Şimdi Ara

DOOM (Çıktı!) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
7
Favori
13.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Onlinde'da nasıl beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaderimize Aşığız

Onlinde'da nasıl beyler?

Genelde oyuncu buluyor fakat bulduğu oyuncuların çoğu yeni başlamış oyuncular oluyor. Kimi zaman oyuncu bulamadığıda oluyor. Bazen lobide 4-5 kişi olduğu da oluyor, bazen 12 kişilik lobinin tamamı dolduğu da oluyor. Fakat oyuncu sayısının az olduğunu söyleyebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    Online için alınmaz o zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MinikYas kullanıcısına yanıt
    Doom serisini oynadım. Eğer maksat korku ve adrenalinse Doom 3 ün üzerine yok.
    Eğer maksat patır patır adam vurmaksa hiç heyecan yaşamak istemiyorsan, Sanki Serious sam oynuyor bir havada oynamak istiyorsan Doom 2016 ve eternal tam bu kafada hiç heycan korku yok.

Büyük bir sevinçle Doom 3 BFG yi yükledim. ve Doom 3 Doom 3 ROE ve Lost mission u bitirdim.

Seri Doom 3 ün aşırı kolaylaştırılmış haliydi, el fenerini elbiseye takmışlar yürüyorsun bazı bölümler bazı yerler kısaltılmış. Birçok dinamik değişmiş.

Doom 3 ten sonra Roe yi büyük bir heyecanla açmıştım taa ilk çıktığı dönem oyun o kadar basitlemişti ki ortalarında bırakmıştım. Hell Knightlar Doom 3 te Boss tan farksızken Roe de birkaç pompalıyla ölüyordu. BFG ile Doom 3 3lemesini aşırı kolaylaştırılmış bir şekilde bitirdim. Ve daha kolay ve daha az korkunç olmasına rağmen bir çok sahnede korkup irkileceğin aniden çıkan yaratıklarla kalp atışının hızlanacağı yerler yine de vardı. ve Doom 3 ün hikayesi konusu gayet iyi ve kaliteliydi çok güzel işliyordu. Doom3 te karanlık alanlar yaratıkların hep tam oyuna odaklanılan veya hiç beklenilmeyen yerlerden çıkıp müthiş bir şekilde zıplaması ekranda çıkan pençe izi her yerin aniden kararması korkutucu ses efektleri kendine çeken ortamı ve el feneri elindeyken silah alınamaması, Ciddi cephane kıtlığı gibi zorluklarıyla TAM bir korku oyunuydu. BFG de durum farklı cephane oranıda artmış

Doom 2016 da ise Doom un eski serileri ve Quake 2 tadında bir oyundu. HER YER CEPHANE DOLU, Silahlara müthiş özellikler eklenebiliyor. Yaratık öldürmek çok çok daha kolay olduğu gibi, Korkutucu an oranı oyunda 0 Sanki Serious sam 3 lemesini oynar gibi hissettim. Hatta onda bile adam akıllı bir konu örgüsü vardı. Doom 2016 doğru düzgün hikayeye sahip bile değil. Tam bir Doom Guy ile yıkım üzerine kurulu oyunda harika dinamikler ve özellikler var. Ancak kalite olarak yapım olarak emek olarak doom 3 üzerine çok daha fazla kafa yorulmuş harika bir seri tüm eleştirmen siteleri değil tüm dünya doom 2016 doom 3 den iyi dese güler geçerim. Çünkü bu oyunda Korku 0 Gerilim 0, Aksiyon odaklı konusu olmayan L4D vari bir oyun. Quake 4 ü full grafik açtım hala oynanacak kalitede Açıkcası piyasada hikayeye sahip oyun kalmadı çok üzülüyorum.

• YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir mesajıma istinaden mi yazdınız bilmiyorum ama size katılıyorum. Ben serinin tüm oyunlarını oynamadım. Doom 2016 ile orjinaline döndü diyen de var. Bir şey söyleyemiyorum çünkü ilk oyunları oynamadım. Doom 3 ise tüm zamanların en iyi fps’si benim için. Dediğiniz gibi hikayesi de atmosferi de korku öğeleri de çok iyiydi doom 3’ün.

Artık hikaye odaktan çıkmış durumda, basit çocuk masalı düzeyinde hikayelerle oyun çıkarıyorlar. Hata şöyle söyleyeyim oyun isminin hakkını veriyorlar. Oynanılarlar gerçekten oyun olmaya başladı. Yapaylaştı. Kendi kendine dolan canlar, upgradeler vs. Doom 3 sadece bir oyun olmadı. Senaryosu oynanışı gerçekten içindeydiniz ve bir gerçekliği vardı. Böyle bir oyun gelmemesi çok üzücü gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnızca kendi içimi döktüm. Bu oyuna 10/10 verilmesi tamamen parasal diye düşünüyorum bu oyun 10/10 sa doom 3 20/10 evet ilk 2 seride doom 2016 gibi ancak o dönem hikaye anlatmak ne mümkün ne kadar fps denilsede arcade shooter oyunu doom doom 2 ve doom 2016 Aşırı kolay aşırı çocuksu hikayesiz pat pat öldür seri seri oyna geç 14 sene geçmiş ve Kolaylaştırılıp basitleşmiş versiyonu bile korkutuyor insanı. Sanırım yeni nesil herşeyin basitine alıştığı için böyle bir oyun yaptılar. Diyorum ki tamam bu böyleydi bari quake quake 2 quake 4 ün devamı olan quake 5 gelsin dönemi için güzel ara sahnelere sahipti quake 4 ve ayarları full de idtech 4 hala sağlam bir motor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 27 Eylül 2018; 13:49:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar Doom 3 için ana konu bulamadım ilgili arkadaşlar için buradan haber vereyim istedim. Doom 3 için nostalji yapmak isterseniz Doom 3: Phobos modu dün gece itibariyle yayınlandı. İndirdim fakat henüz oynama fırsatı bulamadım ancak uzun süredir çıkmasını bekliyrum ve takip ediyorum. Kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Doom 3 çıktığından beri üzerinde çalışılan bir proje. Sıradan bir mod olduğunu düşünmüyorum. Vaktiniz varsa şans verin derim. Devamı da olacak modun. Bu ilk bölüm ve senaryo yoğunluklu söylenilene göre. Meraklıların haberi olsun istedim.

Bir de yeni Doom filmi 17 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanacak gibi gözüküyor not olarak düşelim gelmişken.
  • MinikYas kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim çok sağol hala forum ruhundan anlayan paylaşımcı insanlar var.

• steam de indirime girdi 77 TL. online oyuncu çoksa alabilirim? oynayan varsa söyleyebilir mi online ne durum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

steam de indirime girdi 77 TL. online oyuncu çoksa alabilirim? oynayan varsa söyleyebilir mi online ne durum da.
    Online’ın durumunu bilmiyorum ama sadece singleplayer için bile 77 lirayı fazlasıyla karşılar diyebilirim.Yaklaşık 12-13 saat sürüyor ve 1 saniyesi bile sıkıcı geçmiyor

• Steam'de pahalı satılıyor oyun HRK veya CDKeys'den 40-50 arasına alabilirsiniz. Online kısmı ölü oyunun fakat bu oyunda aranacak en son şey Online müzikleri bile almak için bir sebep, oynanışı ise çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YediGüzelAdam

Doom serisini oynadım. Eğer maksat korku ve adrenalinse Doom 3 ün üzerine yok.
    Eğer maksat patır patır adam vurmaksa hiç heyecan yaşamak istemiyorsan, Sanki Serious sam oynuyor bir havada oynamak istiyorsan Doom 2016 ve eternal tam bu kafada hiç heycan korku yok.

Büyük bir sevinçle Doom 3 BFG yi yükledim. ve Doom 3 Doom 3 ROE ve Lost mission u bitirdim.

