Şimdi Ara

Dosyaları C yerine D'ye indirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar selamlar,yeni bir bilgisayar aldım fakat ssd'yi 2'ye bölmüş c ve d olarak. C'de sadece 20gb yer kaldı, ben de chrome ile indireceğim programlar D'ye insin istiyorum. Şuan kontrol ettiğimde C'de program files klasöründe gözüküyor programlar. Bundan sonra ineceklerin D'ye inmesi için ne yapmam lazım ve bir hız kaybı yaşar mıyım D'ye indirirsem ? Teşekkürler...

• Sistem SSD'ye yüklüyse indirmelerinini (D)'ye yönlendir, hiçbir veri kaybı veya hız kaybı olmaz.
  • Hocam peki indirmeleri yönlendirsem de sadece installer’lar indirilenler klasörüne gitmiyor mu, programı yine c’de system files’a kurmayacak mı ? Yanlış biliyor da olabilirim.
  • internetten indirdiğin exe programların d ye inmesini istiyorsan tarayıcı özelliklerinden indirme klasörünü d de açacağın bir klasöre yönlendir.

kurulumlarında d ye yapılmasını istiyorsan d içine programlar diye bi kalasör aç her kurduğun pragramın kurulumu sırasında c program files yerine hedef dosta olarak bu klasörü göster.

bazı programlar bu duruma izin vermez windowsun çalıştığı dizinde olmaları gerekir.
    buna yapacak bişey yok.
  • Arama kısmına disk yaz, sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendire gir.

D üzerine sağ tıklayıp birimi sil de, sonra C ye tıklayıp birimi genişlet diyerek birleştirebilirsin formatsız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.