Şimdi Ara

Dönüp dolaştik yine 200ps transit aldik(2008 model orj 68.000km)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
2.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sinoplu (17 mesaj) T34 (5 mesaj) Bethesta (2 mesaj) ölümüne çArşı ulan (2 mesaj) selamivural (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (13 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Dönüp dolaştik yine 200ps transit aldik(2008 model orj 68.000km)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

3 sene once de almistim sattim 315 cdi sprinter aldim fakat 200 ps in tadini bulamadigim icin tekrar 200ps aldim

Tam bi şaka makinesi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e9/20/3c/e9203cb1268d0ee59061221d3fc83221.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0e/59/72/0e597277af1396005791c40a12c3c68b.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/42/d0/58/42d0586c8ec7e1be676b54362e208b1d.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinoplu -- 27 Ekim 2020; 16:19:6 >

|
    |

• Kısaca kendimce bilgi vereyim 5 slindir 200 ps tam bir canavar sıfır alıp 150 bin km yaptım 2010 yılında 160 a kadar çok iyi hızlanıyor kalkışlarda 1.6 binekler otomobiller yetişemiyor rampalarda asfalt parçalıyor resmen amerikan otomobiller gibi boşta duduğu yerede gaz ver koca aracı sağa sola sallıyor :) tek sıkıntısı boş iken çok patinaj yapıyor hemen anti patinaj devreye giriyor gücü kesiyor arka çekişli olduğu için bu araçtan aldığım keyfi hiçbir araçta alamadım yeminle

Kullanan arkadaşlara bir hareket söylicem 2 ci viteste 2 bin devirle sabit giderken esp kapatıp debriyaja basıp gazı kökleyip debriyajı birden bırak transitin ön kaldırıp gittiğine şahit olacaksınız.
  • Defi naptın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1539 Mesaj
    Bu kilometrede nasıl kalmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1807 Mesaj
    Konuya girerken acaba sinoplu mu demiştim, yanılmadım hayırlı olsun hocam.

• Yarbay
    9034 Mesaj
    Hayırlı olsun hocam

|
    |
  • Yarbay
    5556 Mesaj

Çift teker kamyon gibi yakar

• Yüzbaşı
    908 Mesaj
    Performans nasil son surat hizlanma falan

• Binbaşı
    1298 Mesaj
    Torku kademeli ver boyun kaslarını zedelemesin, yaşlı yolcu varken basma, hastanelik edersin!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Def i 290 bin liraya çaktım çaktigim arkadaş 500 e çakti o da 750 ye çakacak adam ariyor

|
    |
    ölümüne çArşı ulan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Tesekkur ederim maalesef yine ben :)

|
    |
    daswagen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İnanilir gibi bi performansi yok cok rahat 180 200 yapiyor fakat benim icin son limit 140km/h

|
    |
    SayınOzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Son derece az yakiyor aldigimda depoyu fulledim 8.9L/100km ortalama tuketimim oldu

|
    |
    wehrmacht kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Araci aldigimda son derece pisti fakat ben hepsini hallettim

|
    |

• Yarbay
    6398 Mesaj

kaç tl ye aldın hocam aracı?

• Er
    13 Mesaj
    Hayırlı olsun abi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

87500 e aldim

|
    |
    Meticulous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2217 Mesaj

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Bende fiat ducato otomatik aldım bu pazartesi. Ticari araç tecrübem olmadığı için böyle tercih ettim. Araç seyyar mağaza gibi kullanılcak Mum satışı için. Isı yalıtımını çözdük, zeminde su geçirmez parke olacak ama yanlar ve tavan için ne yapılır düşünüyorum hala. Bir öneriniz var mı?

|
    |
    Bahsedilenler: sinoplu
  • Yüzbaşı
    557 Mesaj
    Kısaca kendimce bilgi vereyim 5 slindir 200 ps tam bir canavar sıfır alıp 150 bin km yaptım 2010 yılında 160 a kadar çok iyi hızlanıyor kalkışlarda 1.6 binekler otomobiller yetişemiyor rampalarda asfalt parçalıyor resmen amerikan otomobiller gibi boşta duduğu yerede gaz ver koca aracı sağa sola sallıyor :) tek sıkıntısı boş iken çok patinaj yapıyor hemen anti patinaj devreye giriyor gücü kesiyor arka çekişli olduğu için bu araçtan aldığım keyfi hiçbir araçta alamadım yeminle

Kullanan arkadaşlara bir hareket söylicem 2 ci viteste 2 bin devirle sabit giderken esp kapatıp debriyaja basıp gazı kökleyip debriyajı birden bırak transitin ön kaldırıp gittiğine şahit olacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçux -- 26 Ekim 2020; 21:53:45 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    Hocam özel değilse kullanım amacı nedir ?

• Binbaşı
    1572 Mesaj

Defi 500'e satan ve 750'e satmaya çalışan arkadaşlar, sizden sonra araca ne kattı?

@selçux 'un tavsiye ettiği kalkışı test edip deneyimlerinizi paylaşır mısınız? İç-dış video çekimi şahane olurdu.  

Bu arada aracınız hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BUR@K- -- 26 Ekim 2020; 22:29:52 >
    |
    |
    Bahsedilenler: sinoplu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör selçux
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Ekonomi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.