Emekli Yönetici
29 Haziran 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 0)
Gönderileri
And I find it kind of funny, I find it kind of sad
These dreams in which i'm dying, are the best I've ever had
I find it hard to tell you, I find it hard to take
When people run in circles it's a very very
Mad World, Mad World

donnie darko'yu izledikten sonra bu şarkı çok hoşuma gitmişti, filmle de çok iyi bağlantı kurmuşlar keratalar. pek severim o sebepten. şimdi de bu sevdiğim şarkıyı kendim ve forumla bağdaştırmış olacam zira yine (daha önce de ara vermiştim de) bir süreliğine (artık ne kadar olur zaman gösterecek) foruma ara veriyorum. zamanında severek katıldığım forumdan soğumuş olmam sebebiyle bir süre ara vermeye karar verdim. tek korkum bu aranın hiç bitmeme ihtimalinin olması. inşallah tekrar yazma isteğim olur burada. yukarıdaki şarkıdaki anlatıldığı üzere bir süre için forumda ölmüş olacam. burda dönüp dolanan insanlar da aynı konular üzerinde dönüp dolaşan insanlar. tekrar canlanır mıyım hayata döner miyim bilmem ama hayali bile güzel geliyor şimdi. neyin mi? vaktimi alan, ve şu an itibariyle gereksiz gördüğüm alışkanlığımdan kurtulmanın hayali...

herneyse dostlar, kafanızı şişirdim bir miktar. zaten tanıyanların kafasını şişirmişimdir muhtemelen, tanımayanların ne saçmalıyor bu demiş olma ihtimalleri yok değil çünkü. inşallah ileri de eski günlerdeki gibi bir ortamda tekrar görüşürüz. kendinize çok iyi bakın.

görüşmek üzere.
selamlar,
maçtan sonra desktop'a düşen arkadaşlar, çözünürlüğü düşürün, sorununuz çözülecek. ben denedim oldu. neden böyle bir sorun oldu bilmiyorum ama sonuçta idare edecez bir süre. hadi iyi eğlenceler...
selamlar,
ben chess ati radeon 8500LE kullanmaktayım imzada yazdığı üzere. bu kartla henüz doğru sürücüyü bulamadım kullanacak. eski catalyst'leri kullanırken (2.3) oyunlarda zaman zaman kilitleniyor, görüntü öylece kalıyor. yeni catalyst'leri( > 3.0 ) kurunca da oyunların ortasında görüntü karışıyor, çizgiler oluşuyor, yine kilitleniyor. nasıl bir çözümü olabilir bu sorunun ?
ikinci,dokuzuncu,yirmiikinci,?
bugün bizim arkadaş gitti gigatek'e sistem toplamaya, ona da aynı şeyi uygulamışlar(bkz. aşağıdaki link): soltek şöyle iyi böyle iyi, hem 20$ ucuz deyip bu kartı aldırmışlar (detayları öğrenirsem onları da yazarım). nasıl işteir anlamadım yahu. gigatekten alışveriş yapacaklara duyurulur.

http://forum.donanimhaber.com/topic.asp?TOPIC_ID=49740&SearchTerms=gigatek
pclabs'ın forumunda yazmış bir arkadaş... hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim...

Bir Avukat ve Bir Sarışın

Bir avukat adam ve bir sarışın kadın Newyork' tan Los Angeles' a giden uçakta yan yana oturuyorlarmış. Yolculuk uzun sürdüğünden avukat geçen zamanı eğlenceli kılmak için bir oyun düşünmüş ve kadına doğru eğilerek"Bir oyuna ne dersin?"diye sormuş. Kadın yorgun olduğundan avukatı kibarca reddetmiş ve uyumak için gözlerini kapamış. Ancak adam ısrarla kadına, "Oyun çok kolay ve eğlenceli! Sana bir soru soracağım. Cevabı bilemezsen bana $5 vereceksin, bilirsen ben sana ve sonra sen soracaksın!" Kadın yine kibarca reddetmiş ve uyumaya çalışmış. Adam, kadın sarışın olduğu için oyunu kolayca kazanacağını düşünerek ısrarlarını arttırmış. Bir teklif daha yapmış, "Eğer cevabı sen bilemezsen bana $5 verirsin, eğer ben bilemezsem sana $50 veririm!" demiş. Kadın ısrarlara dayanamayarak bu yeni teklifi kabul etmiş. Adam ilk soruyu sormuş. "Ay ile dünya arasındaki uzaklık ne kadardır?" Kadın tek söz söylemeden çantasından $5 çıkarıp adama uzatmış. "Şimdi sıra bende!" diyerek sorusunu sormuş. "Tepeye üç ayakla tırmanıp dört ayakla aşağıya inen şey nedir?" Adam kadına şaşkın şaşkın baktıktan sonra laptop bilgisayarını çıkarmış, kayıtlı bilgilerinden araştırmış, İnternetten araştırmış, e-mail ile tüm arkadaşlarına sormuş, yok!

Bir saat sonra adam yenilgiyi kabul ederek cevabı aramaktan vazgeçmiş ve cüzdanından $50 çıkarıp kadına uzatmış. Kadın kibarca parayı alıp çantasına koyduktan sonra uyumak için hazırlanırken, adam yenilmenin verdigi aciyla sormus "Cevap ne?" Kadın yine tek kelime etmeden çantasını açmış ve $5 çıkarıp adama uzatmış ve uyumaya devam etmiş.
selamlar,
yaklaşık 7-8 aydır kullandığım bir cd-rw'm var. TEAC 40X kendisi. son zamanlar yaşadığım bir problemle ilgili fikrinizi almak istiyorum.

normal şartlarda bilgisayardaki herhangi birşeyi yazarken sorun çıkmadan 3,5 dakika gibi bir sürede yazdırabiliyordum. fakat xp'yi yeniden kurduktan sonra cd yazarken acayip yavaş kalıyor alet. ve sorun cd-rw sorunu değil sanırım, zira daha yazmaya başlamadan read buffer kısmı dolarken nero'da yavaş kalıyor program. dolayısıyla yazarken buffer dolup boşalıyor sürekli olarak.

bu problemi nasıl halledebilirim acaba?

cd-rw ultra dma 2 modunda çalışıyor.
(son kez) selamlaaaar,

aslında bu tip mesajların yazılması taraftarı değilim(ben gidiyorum ona göre der gibi olmasın diye) ya yine de bir elveda demek istedim, onca süre takıldığım yer ayıp olmasın dedim.

veda etmemin sebebi olarak herhangi bir şey göstermiyorum çünkü bir anda olup biten herhangi birşey değil. zamanla gerçekleşen bilumum olay ve gelişmeler sonucu böyle bir karar aldım. şu şu kişiler sorumlu demek yanlış olur kanaatimce.

kendinize iyi bakın, foruma sahip çıkın. hayatınızda da başarılar.

elveda forum...

( --> bu da en sevdiğim gülücük, son kez kullanayım dedim)
sevdiğiniz film'den yola çıkarak sevebileceğiniz diğer filmler:
http://www.gnovies.com/map/american+history+x.php

sevdiğiniz grup/şarkıcılardan yola çıkarak sevebileceğiniz diğer grup/şarkıcılar:
http://www.gnod.net/music/
Hakkında
Forum İmzası:

I am, whatever you say I am
If I wasn't, then why would I say I am?

Hakkımda:
616C695F73616D6932.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 1.443
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.399
İkinci El Bölümü Mesajları: 74
Konularının görüntülenme sayısı: 51.489 (Bu ay: 131)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.