Şimdi Ara

Dönüp dolaştik yine 200ps transit aldik(2008 model orj 68.000km)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 sene once de almistim sattim 315 cdi sprinter aldim fakat 200 ps in tadini bulamadigim icin tekrar 200ps aldim

Tam bi şaka makinesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinoplu -- 27 Ekim 2020; 16:19:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kısaca kendimce bilgi vereyim 5 slindir 200 ps tam bir canavar sıfır alıp 150 bin km yaptım 2010 yılında 160 a kadar çok iyi hızlanıyor kalkışlarda 1.6 binekler otomobiller yetişemiyor rampalarda asfalt parçalıyor resmen amerikan otomobiller gibi boşta duduğu yerede gaz ver koca aracı sağa sola sallıyor :) tek sıkıntısı boş iken çok patinaj yapıyor hemen anti patinaj devreye giriyor gücü kesiyor arka çekişli olduğu için bu araçtan aldığım keyfi hiçbir araçta alamadım yeminle

Kullanan arkadaşlara bir hareket söylicem 2 ci viteste 2 bin devirle sabit giderken esp kapatıp debriyaja basıp gazı kökleyip debriyajı birden bırak transitin ön kaldırıp gittiğine şahit olacaksınız.
  • Defi naptın

• Bu kilometrede nasıl kalmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya girerken acaba sinoplu mu demiştim, yanılmadım hayırlı olsun hocam.

• Hayırlı olsun hocam

• Çift teker kamyon gibi yakar

• Performans nasil son surat hizlanma falan

• Torku kademeli ver boyun kaslarını zedelemesin, yaşlı yolcu varken basma, hastanelik edersin!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Def i 290 bin liraya çaktım çaktigim arkadaş 500 e çakti o da 750 ye çakacak adam ariyor

• Tesekkur ederim maalesef yine ben :)

• SayınOzi kullanıcısına yanıt

İnanilir gibi bi performansi yok cok rahat 180 200 yapiyor fakat benim icin son limit 140km/h

• wehrmacht kullanıcısına yanıt

Son derece az yakiyor aldigimda depoyu fulledim 8.9L/100km ortalama tuketimim oldu

• Araci aldigimda son derece pisti fakat ben hepsini hallettim

• kaç tl ye aldın hocam aracı?

• Hayırlı olsun abi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt

87500 e aldim

• Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Bende fiat ducato otomatik aldım bu pazartesi. Ticari araç tecrübem olmadığı için böyle tercih ettim. Araç seyyar mağaza gibi kullanılcak Mum satışı için. Isı yalıtımını çözdük, zeminde su geçirmez parke olacak ama yanlar ve tavan için ne yapılır düşünüyorum hala. Bir öneriniz var mı?

• Kısaca kendimce bilgi vereyim 5 slindir 200 ps tam bir canavar sıfır alıp 150 bin km yaptım 2010 yılında 160 a kadar çok iyi hızlanıyor kalkışlarda 1.6 binekler otomobiller yetişemiyor rampalarda asfalt parçalıyor resmen amerikan otomobiller gibi boşta duduğu yerede gaz ver koca aracı sağa sola sallıyor :) tek sıkıntısı boş iken çok patinaj yapıyor hemen anti patinaj devreye giriyor gücü kesiyor arka çekişli olduğu için bu araçtan aldığım keyfi hiçbir araçta alamadım yeminle

Kullanan arkadaşlara bir hareket söylicem 2 ci viteste 2 bin devirle sabit giderken esp kapatıp debriyaja basıp gazı kökleyip debriyajı birden bırak transitin ön kaldırıp gittiğine şahit olacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçux -- 26 Ekim 2020; 21:53:45 >
  • Hocam özel değilse kullanım amacı nedir ?

• sinoplu kullanıcısına yanıt
    selçux kullanıcısına yanıt

Defi 500'e satan ve 750'e satmaya çalışan arkadaşlar, sizden sonra araca ne kattı?

@selçux 'un tavsiye ettiği kalkışı test edip deneyimlerinizi paylaşır mısınız? İç-dış video çekimi şahane olurdu. Dönüp dolaştik yine 200ps transit aldik(2008 model orj 68.000km) 

Bu arada aracınız hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BUR@K- -- 26 Ekim 2020; 22:29:52 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.