Şimdi Ara

Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
10
Favori
11.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

Video efsane olmuş..
  • 10 dakikalık gameplay geldi
  • Oyunla ilgili yeni oynanış videoları ve yeni detaylar paylaşıldı.

Videolarda diğer oyuncuların invade edebildiğini ve mevcut oyuna katılabildiğini görüyoruz.Bu sistemde tek oyunculu modda oynarken diğer oyuncular mevcut oyuna katılabiliyor ve bize saldırabiliyor.Oynanış açısından en önemli farklardan biri gibi görünüyor.Oyunla ilgili daha öncedende bu sistem hakkında bahsedilmişti ve isteğe bağlı olarak kapatılabileceğide belirtilmişti fakat oyunun tek oyunculu moduna ayrı bir heyecan katacaktır.Yayınlanan videolara bakılırsa oyun erteleme alacak gibi durmuyor umarım 20 Mart tarihinde sorunsuz bir çıkış gerçekleştirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 21 Ocak 2020; 23:47:16 >

• Oyunda bu kez ciddi ciddi senaryo var. Beklentim iyice arttı. Taa ki platform sahnelerini görünce.

• Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]

aşırı pahalı.
  • Çok iyi duruyor. Adamlar ellerini korkak alıştırmamış vahşetin dibine vurmuşlar.
  • pahalı gardaşım pahalı
  • Mick Gordon yine döktürmüştür kesin.
  • yeni oyun gelmesine yakın 2016 Doom'a başladım gerçekten şu oyundaki çatışma mekanikleri diğer oyunlarda zor bulunuyor, ilk oyunda pek bir hikaye yok dan dun dalıyoruz yeni oyun daha iyi olacak diyorlar bu konuda bakalım.
  • Doom Eternal'in Steam önsipariş fiyatları Standart sürüm için 349 TL den 199 TL ye Deluxe sürümü ise 449 TL den 299 TL olacak şekilde güncellendi.

Doom Eternal (2020) [PC ANA KONU]
  • 1060 yarı yolda bırakmaz inşallah. Uzun zamandır bekliyorum oyunu.
  • valla sonu geçen çıkan doom oyunu olacak gibi geliyor boşuna almıştım 2.5 haftada patladı oyun
  • Deluxe Edition içeriğine bakarken 2 adet hikaye eklentisinden bahsedildiğini gördüm. Büyüklükleri ne kadar olacak merak ettim.
  • Şu içi boş paldır küldür oyuna 349 lira çok fazlaydı. Fiyatının düştüğüne sevindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom Eternal için yaklaşık 3 hafta kadar önce Bethesda ülkemizde bir etkinlik düzenlemiş ve hem oyun basınına hemde çeşitli yayıncılara oyunu deneme imkanı sunmuştu.O dönem oynayanların yaptıkları ön incelemelerde oyun hakkında genel olarak olumlu izlenimler paylaşılmıştı.Kısa süre öncede fiyatında önemli bir değişikliğe gidilmesinden dolayı ön siparişi Steam üzerinden gerçekleştirdim.2016 daki oyunu beğenmiştim sadece Multisinde fazla oyuncu yoktu.Eternal için multiplayeri hakkında çeşitli videolar gelsede daha çok hikaye kısmını öne çıkarıyorlar.Umarım hikaye kısmı kadar Multiplayer bölümüde dolu ve oynanabilir olur.20 Mart'ta erişime açıldıktan sonra değerlendirme fırsatımız olacak.Merakla bekliyorum.
  • 199 TL ön sipariş fiyatı mı ? Fiyat değişecek mi bilgisi olan var mı ?
  • PC Sistem gereksinimleri açıklanmış;
    https://store.steampowered.com/app/782330/DOOM_Eternal/

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/64-Bit Windows 10
    İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz veya daha iyisi, veya AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz veya daha iyisi
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB), GTX 1060 (6GB), GTX 1650 (4GB) veya AMD Radeon R9 290 (4GB)/RX 470 (4GB)
    Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
    İlave Notlar: (1080p / 60 FPS / Düşük Ayarlar)

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
    İşlemci: Intel Core i7-6700K veya daha iyisi, veya AMD Ryzen 7 1800X veya daha iyisi
    Bellek: 16 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 (8GB), RTX 2060 (8GB) veya AMD Radeon RX Vega56 (8GB)
    Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
    İlave Notlar: (1440p / 60 FPS / Yüksek Ayarlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 7 Mart 2020; 0:8:5 >

• Aldım beklemedeyim. 2016 da çıkan oyun oldukça başarılıydı. Severek oynamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış Videosu yayınlandı.

Kendimi tutup yaz indirimlerinde alacağım. Çok iyi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.