Şimdi Ara

Donanımhaber İnceli televizyona çıktı (KANITLI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: meola147of

İslam inceller için biçilmiş kaftan ama tatlı su Müslümanı olmayacaksın radikal İslamcı olacaksın mesela ben küçükken mükemmel copeliyordum radikal İslamcıydım her şey çok güzeldi taa ki dinimi sorgulayana kadar dinden çıktım COPELEYEMİYORUM İMKANI YOK

Alıntıları Göster

islam incel için biçilmiş kaftan diil. çok eşli olunduğu durumda bütün kadınlar alfa erkeklere yaklaşır. inceller de yine kendini paralar. medeni kanun geldi mertlik bozuldu, hadi yine iyisiniz zırtapozlar sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papaz Yahnisi

islam incel için biçilmiş kaftan diil. çok eşli olunduğu durumda bütün kadınlar alfa erkeklere yaklaşır. inceller de yine kendini paralar. medeni kanun geldi mertlik bozuldu, hadi yine iyisiniz zırtapozlar sizi.

Alıntıları Göster

alfamı malfası yok bu işin her İslam örgütüne katılan erkeğe kadın verilir zorunlu olarak o kadın kabul etmezse erkeğin öldürme hakkı vardır kadın mecburen kabul eder alfa malfa saçmalıklarına girme bozuk yahni

• quote:

alfamı malfası yok bu işin her İslam örgütüne katılan erkeğe kadın verilir zorunlu olarak o kadın kabul etmezse erkeğin öldürme hakkı vardır kadın mecburen kabul eder alfa malfa saçmalıklarına girme bozuk yahni

Alıntıları Göster

aşko matematiğin bozuk. şimdi her erkeğe 5 kadın düşerse ve kadının başka birisiyle tekrar evlenme hakkı yoksa günün sonunda bazı erkekler eşsiz kalacak değil mi? bu durumda bu eşsiz kalacak zavallı; zengin, sosyal ve bağlantılı biri mi olur yoksa bizim tipik incel arkadaşımız mı olur? ne dersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papaz Yahnisi -- 1 Eylül 2021; 21:3:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Papaz Yahnisi

aşko matematiğin bozuk. şimdi her erkeğe 5 kadın düşerse ve kadının başka birisiyle tekrar evlenme hakkı yoksa günün sonunda bazı erkekler eşsiz kalacak değil mi? bu durumda bu eşsiz kalacak zavallı; zengin, sosyal ve bağlantılı biri mi olur yoksa bizim tipik incel arkadaşımız mı olur? ne dersin?

Alıntıları Göster

knk hala sosyallikten paradan bahsediyorsun kadının seçim hakkı mı var sanıyorsun sen adamlar kadın yaşasın mı yaşamasın mı diye tartışmalar bile dönüyor sen gelmiş onu bunu seçer diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meola147of -- 1 Eylül 2021; 21:6:37 >

• quote:

knk hala sosyallikten paradan bahsediyorsun kadının seçim hakkı mı var sanıyorsun sen adamlar kadın yaşasın mı yaşamasın mı diye tartışmalar bile dönüyor sen gelmiş onu bunu seçer diyorsun

Alıntıları Göster

ha kadının seçim hakkı ha ailesinin kadın için "bahşettiği" yol kankacım. ne fark eder?

•    

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.