Şimdi Ara

DOOM (Çıktı!) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
7
Favori
13.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun muhabbetleri Doom Fan Club konusunda dönüyor ama burası da boş kalmasın. Facebook'ta trailer paylaşmışlar, bir arkadaş o konuya koymuş buraya da koyalım.

• Yeni nesil grafiklerle old-school oynanis ilginc olabilir; ancak daha once gormedigimiz bir sey sunacak gibi durmuyor.

Gelistirme sureci uzun ve macerali gecmisti saniyorum. Yapimina sifirdan baslandigini hatirliyorum.
    Bunlari dusununce, insan daha ilginc seyler bekliyor.

Umarim, Doom 3 turu bolumleri yeterince olur. Aksi taktirde, 2016 yilinda, suursuzca yaratik avladigimiz bir oyun tutmaz. Tabii sp icin konusuyorum; Quake 3 tadinda bir online sunarlarsa is degisir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 4 Şubat 2016; 22:32:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videolara bakınca doom 3 ile ilgisi olmayacak gibi duruyor. Şahsen ben de isterdim kendini tekrarlamama şartıyla daha çok doom 3'e benzemesini, o gerilim, yalnızlık ve diken üstündelik ortamını (sp için elbette) ama öyle olmayacak maalesef gözüken o.
  • Güzel kafa dağıtır bu oyun.
  • Sen gel gel.
  • Multiplayer videosu yayınlandı. Çok iyi

• Multiplayer Trailer'ını izleyince oyun hakkındaki olumsuz düşüncelerim azaldı.
  • aynen son videolar benimde hoşuma gitti
  • Bu fragman nasıl beğenilmez.
  • şu iblis olma olayı güzelmiş
  • Yıllardır Quake 3 hasreti çeken beni acayip gaza getirdi bu oyun. Kesinlikle harika olacak.
  • Multiplayer gerçekten güzel gözüküyor. Ama ah single modu ah.. Ä°ki tür çıkarsalardı seni, gerilim ve korku dozu yüksek bir mod verselerdi oldschool'un yanına.. 😩

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı tuzlu olacak ama alacağım bu oyunu. Single player çok uzun olacak deniliyor. Zaten en zorda oynama gibi bir rahatsızlığım var bitiremem kolay kolay ben. + Olarak Multiplayer kısmı var ki oyunun fiyatı pahalı bile olsa beni almaya iten asıl sebep bu. aral seni tekrar anıyorum buradan.
  • Bende sabırsızlıkla bekliyorum bu oyunu doom 3 belki güzel oyundu ama seriye hakaret gibiydi beni hayal kırıklığına uğratmıştı 1. Ve 2. oyundan sonra.Bu oyun ile serinin köklerine dönüş yapmaları en azından benim için mükemmel oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu video ile oyunu daha çok iple çeker oldum.

Videoda gördüğümüz ve Remake'e uğramış yaratıklardan biri, Doom/Doom II'de bizi sesiyle, cüssesiyle ve çok can yakan zehriyle geren Baron of Hell. Bunun bir de Hell Knight diye Light versiyonu vardı.

Şimdiye dek çıkan videolardan gördüğüm kadarıyla yaratık Remake'leri Doom 3'e göre daha iyi. Doom 3'teki Remake'leri nedense çok beğenememiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 26 Mart 2016; 0:36:22 >
  • Oyunu ilk çıktığında alıp oynamak lazım geliyor ama iki negatif durum var.

Bir bu ilk zamanlarda oldukça tuzlu olacak bizim için. İkincisi de bu tür online oyunlarda hiç becerikli değilim, tek tük oynama deneyimlerimde adamlar görür görmez indiriyordu beni, cansız hedef tahtası gibiydim hep. Üzerine gidip de vakit de harcamadım, şimdi sırf öldürülmek için fiyatı düşmeden almak ayrı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinikYas -- 26 Mart 2016; 8:22:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolfenstein new order gibi geldi mekaniği
  • oyunun betasını 31 mart da kimler oynayacak ön sipariş verenler girebiliyor mu ?
  • Beta'ya katılacaklara mail atmışlar. Biz yine avucumuzu yalayacağız
  • Oynanış Videosu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.