Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

quote:

Orijinalden alıntı: Kazmapolitan

quote:

quote:

Bu hazine anahtarlarını bedeava bulabilecegimiz bir yer varmı gift olarak??

hee zaten şakasına satılıyor markette

Bulabilirmiyim demişim zaten.niye dalga geçermiş gibi "zaten adamlar satıyor sen enrden bulucan lan" gibi yazmışın.Para olmayınca insan alamıyor.

yanlış adamla dalaşıyorsun o adam milyarlar harcıyor oyuna, tartışma çıkacak yoksa

ne adamsın

tf2 kartlarının değeri düşer mi,1 rec olur mu

• Radiance Pl nin kopyalarında da işe yarıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Radiance Pl nin kopyalarında da işe yarıyor mu ?

Yarıyor fakat stacklenmiyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

quote:

Peki basher hocam ?
  • quote:

quote:

quote:

Peki basher hocam ?

Hayir ilizyonlar bash vuramaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

quote:

quote:

quote:

Peki basher hocam ?

Hayir ilizyonlar bash vuramaz

Eyvallah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Dotayı indiremiyorum steamde aratıyorum no results diyor bulamıyorum.

hocam oyunun giftini birinin size yollaması lazım, format attım steam vs. yüklü dğeil yükleyicne atarım hala bulamadıysan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KovenanT

Solo mm girip oyun kazanabilen var mı? Her geçen gün iyice rezilleşiyor sistem.

paso loss, son 1 ayda fazladan 30 loss almışımdır belki.oyunlar artık takımdaki gerizekalı sayısının azlığına göre sonuçlanıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bulabilirmiyim demişim zaten.niye dalga geçermiş gibi "zaten adamlar satıyor sen enrden bulucan lan" gibi yazmışın.Para olmayınca insan alamıyor.

yanlış adamla dalaşıyorsun o adam milyarlar harcıyor oyuna, tartışma çıkacak yoksa

ne adamsın

Kavga etmiyecek olsakta kavga çıkarır bunlar

• Soloda bazen kötü eşleşmeler geliyor ama idare ediyoruz ne yapalım
    Rate %51 civarında, dengeli gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shoote® -- 16 Haziran 2013; 13:57:28 >
  • adamın parası yokmuş

• Merhaba arkadaşlar,

Bende yaklaşık bir hafta önce davetiye bulup dota 2 yi indirdim ve o zamandan beri botlarla oynamaktayım. Dün gece botlara karşı co-op oynadım ama adamlar doğru düzgün farm yapmadan gank atmaya çalışınca botlar canımızı okudu :) Başka bir işim olmazsa steamde tüm gün aktifimdir adım Usbehci profil resmimde metalci Homer var (The Simpsons karakteri) eklemek isteyen ekleyebilir. Oyunu bana anlatarak beraber oynayabilecek bir arkadaş çok makbule geçer. Az çok item yapmayı öğrendim ingilizcem iyi olduğu için pek sorun olmuyor ama gerçekten bazı şeyleri birisinin anlatması gerekiyor bazen. Oyundaki hero rehberlerinden okuyorum bazı şeyleri ama anlamsız geliyor, ara sıra da twitchden maçları seyrediyorum, oradakiler gerçekten oynuyorlar :)

Neyse herkese iyi oyunlar, dediğim gibi benimle oynayacak ve öğrenmemi sağlayacak arkadaşları beklerim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    oynayacağınız en son oyun bu olsun. resmen hayatınızı, zamanınızı emiyor. 3 oyun atıyorsunuz tüm gün bitiyor hiç farkında olmadan aa akşam olmuş diyorsunuz. her oyun ilk 25 dakikanız oyundaki yaratıklara son vuruş yapmakla geçiyor daha çok son vuruş yapan takım kalan 40 dakikayı diğer oyuncuları kesmekle geçiriyor. (şimdi çıkıp artist artist birkaç navi videosu atmayın. onlar ancak turnuvalarda olur. anlayan anlar) çoğu hero birbirinden op (yani gereğinden fazla güçlü). bunlara örnek; templar assasin, lifestealer, drow ranger, storm spirit, phantom lancer, nyx assasin, faceless void. daha say say bitmez. takımınızda bir gerizekalı varsa zaten ilk dakikadan kaybetiğiniz bellidir. 1 saatinizi, tam 1 saatinizi sonucu belli olan bir maç için harcarsınız. ne kadar ironik değil mi? internetten turnuvaları falan takip edin vakit geçirmek için ama asla oynamayın.

Bunu oynayın;

Bunu oynamayın;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tw1sted -- 17 Haziran 2013; 17:24:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tw1sted

oynayacağınız en son oyun bu olsun. resmen hayatınızı, zamanınızı emiyor. 3 oyun atıyorsunuz tüm gün bitiyor hiç farkında olmadan aa akşam olmuş diyorsunuz. her oyun ilk 25 dakikanız oyundaki yaratıklara son vuruş yapmakla geçiyor daha çok son vuruş yapan takım kalan 40 dakikayı diğer oyuncuları kesmekle geçiriyor. (şimdi çıkıp artist artist birkaç navi videosu atmayın. onlar ancak turnuvalarda olur. anlayan anlar) çoğu hero birbirinden op (yani gereğinden fazla güçlü). bunlara örnek; templar assasin, lifestealer, drow ranger, storm spirit, phantom lancer, nyx assasin, faceless void. daha say say bitmez. takımınızda bir gerizekalı varsa zaten ilk dakikadan kaybetiğiniz bellidir. 1 saatinizi, tam 1 saatinizi sonucu belli olan bir maç için harcarsınız. ne kadar ironik değil mi? internetten turnuvaları falan takip edin vakit geçirmek için ama asla oynamayın.

Bunu oynayın;

Bunu oynamayın;

VAlla iyi saçmalamışsın katıldığım tek yer burası ''takımınızda bir gerizekalı varsa zaten ilk dakikadan kaybetiğiniz bellidir. 1 saatinizi, tam 1 saatinizi sonucu belli olan bir maç için harcarsınız. ne kadar ironik değil mi?''

• quote:

hayatınızı, zamanınızı emiyor.
    takımınızda bir gerizekalı varsa zaten ilk dakikadan kaybetiğiniz bellidir. 1 saatinizi, tam 1 saatinizi sonucu belli olan bir maç için harcarsınız. ne kadar ironik değil mi?

Sadece şunlar doğru.
  • 2011 Eylülden beridir betada olan oyun yaz sonuna doğru tam sürüme geçiş yapıp "çıkacak"

http://www.gamespot.com/news/dota-2-to-be-released-this-summer-6410348
  • quote:

Bunu oynayın;

Bunu oynamayın;

• Dün bi adam vardı bizim takımda Troll Warlord ile oynuyordu adam ultisini hiç açmadı,daha doğrusu ultiyi hiç seçmemiş bile. Adamlar bizi yok ediyor hala farm kasıyordu öyle de bitti oyun. Amaç neydi anlamadım. Gene deliren biz olduk.
  • Dota 2 bu yazdan sonra çıkıyor arkadaşlar resmi olarak duyuruldu.
  • Dota2 de Steamda 30$ ama bedava bulunabiliyor :/ milleti aşşalıyınca ne oluyor mutlu huzurlu mu uyuyosun
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.