Şimdi Ara

Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meola147of -- 31 Ağustos 2021; 13:15:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kızlar bana soldaki dedenin baktığı gibi bakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

Kızlar bana soldaki dedenin baktığı gibi bakıyor

Ben malım ben itin önde gideniyim kızlar bana öyle bakmıo ama içlerinden diolarki ya bunun nboyu uzun ama aşırı tipsiz iprenç iğrenç diolardır bana

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

Ben malım ben itin önde gideniyim kızlar bana öyle bakmıo ama içlerinden diolarki ya bunun nboyu uzun ama aşırı tipsiz iprenç iğrenç diolardır bana

Alıntıları Göster

Allah dayanma gücü versin kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

Alıntıları Göster

allah affetsin o kızları hocam buyuk gunaha giriolar yancaklar Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI) 

• Kafa şekli bana benziyor

• sen var ya ülkenin yüzde 70ninden daha yakışıklısın ama kafa olmayınca işte. Allah Tip vermiş hukuk da kazandırcak kafa vermiş ama ruhsal olarak problemli yaratmış Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

sen var ya ülkenin yüzde 70ninden daha yakışıklısın ama kafa olmayınca işte. Allah Tip vermiş hukuk da kazandırcak kafa vermiş ama ruhsal olarak problemli yaratmış  

Based

• En azından islamda güzel cope yöntemleri var, inançsız bir subhuman isen bununla baş etmen imkansız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hoca its over diyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: William0

En azından islamda güzel cope yöntemleri var, inançsız bir subhuman isen bununla baş etmen imkansız

İslam inceller için biçilmiş kaftan ama tatlı su Müslümanı olmayacaksın radikal İslamcı olacaksın mesela ben küçükken mükemmel copeliyordum radikal İslamcıydım her şey çok güzeldi taa ki dinimi sorgulayana kadar dinden çıktım COPELEYEMİYORUM İMKANI YOK

• quote:

Hoca its over diyor mu?

palavra satıyordur kesin yok cennette chad olcaksın falan demiştşir qweqewqasdgd

• meola147of kullanıcısına yanıt

Yemin ederim aynı durum bende de vardı, sadece dünya için cope yok bir de öbür dünya için de sözde istediğin kadar huri var, tam incellere özel uydurulduğunu düşünüyorum bunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi William0 -- 31 Ağustos 2021; 20:4:1 >

Ondan ziyade tüm stacyler sana cariye olcak diyorlar Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI) Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI) 

• Keşke zır cahil olsaydık da çıkmasaydık İslamdan şu an fena COPEluyorduk. @meola147of

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi William0 -- 31 Ağustos 2021; 20:8:25 >
  • quote:

Keşke zır cahil olsaydık da çıkmasaydık İslamdan şu an fena COPEluyorduk. @meola147of

Dediklerinizin hepsini yaşadım ve tecrübe ettim Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI) 

• Epsilon irl

• Bu iyi gene ben bundan beterim

• Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI) Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI) 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.