Şimdi Ara

Dönen Çember-Wifi-3G Simgesinin Yanında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
28.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum iPhone 4S ve jailbreaksiz. Ana ekranda iken ve arka planda hiçbir program açık değilken Wifi veya 3G simgesinin yanında dönen çember çıkıyor. Ayarlara girsem hemen kayboluyor mesela. Ana ekrana dönünce yine beliriyor. Bu ne işareti acaba? İnternetin kullanım işareti olduğunu düşünüyordum ama o sırada hiç bir program interneti kullanmıyor zaten ve programların kendilerini internetten yenilemeleri için izin de yok. Araştırdım ama bir şey bulamadım.

Bilgiledirirseniz sevinirim.

• Katmir kullanıcısına yanıt
    Konum servisleri ya da icloud işlem yapıyor olabilir...
  • Aynı sorun bende de oluyor bazen mesela uygulamayı indirirken vazgeçiyorum iptal ediyorum indirme işlemini o yinede orda kalıyor herhangi bir yere girince kayboluyor sadece ana ekranda dönüyor öyle ( konum servisleri kapalı ) pek sıkıntı değil telefon için ama insanın gözüne batıyo bu sorunla ilgili birsürü konu açılmıştı birçok kişide aynı sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3G'de iCloud işlem yapmıyor sanırım. Bu işaret 3G'de bile çıkıyor.

Ben başlığı açtıktan sonra ağ ayarlarını sıfırladım. Şimdilik gözükmüyor.

Not: İndirmeyi yarım bıraktığım uygulamam olmadı hiç.
  • arkadaşlar bende de aynı sorun vardı çözüm yolu ise : ağ ayarlarınızı sıfırlayın çözülüyor nedeni ise dns değiştirmiş olmak. ağ ayarları sıfırlamak için sırayla ayarlar>genel>sıfırla>ağ ayarlarını sıfırla
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_ay32

arkadaşlar bende de aynı sorun vardı çözüm yolu ise : ağ ayarlarınızı sıfırlayın çözülüyor nedeni ise dns değiştirmiş olmak. ağ ayarları sıfırlamak için sırayla ayarlar>genel>sıfırla>ağ ayarlarını sıfırla

Dediğini yaptım bakalım düzelcek mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple Inc -- 11 Nisan 2014; 20:11:38 >
  • bu sorun bende de dün nüksetti iphone 5s cihazımda..şöyle ik..ibb wifi ile bağlanıp uygulama satın aldım, bağlantı da stabil olmadı için gelip gidiyordu..haliyle kopma yaşandı..bende wifi kapatıp 3g ile satın alma işlemini gerçekleştirdim, ne olduysa ondan sonra oldu..dönen noktalı simge bende de kaybolmadı..sorun kesinlikle yazılımsal..bağlı olduğun wifi ile uygulamayı indirmeye devam etmen gerekiyor bence..böyle bir hata var..ağ ayarlarını sıfırlayınca düzeldi..sorun kesinlikle stabil olmayan bağlantı durumlarında uygulama indirirken / satın alırken gerçekleşiyor..
  • İos7 nin buglarindan diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

İos7 nin buglarindan diye biliyorum

aynen öyle,sorunu da kesilen indirmelerden kaynaklanıyor, stabil olmayan wifi bağlantılarında olabiliyor bu sorun, en azından bende bu şekilde ortaya çıktı..umarım ios 8 ile düzelir
  • ağ ayarlarını sıfırlayınca düzeliyor.
  • az önce gene başıma geldi.. store'dan uygulama satın alıyordum..kartım onay vermedi ve ana menüye attı..limiti yetersizdi..simge tekrar belirdi ve dönmeye başladı.. başka bir kredi kartı ile satın alıp ''indirme işlemine devam ettim'' ve simge kayboldu..kesinlikle app store ile ilgili bir bug..siz indirme işlemini devam ettirene veya satın alma işlemini sonuçlandırana kadar devam ediyor..normal uygulama indirirken devam ederse de uygulamayı indirin yüksek ihtimal kaybolacaktır,sonra silersiniz.
  • Kapat aç yap

• bir ara benim cihazda da cikmisti cihazi kapayip actim gitti eger kapayip actiktan sonra gitmiyorsa bir de guc dugmesi ve menu tusuna basili tutarak kapayin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.