Şimdi Ara

Doping Adsl kullanan var mı? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
2
Favori
144.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şurayı incele hocam varsa ekstra sorun özelden sorabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_45071943/mpage_2//tm.htm#45743934

Sahsen superonline olsada geçmezdim,kuralları saçma fiyatları saçma,adil madil saçmalığı var,yavaş olsun adam gibi internetim olsun
    8 Sınırsız DOping 78 TL > 10 Sınırsız Superonline 99 TL seçim sizin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 7 Ocak 2011; 1:42:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medonk

arkadaşlar ben bu TTNET'in ilgisizliğine gıcık oldum ve iptal etmeyi düşünüyorum.
    Biri adsl önce TTNET'i iptal etmelisiniz diye yazmış sitesinde o yüzden vazgeçtim, çünkü mutlaka internetsiz kalacağım bir zaman olacaktır.
    Aslında gönlüm Superonline'dan yana, IPTV'si falan da aklımı çelmiyor değil.
    Ama amacım özellikle online oyun oynayabilmek.
    Doping'in sitesinde " kendi altyapımız var" deniliyor ama burada tüm hepsi TTNET'in altyapısını kullanıyor diye söylenmiş.
    Doping için ne dersiniz?
    Yoksa sizin bölgede Superonline olsa hiç geçmez miydiniz Doping'e?

Normal şartlarda ttnetten aldığın aynı hizmeti dopinglede almaya devam etmen lazım yani bir sorun çıkmamalı ama hatalar herzaman olur ve sorun çıkabilir,
    Süperonline olsa tabiki fiber çok daha cazip ama ondada adil kullanım sınırı var şuan yani 100mbit alsanız bile bir işinize yaramaz...
    Malesef 4 4lük bir servis sağlayıcımız yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: ShankaFB

quote:

Orijinalden alıntı: medonk

arkadaşlar ben bu TTNET'in ilgisizliğine gıcık oldum ve iptal etmeyi düşünüyorum.
    Biri adsl önce TTNET'i iptal etmelisiniz diye yazmış sitesinde o yüzden vazgeçtim, çünkü mutlaka internetsiz kalacağım bir zaman olacaktır.
    Aslında gönlüm Superonline'dan yana, IPTV'si falan da aklımı çelmiyor değil.
    Ama amacım özellikle online oyun oynayabilmek.
    Doping'in sitesinde " kendi altyapımız var" deniliyor ama burada tüm hepsi TTNET'in altyapısını kullanıyor diye söylenmiş.
    Doping için ne dersiniz?
    Yoksa sizin bölgede Superonline olsa hiç geçmez miydiniz Doping'e?

Normal şartlarda ttnetten aldığın aynı hizmeti dopinglede almaya devam etmen lazım yani bir sorun çıkmamalı ama hatalar herzaman olur ve sorun çıkabilir,
    Süperonline olsa tabiki fiber çok daha cazip ama ondada adil kullanım sınırı var şuan yani 100mbit alsanız bile bir işinize yaramaz...
    Malesef 4 4lük bir servis sağlayıcımız yok...

TTNET'den istediğim hizmeti alamıyorum ki..
    Ya hızımı çok düşüğe sabitliyorlar ya da yüksek hız diye bağlantı problemi yaşatıyorlar.
    Doping kendi yapısını kullanıyorsa farklı olur diye düşünüyordum.
    Şu an seçeneklerim Smile, Doping ve Superonline.

• dopinge geçtim bende sözleşme gelicek sadece
    24 ay taahhüt var sanırım.
  • 28 aralikta formu imzalayip kargocuya teslim ettim hala telekomdan dopinge gecisim olmadi sanirim bu ay icinde gecersem hem dopinge hem telekoma odeme yapmak zorunda kalacagim uygulama bu sekilde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saracen

28 aralikta formu imzalayip kargocuya teslim ettim hala telekomdan dopinge gecisim olmadi sanirim bu ay icinde gecersem hem dopinge hem telekoma odeme yapmak zorunda kalacagim uygulama bu sekilde mi?

Telekom portları boşaltmıyor uyuzluğuna. Ama arayıp durumunu sorun derim.
  • arkadaşlar birşey danışmam lazım...ttnetin tarifeleri onaylandığı günü sabahı doping adslye başvurdum.. 2 hafta oldu.. geçiş için onlar herşeyi halledeceklerdi iptali falan çünkü hat benim üstüme değil babamın oda yaşlı adam yormak istemedim.. fakat ne iptal işlemi var ne sözleşme geldi kargo ile.. aradım kaç kere sordum btkdan onay belgesi gelmemişde bilmem ne bilmem ne.. benimle aynı zamanda başvurup doping adss hattı açılan var mı?
  • arkadaşlar biraz önce beni de aradılar konuştuk kota 25gb dediler ama geçerseniz ekstra fiyat ekleniyormuş faturaya en fazla 69tl oluyor dedi 8mbps ye kadar sınırsız pakette yani kotayı geçerseniz hız düşmüyor ama fatura artıyor :)
  • evde doping kullanıyorum memnunum. ttnetten çok daha ucuz ve kalitesinin ttnetten aşşağı kalır yanı yok (tabi ttnet ne kadar kaliteli orası tartışılır).

geçmek isteyen beklemesin
  • aynen 3 aydır doping kulanıyorum 2 defa kesildi oda 2 şer saniyelik ttnet hangi sorunlar varsa zaten bunda olcak ama olsun
  • Ayın 3ünden beri geçmeye çalışıyordum gerek müşteri hizmetleri gerek de izmir bayisinin yalanları sebebi ile vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Ayın 3ünden beri geçmeye çalışıyordum gerek müşteri hizmetleri gerek de izmir bayisinin yalanları sebebi ile vazgeçtim

31 Aralıktan beri 3 kez aradım 3 kez kayıt bilgileri aldılar. En son aradığım adam ben sizinle özel ilgilenicem arkadaşlara bildiricem bıdı bıdı... konuştu benle. 1 hafta oldu son görüşmemden beri, hala ne sözleşme geldi ne arayan oldu. Önceden istemediğim halde arayıp tavlamaya çalışıyorlardı, şimdi istiyorum geçmeyi ama takan yok. Ne biçim firma ben anlamadım.

