Şimdi Ara

Doom 3 Limited Collector´s Edition (16,86TL)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
3.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu (Doom 3 Limited Collector´s Edition ) 2 Gün önce Bimeks'de görmüştüm fiyatı 39,90tl. idi alsammı almasammı diye baya bi arada kalmıştım sonra vazgeçip çıktım dünde internet sitesinde ise DOOM 3 olarak oyunu gördüm fiyatı ise 16,86tl. acaba Limited Collector´s Edition değilde normal DOOM 3 mü derken netten aldım şuan elimde ve Doom 3 Limited Collector´s Edition olarak geldi fiyatı bence baya uygun arşiv için nostalji düşünenler kaçırmasın. Kutusu bi harika krom metal ağır bişey. Kutu üzerinde 39,90 etiket var :)
    İnşallah X360S'de çalışır akşama denicem

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=&uid=103377

Resimlerini kendim çekemedim foto makinem yanımda değil. ama ürün birebir aynı

• Çalışırsa alayım bende.
  • netten araştırdım Pal 50Hz'de çalışıyomuş
  • Çalışıp çalışmadığı konusunda bilgilendirirsen sevinirim duruma göre bende alayım.
  • Burda çalıştığı yazıyo heralde yalan değildir

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360
  • oyunu dene çalışırsa bende alıcam
  • Anladığım kadaıyla oyun PAL olduğu için kasin çalışacak sadece VGA bağlantısı desteklemiyomuş oda 60HZ olduğu için (NTSC) desteğide var ama oyunu bulmak lazım :)
    akşam dener kesin olarak gene yazarım
  • Aldım bitane hatta haza gelip e-bayden max payne 1-2'de aldım
  • Ya bende BLACK oyunu arıyorum kutulu olarak sadece mikipointle alınıyo oda 1200p takriben 30tl ye yakın geliyo ama elde kutu yok sadec download içime sinmedi TR'de kutulu satan arıyorum...
  • Türkiyede değilde ebaye bir bakın istersen gözüme çarptı var detaylı bakarsan PAL bulursun
  • fiyat iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyevest

Türkiyede değilde ebaye bir bakın istersen gözüme çarptı var detaylı bakarsan PAL bulursun

Doğru söylüyosun orda var ama almak biraz zahmetli gibi üyelik bide peypalmı nedir karın ağrısı gibi geldi
  • Doom 3 oyunu Region Free bölgeye sahiptir. Zamanında NTSC-U XBOX360'da oynadığımı bilirim.
  • Ben oyunu almıştım daha önce,aynı Collectors Edition bendekide,ben çalıştıramadım,bu oyunun çalışması için Update lazım dedi,yaptırdım ancak oyuna yinede girmiyor hata verip menüye dönüyor.
  • kapıda ödeme seçeneği gözükmüyor ,acaba Bimeks şubelerinden elden alabilme imkanı varı?
  • İstanbul/Yeşilköy/Teknoport mağazasında mümkün
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Ben oyunu almıştım daha önce,aynı Collectors Edition bendekide,ben çalıştıramadım,bu oyunun çalışması için Update lazım dedi,yaptırdım ancak oyuna yinede girmiyor hata verip menüye dönüyor.

Bir ara bir söylenti vardı. XBOX1 oyunlarını Arcade XBOX360'lar HDD olsa dahi açamıyor diye. Bu bilgi doğru mu bilmiyorum ama konuşulmuştu zamanında forumda. Sorun bu olabilir veya başka birşey.

Ben Elite ve Pro XBOX360'lar da sorunsuzca desteklenen XBOX1 oyunlarını oynuyordum. Elimde ki Arcade XBOX360'da XBOX1 oyunu denemedim hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyevest

İstanbul/Yeşilköy/Teknoport mağazasında mümkün

ozaman bir başka bahara kaldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Ben oyunu almıştım daha önce,aynı Collectors Edition bendekide,ben çalıştıramadım,bu oyunun çalışması için Update lazım dedi,yaptırdım ancak oyuna yinede girmiyor hata verip menüye dönüyor.

Bir ara bir söylenti vardı. XBOX1 oyunlarını Arcade XBOX360'lar HDD olsa dahi açamıyor diye. Bu bilgi doğru mu bilmiyorum ama konuşulmuştu zamanında forumda. Sorun bu olabilir veya başka birşey.

Ben Elite ve Pro XBOX360'lar da sorunsuzca desteklenen XBOX1 oyunlarını oynuyordum. Elimde ki Arcade XBOX360'da XBOX1 oyunu denemedim hiç.

Belki olabilir hacı bende falcon arcade vardı şimdi jasper arcade var ikisinde de çalıştıramadım oyunu,çalıştırmayı başarabilen biri nasıl olacağını gösterirse çok sevnirim lakin Doom 3 nostaljisini 360 gamepad ile yapmak ne zamandır içimde kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 9 Mart 2011; 16:02:02 >

• Oyunu oynamak için HDD'li sistem şart zaten
    Oyunun mağaza fiyatı 39,90 yeşilköydeki teknoport'da görmüştüm magazadan almak mantıksız gibi...
    Oyunun VGA Kablo desteği 60hz yok Kompenet yada hdmi şart 50hz

Akşam 8-9 arası yazıcam bizzat deneyerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParsOne -- 9 Mart 2011; 16:54:16 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.