Seri Doom 3 ün aşırı kolaylaştırılmış haliydi, el fenerini elbiseye takmışlar yürüyorsun bazı bölümler bazı yerler kısaltılmış. Birçok dinamik değişmiş.

Doom 3 ten sonra Roe yi büyük bir heyecanla açmıştım taa ilk çıktığı dönem oyun o kadar basitlemişti ki ortalarında bırakmıştım. Hell Knightlar Doom 3 te Boss tan farksızken Roe de birkaç pompalıyla ölüyordu. BFG ile Doom 3 3lemesini aşırı kolaylaştırılmış bir şekilde bitirdim. Ve daha kolay ve daha az korkunç olmasına rağmen bir çok sahnede korkup irkileceğin aniden çıkan yaratıklarla kalp atışının hızlanacağı yerler yine de vardı. ve Doom 3 ün hikayesi konusu gayet iyi ve kaliteliydi çok güzel işliyordu. Doom3 te karanlık alanlar yaratıkların hep tam oyuna odaklanılan veya hiç beklenilmeyen yerlerden çıkıp müthiş bir şekilde zıplaması ekranda çıkan pençe izi her yerin aniden kararması korkutucu ses efektleri kendine çeken ortamı ve el feneri elindeyken silah alınamaması, Ciddi cephane kıtlığı gibi zorluklarıyla TAM bir korku oyunuydu. BFG de durum farklı cephane oranıda artmış

Doom 2016 da ise Doom un eski serileri ve Quake 2 tadında bir oyundu. HER YER CEPHANE DOLU, Silahlara müthiş özellikler eklenebiliyor. Yaratık öldürmek çok çok daha kolay olduğu gibi, Korkutucu an oranı oyunda 0 Sanki Serious sam 3 lemesini oynar gibi hissettim. Hatta onda bile adam akıllı bir konu örgüsü vardı. Doom 2016 doğru düzgün hikayeye sahip bile değil. Tam bir Doom Guy ile yıkım üzerine kurulu oyunda harika dinamikler ve özellikler var. Ancak kalite olarak yapım olarak emek olarak doom 3 üzerine çok daha fazla kafa yorulmuş harika bir seri tüm eleştirmen siteleri değil tüm dünya doom 2016 doom 3 den iyi dese güler geçerim. Çünkü bu oyunda Korku 0 Gerilim 0, Aksiyon odaklı konusu olmayan L4D vari bir oyun. Quake 4 ü full grafik açtım hala oynanacak kalitede Açıkcası piyasada hikayeye sahip oyun kalmadı çok üzülüyorum.
    doom 1 ve 2 de dogru duzgun hikaye mi vardi da bunda olacak. hikaye olayi olsa oynamazdim aksiyon lazim

• Art of the DOOM PDF'si (upload benim değil)

https://www.mediafire.com/file/ubl0xlwtt125bsl/DOOM.pdf/file

• Çok eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyun olmuş. İlk kez Doom oynayan biri olarak oyundan büyük keyif aldım. Stres atmak için bile oynanır. Sadece son bölümlere doğru zorluk dengesi iyi yapılmamış diye düşünüyorum. Fazla zorlayabiliyor. Hikayesiyle ilgilenmedim. Grafikleri güzel ve silah kullanımı çok iyi. Tekrar oynanabilirliği de olan bir oyun. Kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Punk4Life kullanıcısına yanıt

doom 3 daha çok sevmiştim ben açıkcası ama sebebi asıl doom'u oynamamış olmam. garip bir şekilde ms-dos wolfenstein'i ezbere bilmeme rağmen doom'u hiç oynamadım. bizim zamanımızda oyunlara ulaşmak ve bilmek zordu yaşımızda küçük olduğundan iyice imkansızdı hatta.

şimdi bu yeni nesil doom'u yeni oynamaya başladım açıkcası fena değil ama öyle aman aman da zevk almıyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.