• arkadaşlar herkese iyi günler..üyeliğim çok eski olmasına rağmen foruma nadir giren yada sadece izleyen bir üyeyim.topiği baştan okuyunca ben de kendimden bilgileri paylaşıyım istedim.başımdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum.24 aralık gibi 2 3 yıldr kullandığm ttnet adsl de telefondaki temsilcinin kelime oyunu ve de kandırması neticesinde tarife değiştim.2mbit sınırsızdan 4m bit net limitsiz tarifeye geçtim.bağlantı öyle berbatlaştı ki,sürekli kopar oldu.ben de eski tarifeme geçmek istediğimi söyledim.geçirmemek için 40 takla attılar,sonra da tarifelerin değişeceği güne bana taahhüt verip o gün değiştirebilirsniz internetten dediler.tabi ben ancak 2 ocak da keklendiğimi anladım.o kadar çok şikayet ettim ki artık utandılar heralde geri döndüler.ama 1 hafta geçti.sorunu hemen hemen hallettim ama aleni olarak insanı salak yerine koymak için uğraşıyorlar ve son şikayeti çözmüş gibi davranıp eski hataların üstünü örtmeye çalışıyorlar.benim asıl dikkatimi çeken durum ttnet le sorun yaşadıktan sonra 1 2 gün sürmeden biri adsl tarafından aranmam.hatta üyeliğe geçmem için çeşitli referans müşteriler de gösterebileceklerini söylediler bana ama geçmedim.o kadar şikayet okudum ki napıcağımı şaşırdım.bugun de doping aradı beni.direk sordm nerden numaramı buldunuz diye,söyledikleri şu.biz telekomun portunu kullandığımız için buraya belli bi kira parası ödüyoruz ve buna karşılık da müşteri bilgilerine ulaşabiliyoruz.yani adsl kullancılarının bilgileri bir havuzda mevcut ve telekom da bunları para karşılığı satıyor ya da böyle bi yönetmelik falan varki hepsi görebiliyor.Bir de şuna dikkat edin,apartmandaki adsl kutusu değiştirildi geçen yıl.ben ttnet e çok şikayet gönderince telekomdan birileri geldi bağlantı hızıma bakmaya.söyledikleri şu.aparmandaki ana kutuda bağlantı hızı 7000 mbps gözüküyor.ama dairede oynak rakam.yani 1000 3000 6000 değişiyo bazen 0 bile oluyor.apartman tesisatındaki kablolar eski olduğundan iletim sorunu çıkıyor.bana önerilen dışarıdan kutudan daireye yeni bir hat çektirmem oldu.ben de bunu düşünüyorum açıkçası.ama yine de işe yarar mı emin değilim söylenen sözlere inanmak durumundayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makrombor -- 15 Ocak 2011; 20:10:33 >

• hele bizim apartman girişinde bi kutu var, çorba gibi

dopinge geçmeyi şimdilik ertelemdim. halen smile diyorum
  • Arkadaşlar birşey rica edeceğim

Bazı yerlerde çok yüksek gecikme sorunu olduğunu filan okudum ve durumlarının çözülmediklerini gördüm bu yüzden geçmeden önce sizlerden test rica ediyorum

Ankara-Eskişehir-Kütahya bölgelerinde oturan Doping kullanıcıları acaba hız testi ve ping testi yapabilirler mi ?

www.speedtest.net
    www.pingtest.net
  • Daha önceden çok iyi değerler alıyordum fakat şu sıralar benimde ping problemim mevcut oldu nur topu gibi

Düzeltmeleri sabırla bekliyorum.(Esk) Normal gibi gözüksede normal değerler değil çok daha düşük kullanıyordum Hızlarda hiç yüksek çıkmıyor.4mbit alırken pingler yükselince 1-2 anca alıyorsun...

Bir arkadaşımda da aynı problem var ve ara ara sürekli olduğunu söylüyor halada düzeltmediler

Eski değerler
    quote:

Doping Adsl kullanan var mı?

Yeni değerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 18 Ocak 2011; 1:12:53 >

• Teşekkürler,bende bundan korkuyorum açıkcası

Başka test gönderebilecek arkadaş yokmu ?
  •  Doping Adsl kullanan var mı?

şu an için yaşadığım yerde en iyisi ttnet doping geçcektim ama henüz müşteri hizmetleri felan çok amatör bi kaydı almayı beceremediler 19 gündür ben de o bakımdan geçmiycem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jessebrighter -- 19 Ocak 2011; 0:33:55 >

• smilede hız sorunu yaşıyorum iptal ettirip dopping in yalın adslsini düşünüyorum memnun musunuz.?
  • Valla yaklaşık olarak bir haftadan beri dopingin 8 mbit paketini kullanıyorum ve şunu söyleyim şimdilik hiç bir sıkıntım yok.İnşallah bundan sonrada olmaz
    Elemtere fişşş kem gözlere şişşş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIYIK_USTA -- 26 Ocak 2011; 20:27:48 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.