Şimdi Ara

Donanımhaber Rütbe , Görev ve Yaptıkları işler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ColdShadow</i>
    <br />Bu genel kültürdür. Askere giden her türk genci zaten bunları detaylıca öğrenecektir. Saçma sapan konuşma lütfen.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

BEN GELİRKEN SEN GİDİYORDUN

• Hehe Gün kendi sitenin tarihinimi unuttun yoksa low [evlol][?][:P]

7 Temmuz 2000
    EDİTÖRLER
    GÜN OKSAY
    ERKİN BOZOĞLU
    ELİF

bir de .8m li bir donanımhaber vardı yine Gün Oksay geçiyordu
  • "Hız, hız, hız bilgisayarım daha hızlı açılsın şu aptal program ne kadar yavaş falan filan diye giden dertlere son. Tahminen K6-3 500 veya üstünü alırım ben alıncaya kadar zaten çıkmış olur. Para daha fazla ayırsam kesin bir athlon alıp birde yanına overclock kartı falan eklersem doyum olmaz"
    Hehe 8m li siteden bi alıntı
    Hey gidi gözünü sevdimi AMD si
  • Buda ulaşabildiğim en eski gun haberi ;
    "
    05 Aralık 1999 güncelleme: gun

3dfx'in son bombası vodoo4/5 annons edildi.İşte link. Voodoo 3'ün 2000,3000 ve 3500 için olan son driverları çıktı.Download edin.Dx 7.0 destekli sakın
    Direct X 7.0'ı yüklemeden kurmayın.
    Solan'ı duydunuz mu ? İşte size bilgi; Bir intel 810 chipsetli anakart düşünün bunun üzerine bir AGP portu ekleyin ve ayrıca onboard
    ekran kartı için ayrıca ilave edilmiş bir kaç Ram slotu koyun işte size solon çipsetli bir anakart.Daha ayrıntılı bilgi sonra...
    "
  • Aslında rütbelerde "Üsteğmen ve Yarbay" eksik! Onlar da olsaydı daha güzel olurdu bence!
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ali_sami</i>
    <br />albay olunmaz doğulur eğer albaysan er geç seni bulur ve albay yaparlar
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Hala guluyorum heheheeb koptum
    Gunler ne cabuk geciyor bende yuzbasi olmusum genelde 2.el gezerim overclock bolumunde dolanir soru sorar bildigim seyler hakkinda tavsiye veririm aslinda yok ole bisi insan gezinirken yazi yazmaya basliyor bidaha birakamiyor heeheh..

• Falco
  • nedir yani bu ben anamadım bişey, bu hortdan çıkarcamız ders ne amacın ne arkadaşım

quote:

Orjinalden alıntı: weros

• bu istenirse 3 yıllık hort yapılabileceğidir
  • hort diye ben buna derim
  • Yıldızlar geçidi olmuş burası. ID'lere bak.
  • Eskiden alıntılar da bi garipmiş

Zar zor anladım valla alıntı olduklarını.

Zaman akıp gidiyor; dur demek olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

hort diye ben buna derim

• bu konular hortlayınca noluyor anlamış değilim iyi etmişin ne diyim eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haiko de Poel, jr

bu konular hortlayınca noluyor anlamış değilim iyi etmişin ne diyim eline sağlık

bende anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkjb

quote:

Orijinalden alıntı: Haiko de Poel, jr

bu konular hortlayınca noluyor anlamış değilim iyi etmişin ne diyim eline sağlık

bende anlamadım

anladın sen
  • vay be falcon pavırsıtorm mecikdet falan görünce duygulandım haa
  • Korsan kullanıcısına yanıt
    karışık mevzular. 2003 yılına dayanıyor olaylar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Hort
    Bu MagicDeath üst rütbeli biriymiş niye sınırsız almış acaba bilgin var mı?

Site açmış olması lazım kendine bilişimhaber diye ondan çizildi sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.