Şimdi Ara

Doom 3 Limited Collector´s Edition (16,86TL) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
3.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iscanthere

arcade cihaza hdd takarsanız gerekli yazılımı live dan yükler ve oyun çalışır.

Makina arcade,120gb hdd orjinal hem live üzerinden hem de dvdye yazdığım xbox backward compability pathci yüklü ve yinede çalışmıyor.
  • Alıyorum beyler 14,29 Tl ama 5.50 kargo var bakalım 40 Tl'den iyi..
  • Makinam Arcade,patch falanda yapmadım çalışmıyor.
  • External hdd takılı makinama son updateli (manuel update yapmadım) sadece hddmi lazım şimdi ?
  • Bendede çalışmadı slim ve hdd li bütün güncellemeleri yapmıştım ancak oyunu açtığımda tekrar indirin diyor.
  • Tuhaf,slim modelde çalıtştırdı weysex
  • arkadaşlar fwli makinalarda çalışıo mu? hiç bilgim olmadığı için soruyorum,

makinem elit ve daha önce orjinal olmayan xbox oyunu denedim çalışmadı, acaba fwli elitte orjinal xbox oyunu oynayabilirmiyim???

özellikle doom3ü oynamak istiyorum çünki hiç oynamadım doom 3ü, ne yazıkki benim pc'nin gücü yetmedi hiç çalıştırmaya, o yüzden sadece konsolda oyun oynuorum yıllardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

arcade cihaza hdd takarsanız gerekli yazılımı live dan yükler ve oyun çalışır.

Makina arcade,120gb hdd orjinal hem live üzerinden hem de dvdye yazdığım xbox backward compability pathci yüklü ve yinede çalışmıyor.

makine fw li mi? eğer öyleyse ondan olabilir.
  • Oyunu Çalıştıramayan arkaşlar çözünürlük ayarlarında 50HZ mi baksınlar 60HZ desteği yok FW yada fat slim farketmez açması lazım benim en eski makinam 2006 daki onda FW'li ama orjinal (xbox) halflife mı ne onu oynuyodum fw farketmiyor. Yani benim makinada açtıysa tüm slimlerde açması şart fatlardada açmaması için bi sebep yok...
  • Arkadaşlar oyunu arcade makinamda çalıştırdım ve aç kurtlar gibi saldırdım.

Nasıl çalıştırdığıma gelirsek

http://loadfiles.in/8b7y7w6psibi/XBOXCompatible_11-2007.zip

Linkteki yamayı indirin,zip edin,default.xex dosyasını default.xex ismini vereceğiniz bi klasörün içine kopyalayın,klasörü cdye yazdırın ve Cdyi Xboxa takın,play deyin ve update i yapın,sonra Doom3 ü takın.

Oyundan baya kötü grafik bekliyordum ama çok şaşırdım açıkçası,görüntü eski Xboxtaki gibi değil,bolca AA basmışlar ve Pcdekine yakın görüntü var

• Mesajım bulunsun.Almayı düşünüyorum.
  • quote:

Arkadaşlar oyunu arcade makinamda çalıştırdım ve aç kurtlar gibi saldırdım.

Linkteki yamayı indirin,zip edin,default.xex dosyasını default.xex ismini vereceğiniz bi klasörün içine kopyalayın,klasörü cdye yazdırın ve Cdyi Xboxa takın,play deyin ve update i yapın,sonra Doom3 ü takın.

Oyundan baya kötü grafik bekliyordum ama çok şaşırdım açıkçası,görüntü eski Xboxtaki gibi değil,bolca AA basmışlar ve Pcdekine yakın görüntü var

Link için sağol. Yalnız klasör halinde yazınca dvdyi tanıyamadı. Direk default.xex dosyasını yazınca tanıyıp yükleyebildim. Bir de nette yazılana göre usb ile de oluyormuş. Elimde 2-3 tane xbox oyunu vardı ve eski makinamda oynayabiliyordum. (online update ile) Umarım bununla da işe yarar...

• quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Link için sağol. Yalnız klasör halinde yazınca dvdyi tanıyamadı. Direk default.xex dosyasını yazınca tanıyıp yükleyebildim. Bir de nette yazılana göre usb ile de oluyormuş. Elimde 2-3 tane xbox oyunu vardı ve eski makinamda oynayabiliyordum. (online update ile) Umarım bununla da işe yarar...

Bende de tam tersi oldu,USB işe yaramadı,sonra klasör yaratmadan yazdırdım yine görmedi,klasör yaratıp yazdırınca ancak gördü.

• Eski günlere eski günler güzel haber hemen araştırayım.
  • XBOX1 oyunları XBOX360'ın çözünürlüğüne göre açılıyor (720p, 1080p vb.) o yüzden görüntünün iyi olması normal.

Ben de zamanında NTSC-U XBOX360'ım da Mortal Kombat Armageddon'u oynamıştım. Görüntü mükemmeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

doom serisi pc oyunların efsanesidir doom 3 2004 yılında pc'ye çıkmıştı gerek grafik gerek konu harikadır günümüzde çıkan birçok oyun doom 3 eline su dökemez

+1

HL 2 ve Doom 3 gibi FPS gelmedi yeni nesilde,bence kral hala onlar.
  • Sipariş verdim , umarım çalışır...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Bende de tam tersi oldu,USB işe yaramadı,sonra klasör yaratmadan yazdırdım yine görmedi,klasör yaratıp yazdırınca ancak gördü.

İlginç. Usb işini nette linki vermiş başka birisinin yazısından gördüm. Denemediğimden bilemeyeceğim. Tekrar yazılabilir dvdye başta dediğin gibi default.xex klasörünün içine default.xex dosyasını atıp yazdım ve mixed media disk hatasını aldım. Sonra sadece default.xex olarak attım ve çalıştı...

• Oyundan biraz SS aldım,merak edenlere..

Doom 3 Limited Collector´s Edition (16,86TL)

• Bende çalıştırdım fakat farklı yollar izledim

Arcade makinama bir tane 20 gb hdd aldım
    Sürekli güncel olduğu içinse update olarak MAX PAYNE'de sorun çıkartmadı ardından DOOM 3ü taktım hemencecik livedan bir update çekti oyundaydım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.