Şimdi Ara

Donanımhaber Rütbe , Görev ve Yaptıkları işler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Binbaşı: Teknik konular ile uğraşır , çoğu O/C yapar veya ilgilenir , çok mühim bir konu olmadıkça tavsiye vermez ,
    eksikler var 2. elde kullandığı ürünleri satar bol geyik yapar oc yapar zaten demişin zaten de
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Babudil</i>
    <br />bu genaralliğin bir üstü yokmu mesela kıdemli general yada Yarbay falan.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>yarbay askerlikte albaydan daha düşük bir konum değil miydi yaw??
  • CAN* BİNBAŞIM bakıyomda herkes yaptığını yazmış.
    [:p]
  • numberr_one
    e herıldın sırf oc ile olurmu takılacan konu dışına gülecen azcık sora elindeki malzemeleri satacan falan yalanmı
  • REAL* BİNBAŞIM doğru düşüktür. ama çaktırma uçan kuşun kanadı kırılmaz.
    FALCO * YÜZBAŞIM ne baarıyon bacak kadar çocuğa be yaw?...
  • er ve erbaşlara dimi REAL BİNBAŞIM...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by numberr_one</i>
    <br />REAL* BİNBAŞIM doğru düşüktür. ama çaktırma uçan kuşun kanadı kırılmaz.
    FALCO * YÜZBAŞIM ne baarıyon bacak kadar çocuğa be yaw?...

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Kime bağarmışım yahu [?]

• hehe benim yerime gelmedi gürkan arkadaşımız onun yeri her zaman bizlerin yanında idi zaten :)

Ben 4 Haftadan beri Tatilimi yapmaktayim onun için pek uğrayamiyordum foruma o kadar beyler
  • askerde bi deyim vardir ;
    generalden torpilin olacagina , cavusundan torpilin olsun yeter.

sayin komutanlarim...
  • Emret Komutanım
    Dh Tekirdağ/Çorlu 3. Şubesi Olarak Emir Ve Görüşlerinize Hazırım Komutanım
  • Bu dogum günü çucuguna bi binbasılık yakışır dimi :) hediye olarak fena olmazz yani .. (ilgili zatlara :p)
  • mareşallik en büyük rütbe beyler / kesin 5 puanım da gider
  • Olayı kavradım<font color='green'><b>powerstorm</b></font id='green'> güvenlik gerekçeleri ile okul zamanı rütbesini düşürüyor
    Yoksa sürekli General imiz
    Artık yeşil yıldızlarla dahi görsem Generalim diyeceğim
  • power her daim general zati ben daha albaylıkta çömezkene o general di yani o kadar
    bu işide çok iyi yapar aynı magic gibi ama magic hatunları bırakıpta iş başına dönemiyor bi türlü [evlol]
  • Bi de<font color='yellow'>Dizman</font id='yellow'> var o da asker...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Phenix</i>
    <br />power her daim general zati ben daha albaylıkta çömezkene o general di <b>yani o kadar </b>
    bu işide çok iyi yapar aynı magic gibi ama magic hatunları bırakıpta iş başına dönemiyor bi türlü [evlol]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Bağırma beyaww
    Yeniyiz öğreniyoruz
    Ne demiş atalarımız bilmemek ve öğrenmemekle ilgili
    General sayımız 4 mü o zaman
    <font color='yellow'>gun
    MagicDeath
    powerstorm
    Dizman</font id='yellow'>

• +1 FalcoN.
  • selamlar,

ben de forumda gözlerimi ilk açtığımda gördüğüm general powerstorm'du , bu tip işleri layıkı ile yaptığına inandığım insanlardan ve fazlasıyla yakışıyor bu foruma, kıymetini bilin gürkan'ın

ayrıca topic'i açan arkadaş açıklama yapmış rütbelere ama bana kalırsa açıklamalar çok fazla gerçeği yansıtmıyor. belki genel itibariyle olması gereken şeyleri yazmış ama bu forumda post sayısı yüksek olan kullanıcılara bakacak olursak bu kullanıcıların ciddi bir bölümü burayı donanım forumu olarak değil de geyik forumu olarak kullanıyor. doğru mu yanlış mı bilemiyorum fakat çok da memnun olduğum söylenemez şu durumdan. demem o ki donanım daha bir ön plana çıksa çok daha güzel olurdu bence.

neyse öyle fikirlerimi dile getirdim işte, idare edin. laf arasında bu kadar oluyor, kısa ve öz

• Arkadaşlar,

Dizman arkadaşimizin bir takım nedenlerden dolayı tekrar geri gelebilecegini sanmiyorum zaten o eskidendi..
    +
    Kofi,

Olm 2 Ay tatil yapmak yengenizle suçmu 2 seneden beri ilk tatilim bu [sumo]
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.