Şimdi Ara

Döngel Kârhanesi diye bir film vardı ya hani?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ha işte bu film gibi oldu Terim'in Galatasaray'a gelip sonra Milli takıma dönmesi.
    Sonra tekrar Galatasaray'a gelecek ardından doğru Milli takıma.
    Kısır bir döngü içerisindeyiz.
    Ama Terim için her iki yerde tam bir ''Kârhane''

• Florya'nın anahtarı her sene birine emanet ediliyor giren çıkanın haddi hesabı yok.
  • bu son olur bence, milli takımı bırakırsa bidaha geçirmezler başa, geçmemesi de lazım. ama matah şeylerin hepsini o yaptığı için yine tepemize çıkaracaklar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Florya'nın anahtarı her sene birine emanet ediliyor giren çıkanın haddi hesabı yok.

çok komik.

bi yerden de çıkma be nesne çıkma karşıma yeter ya

• GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Tamam anladık caneri sevmiyorsun tamam orası sana kalmış bende bayılmıyorum da adam her konuya mesaj atıyorsa sende her mesaj attığında alıntılayıp uğraşıyorsun başka işin gücün yok mu anlamadım ki ? Senin yaptığın artık ayıba kaçıyor. Bak benim bile canım sıkıldı onun nasıl sıkılmıştır allah bilir ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Tamam anladık caneri sevmiyorsun tamam orası sana kalmış bende bayılmıyorum da adam her konuya mesaj atıyorsa sende her mesaj attığında alıntılayıp uğraşıyorsun başka işin gücün yok mu anlamadım ki ? Senin yaptığın artık ayıba kaçıyor. Bak benim bile canım sıkıldı onun nasıl sıkılmıştır allah bilir ..

''Florya'nın anahtarı her sene birine emanet ediliyor giren çıkanın haddi hesabı yok. ''

Sen kimsin usta galatasaray hakkında böyle konuşuyorsun. Efendi olucaksın burda herşeyi bilmiş gibi yorum yapmıcaksın, insanlarda bunu birşey sanıyor o yüzden her postuna alıntı yapıyorum. Yoksa bloklar geçerdim
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Ben hiçbir şey zannetmiyorum kimsenin de bir şey zannettiğini sanmıyorum. Banane canerden ? Bence herkesin gözünde büyyüğünğ zannederek sen caneri gözünde büyütüyorsun burada hiç kimse için caner özel bir anlam ifade etmiyor buna eminim.

Burada bi tek caner mi bol konuşuyor yok bende boş konuşuyorum hepimiz boş konuşuyoruz. İşimiz gücümüz olsa şu forumda işimiz ne ? Sadece bu da değil, içimizden herhangi biri salladığı 10 larca ''içerden bilgi'' den biri tutunca ben demiştim diye her mesajında yazıyor. Mayıs ayında şöyle demiştim falan ... Kimse de demiyor ki ulan ben kimim ?

Bi aralar barbar gözüme batıyordu benim. Hayatta en nefret ettiğim cümlelerden biri olan '' içerden bilgi '' yi en çok kullananlardan biri olduğu için. O zaman benim sataşmamla başlayan bir iki günlük bir sözlü kavga oldu bitti mesela. Her ne kadar hala daha doğru düşündüğümü düşünüyor olsam da elaleme karışmam da çok gereksizdi.

Caner hakkında sana katılmıyor değilim. Ama her birimizin adamdan ne bir eksiğimiz ne bir fazlamız olduğunu düşünmüyorum. Kendine yazsın dursun kime ne zararı var ki ?

Yazdığı ve senin hoşuna gitmeyen cümleye gelirsek.. Belli ki o anda aklına gelmiş ve şaka tabanlı bir şekilde durumu kendince anlatmış. Biz Galatasaray hakkında böyle konuşulmamalı diye düşünüyorsak bu bizim doğrumuzdur ama bir başkasının doğrusu nedir bilemeyiz. Mesela ben, ben iddaa ediyorum şu forumda Galatasaray'ı benim kadar seven 3-5 kişi vardır ama ben bu cümleyi yazarım zamanında yazdım ilerde de yazarım. Bunu yazmak bana zor gelmez galatasarayı aşağıladığımı düşündürmez benim simam bu. Yapım bu. Bişeyleri çok önemsemem. Caner de böyle olabilir yani gayet.

İki kişinin işine burnunu sokan 3. Kişiyim muhtemelen ama adam hoşuna gitmiyorsa blokla bence. Çünkü dışardan bakan gözlerin sana canerden daha çok olumlu bakacağını sanmıyorum çünkü ben bakamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.