Şimdi Ara

Dorgo Pace traş bıçağı süper alternatif ... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
9
Favori
19.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geleneksel islak trasi oneririm. Cok dusuk maliyetlerle inanilmaz kaliteli traslar olabilirsiniz.

Ayrica detayli bilgi icin geltir.com u da oneririm.

Syg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aldım bu markadan. Dorco muş. İnşallah iyidir.çok tarhiş oluyordu cildim önceden. İlk deneyimlerimi yazacağım.

Sormak istediğim birşey var. Buna farklı başlık takılabiliyormudur acaba? Fusion gilette gibi

• Ben bu meleti aramadigim yer kalmadi. Bicagini bizim koyun cobani bile satiyor Ama makina yok. Rivayetlere gore her yuzyilda bir her sehirde bir magazaya rastgele geliyormus. Sansli olanlar aliyormus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcanxy

Bugün aldım bu markadan. Dorco muş. İnşallah iyidir.çok tarhiş oluyordu cildim önceden. İlk deneyimlerimi yazacağım.

Sormak istediğim birşey var. Buna farklı başlık takılabiliyormudur acaba? Fusion gilette gibi

Kendine özel başlığı var başkası olmuyor

• 1 haftalik sakala surdum banamisin demedi ustelik ayni bicagi 3. kullanisimdi. ben cok memnunum simdilik bakalim ayni bicakla maximum kac kez tras olabilecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Ben bu meleti aramadigim yer kalmadi. Bicagini bizim koyun cobani bile satiyor Ama makina yok. Rivayetlere gore her yuzyilda bir her sehirde bir magazaya rastgele geliyormus. Sansli olanlar aliyormus.

Aynen ne şoklarda ne A101 de var.A 100 kasiyere sordum bir defa geldi daha gelmeyecek dedi.Ama bıçakları vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Ben bu meleti aramadigim yer kalmadi. Bicagini bizim koyun cobani bile satiyor Ama makina yok. Rivayetlere gore her yuzyilda bir her sehirde bir magazaya rastgele geliyormus. Sansli olanlar aliyormus.

Aynen ne şoklarda ne A101 de var.A 100 kasiyere sordum bir defa geldi daha gelmeyecek dedi.Ama bıçakları vardı.

Afyon'da yaşıyorum, burada da ne A101 ne de Şok'larda bulunmuyor. Ben birkaç ay önce DiaSa'dan bulmuştum, 2 gün önce yine DiaSa'da hem makina hem de bıçağını gördüm.

DiaSa'lara da bakın derim...

• Ben avcılar a101 den aldım.

5 dk önce 3 aydır jiletle traş olmadığım cilde vudum.cildim hassas olduğu için her zamanki gibi kanadı ama zorlanmadım. 2 dk da kestim. Bıçaklar kıl tüy tutmuyor. Uzun zaman gideceğe benziyor yani. Kısacası beğendim arkadaşlar. Tavsiye ederim

• Wilkinson piyasadan cekilince sap gibi ortada kaldim

Gillete proglide realde 20 lirya bulunca 5 bicak + makina 5 kutu almistim

Onlarda bitince ve 2 bicaga 20 tl isteyince blue3 e basladim ama proglidetan sonra teneke gibi geldi

Bide bunu deneyelim bakalim

• Arkadaşlar ben Dorco'dan önce Gilette'in ürünlerini kullandım, Turbo3'ün bıçakları bitince bunu alıp deneyeyim dedim, şoktan makine ve 2 bıçaklı kombosunu aldım. Deeerkeeen... Korelilere buradan teşekkür ediyorum, çok iyi makine ve bıçak yapmışlar, bence Turbo3'ten KAT KAT iyi. kesinlikle tavsiye ederim. Yağ gibi akıyor, keskin, tıkanmıyor....
  • Wilkinson vardı o gilletten iyiydi bulAmıyorum artık.

• Yok hocam Kayseri'nin altını üstüne getirdim,bıçaklar var ama makine yok.
    Bulunduğu şehirde olan bir arkadaş,yollayabilirse ne güzel olurdu ama,forum dayanışması adına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 9 Haziran 2014; 1:26:10 >
  • quote:

Yok hocam Kayseri'nin altını üstüne getirdim,bıçaklar var ama makine yok.
    Bulunduğu şehirde olan bir arkadaş,yollayabilirse ne güzel olurdu ama,forum dayanışması adına

Ankaradayım yakınımdaki a101 e bakıyım makinesi varsa alır gönderirim
  • quote:

Yok hocam Kayseri'nin altını üstüne getirdim,bıçaklar var ama makine yok.

Göndereyim sorun değil ama 8 TL'lik makina için kargo ücreti çok tutmaz mı? Anlaşmanız vs varsa ulaşın bana...
  • Panasonic traş makinesi kullanan arkadaşlar hangi modeli kullandıklarını yazabilir mi acaba? Jiletle 2 gün üstüste traş olsam boyun kısmım inanılmaz tahriş oluyor, traş esnasında kanıyor epey, makine kullanmak benim için daha iyi olabilir mi diye düşünmeye başladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • traş olduğumun ikinci günündeyim. hiç sivilce falan yapmadı. ilk defa tarhiş olmadan traş oluyorum.

beyler bu arada bunun bıçaklarını ne zamanda bir değiştirmek lazım standart olarak? haftada 1 olan birisiyim. 2 ay iyimidir?
  • Arkadaslar tesekkur ederim dusunmeniz yeterli.Burada bahsedilen sanirim 3 bicakli.
    Ebayda bunun 6 bicaklisini buldum enteresan biseye benziyor.Direk Koreden gonderiliyor.Makine+11 baslik 30usd.Bicak kalitesini bilmedigim icin kararsizim bir de kargo 2 haftayi bulur gibi.
    Bakalim bir iki olumlu yorum daha gorursem alacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 10 Haziran 2014; 15:53:32 >
  • quote:

Arkadaslar tesekkur ederim dusunmeniz yeterli.Burada bahsedilen sanirim 3 bicakli.
    Ebayda bunun 6 bicaklisini buldum enteresan biseye benziyor.Direk Koreden gonderiliyor.Makine+11 baslik 30usd.Bicak kalitesini bilmedigim icin kararsizim bir de kargo 2 haftayi bulur gibi.
    Bakalim bir iki olumlu yorum daha gorursem alacagim.

6 Bıçaklıdan 3 Bıçaklı olanın randımanını alamayabilirsin tıkanır gibi

biz türklerin sakalları uzun ve sert olur korelilerde daha yumuşak ve seyrektir (örnek ganganmstyle klibindeki psy )onlarda 6 bıçaklı olur

fakat bizde gitmez gibi

bu ürünü getiren firma mutlaka bunu göz önüne alıpta getirmemiştir

• Bugün evin yakınına yeni açılan A101 e gittim 4 tane vardı aldım bir tane umarım memnun kalırım.

Dorgo Pace traş bıçağı süper alternatif ...

• Ben de aldım sert baya sakallarım tıkanma yapmadi amenna ona lafım yok ama jiletleri çok güzel değil baya ugrastirdi yüzümun yarısını mach 3 ile yarısını dorgo ile aldım. Baya uzun sürdü alması. Ama kullanılır kısa ve yumuşak sakallarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.