilinde hep Riki'yi görürsün pişman olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 21 Haziran 2013; 19:58:11 >
  • quote:

Oyuna girdiğinde sol tarafta simgelerden bir tanesinde shared unit control yazıyor.ordan disable help yaparsan seni çekemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalbaz93 -- 21 Haziran 2013; 20:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

quote:

Oyuna girdiğinde sol tarafta simgelerden bir tanesinde shared unit control yazıyor.ordan disable help yaparsan seni çekemez.

Geç öğrendim hocam o şerefsiz yüzünden 5 gün ceza aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Arkadaşlar Riki çok mu güçlü? Ben dota2 ye yeni başladım daha 16winim var. Daha önce bu tarz oyun oynamadım ama biraz önce çıktığım maçta rikimle 42-1 gibi bir skor yaptım ondan önceki maçlar 39-5... böyle gidiyor. Nerf filan gelir mi riki oynamaya devam ediyim mi?

Hocam feedlenince öttürüyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Hocam feedlenince öttürüyor ama.

Her hero feedlendiğinde öttürebilir :c Windrunner'la Divine Rapier çıkan arkadaş vardı

• Riki'de güçlü bir karakter ama şu oyunda kesilmiyecek adam, kaybedilmeyecek oyun diye birşey yok.
  • dota 2 öyle bi oyundur ki bazen isyan edersiniz ana avrat söversiniz. bazen de çok ama çok zevk alır ortalama 60 dakikalık bir şölen çekersiniz . bu tamamen şans. oyuncu kalitesi. takım dengeleri vb vb. zaetn dört dörtlük bi oyun olması da beklenemezdi. o yüzden bence susalım ve oynamaya devam edelim :) neticede free2play. keşke paralı olsaydı da beyinsiz rus feederlar olmasaydı ama yapcak bişey yok
  • SellYourSoul kullanıcısına yanıt
    hocam foruma uzun zamandır girmiyodum mesajını yeni gördüm yok arkadaştan aldım saolsun, 2-3 gündür oynuyorum şimdi botlara karşı popüler heroları öğreniyim sonra normal oyuna başlıyacam zaten lolde oynuyorum tek sıkıntım crepleri kesmek çok zor 1lvlda vs atsak crep keser yani o derece, minyon arkasından son vuruş kolluyorum lolde olduğu gibi ama vurduğum dmg çok düşük olduğundan bazen alamıyorum ona da alışayım tamam sorun kalmayacak. :) Birde oyunlarda çok gördüğün heroları bana yazarsan ben onlra bakıyım şimdi karşıma gelse skilleri ne işe yarıyo bilmiyorum beni patates etme ihtimali çok yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

hocam foruma uzun zamandır girmiyodum mesajını yeni gördüm yok arkadaştan aldım saolsun, 2-3 gündür oynuyorum şimdi botlara karşı popüler heroları öğreniyim sonra normal oyuna başlıyacam zaten lolde oynuyorum tek sıkıntım crepleri kesmek çok zor 1lvlda vs atsak crep keser yani o derece, minyon arkasından son vuruş kolluyorum lolde olduğu gibi ama vurduğum dmg çok düşük olduğundan bazen alamıyorum ona da alışayım tamam sorun kalmayacak. :) Birde oyunlarda çok gördüğün heroları bana yazarsan ben onlra bakıyım şimdi karşıma gelse skilleri ne işe yarıyo bilmiyorum beni patates etme ihtimali çok yüksek

Last hit'in kötüse quelling blade alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WaReZ W kullanıcısına yanıt
    Hocam lolde dk her oyun 150-200 minyon kesiyorum tflere girmeden yani dikkat ederim öyle şeylere ama bunda daha zor, dediğim dibi dmg çok düşük bu aralar phantom assassin'e sardım fena yardırıyo ama yine aynı şekil minyona çok az vuruyor neyse alışırım yakında geçen oyun ilk defa 70 farm yaptım :D
  • Rapor sistemi yine nispeten geliştirilmiş. Eğer gerçekten bir ihlal yapıldıysa ve raporlarsanız size daha fazla rapor hakkı veriyor oyun.
  • Beyler başıma tekrar geldi bu aptal oaly: oyunu oynarken abandonment yazdı benim için. Ve haneme yazıldı da, daha önce de başıma geldi bu durum. Nasıl olabiliyor böyle birşey anlam vermek mümkün değil ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 22 Haziran 2013; 22:22:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Riki'de güçlü bir karakter ama şu oyunda kesilmiyecek adam, kaybedilmeyecek oyun diye birşey yok.

Karşıda PL varsa, heart of tarrasque kasarsa direk gg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoBaFeTT

Beyler başıma tekrar geldi bu aptal oaly: oyunu oynarken abandonment yazdı benim için. Ve haneme yazıldı da, daha önce de başıma geldi bu durum. Nasıl olabiliyor böyle birşey anlam vermek mümkün değil ?

Bana da oldu. Hatta takımda herifin teki çıkmış ve onun 5 dakikası dolmak üzereydi. 1 minute remaining yazdıktan sonra kırmızıyla onun abandonu yazacağı yerde benim adım yazdı. Herkes lol, wtf yazmaya başladı. Girilen serverdaki bir bugdan kaynaklandığını söylüyor millet. Kimse çıkmamış halde durup dururken de oluyormuş. Ama benim profilime işlenmedi, sadece 12 saatlik battle point alamama cezası verdi, onu da zaten uyuyarak geçirdim.

Edit: Unutmuşum bir de şöyle bir şey okumuştum, 5 dakika boyunca hiçbir şekilde heron XP almazsa, abandon etmiş sayılıyormuşsun. Benimki böyle bir durum muydu hatırlamıyorum gerçi, base savunurken 5 dk boyunca geride durunca belki oluyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMEGALUL -- 22 Haziran 2013; 23:02:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Riki'de güçlü bir karakter ama şu oyunda kesilmiyecek adam, kaybedilmeyecek oyun diye birşey yok.

Karşıda PL varsa, heart of tarrasque kasarsa direk gg.

• quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Hocam lolde dk her oyun 150-200 minyon kesiyorum tflere girmeden yani dikkat ederim öyle şeylere ama bunda daha zor, dediğim dibi dmg çok düşük bu aralar phantom assassin'e sardım fena yardırıyo ama yine aynı şekil minyona çok az vuruyor neyse alışırım yakında geçen oyun ilk defa 70 farm yaptım :D

Aradaşın dediği gibi quelling blade kasabilirsin hocam kısa süre içerisindede alışırsın
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.