Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DonanımHaber anasayfası artık yeni tasarımı ile açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
105
Cevap
3
Favori
5.109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> DonanımHaber anasayfası artık yeni tasarımı ile açılıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10846 Mesaj
    Mobil ve mini surumde profile girmede sorun var

Gunde en az iki uc kere konulara girmiyor

Bunlara da el atin aylardir devam ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Çok güzel olmuş yeni tasarım. Her yeniliğe karşı çıkan tayfa olacaktır tabii ki de onları da anlamak lazım çoğu insan için alıştığı şeyleri bırakmak zor gelir. Bu tasarıma objektif bakıldığında oldukça güzel gözüküyor.

Ancak bence çoğumuzun vakit geçirdiğini ve DonanımHaber'i, DonanımHaber yapan kısım olan foruma bu tasarımın uyarlanması çok daha önemli bir nokta. Hızlı, basit ve göz yormayan bir forum tasarımı için zaten çok geç kalındı. Umarım daha fazla beklemeyiz...
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Şu foruma da el atsanız bi zahmet.
  • Teğmen
    112 Mesaj
    Yav siz tasarım yapmayın Allah aşkına ilk önce forumun nasıl çökmeyeceğini öğrenin ondan sonra tasarım yaparsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bunun dışında tasarım açısından güzel sayılır fakat eski alışkanlıklar kolay değişmediği için şimdilik eski sürümü kullanacağım, en azından daha kolay geliyor.

Ayrıca diğer yorumlarda da söylendiği gibi tasarım yerine forumlardaki sıkıntılarla biraz daha ilgilenilse emin olun çok daha makbule geçer.
    Dh'yi dh yapan forumlardır yani esas kullanıcı kitlesi forumları önemsiyor yoksa yapılan bu tasarımın kimsenin umranda olacağını pek sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Great Responsibility -- 17 Ekim 2018; 18:6:3 >
    1 ay çöker artık.
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Ve çöktü...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    13286 Mesaj
    Ya şu forumu salın artık çökmedik yeri kalmadı biz foruma giremiyoruz siz tasarım yeniliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

• Binbaşı
    1912 Mesaj
    Şu forum altyapısını vbulletin yapsanız artık. daha akıcı daha yenilikçi 2000lerden kalma tasarım forum sistemi yakışmıyor artık.
    |
    |
  • Admin
    310 Mesaj

O da olacak, yakında, ölmezsek.
    |
    |
    mirzafuat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Admin
    310 Mesaj

Tüm tasarım çalışmaları an itibariyle durdurulmuştur, bilginize.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    siyahatlıprens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konularınızı sildirmek, kullanıcı adınızı değiştirmek, hesabınıza giriş yapmakta yaşadığınız sorunların giderilmesi gibi konuların tamamını Forum Destek panelinden talep oluşturarak moderasyona iletmeniz gerekiyor. Özel mesaj ile bana yazdığınızda yardımcı olamıyorum.
    DH'yi kullanırken yaşadığınız teknik sorunlar veya ihtiyaçlarınız için ise Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız başlıklı forum bölümüne konu açmanız gerekiyor. Orayı özel olarak takip edip bize taleplerinizi ileten arkadaşlar var, bilginize.

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    eskiye döndüm
    |
    |
  • Yarbay
    3114 Mesaj

Xenforo varken napican çöp vbulletini. Vvulletin 3xx guzeldi. 4 ten sonra çöp oldu

|
    |
    Bahsedilenler: 2PÁC
  • Yarbay
    9848 Mesaj
    Eski hali çok daha iyiydi, bu haline alışamadım. Eski görünüme nasıl dönebilirim?
    |
    |
  • Yarbay
    3552 Mesaj
    Eski halini kullanıyordum kendi kendine değişmiş
    |
    |
  • Binbaşı
    1912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AndrewRayel

Xenforo varken napican çöp vbulletini. Vvulletin 3xx guzeldi. 4 ten sonra çöp oldu
    Yani xenforo'da olabilir. O sistem de çok iyi. Resetera kullanıyor gayet güzel. Ama vbulletin iyidir iş tasarımda bitiyor. Mesela r10.net resmen çağ atlattılar vbulletin tasarımına. Ayrıca addons desteği olarakta vbulletin tektir.
    |
    |

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
    SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj
    12 yıldır dh üyesiyim dh anasayfasına bakıp haberleri incelediğim bir günü bile hatırlamam

|
    |
  • Yarbay
    3938 Mesaj
    pubg gibi performansı düzeltmeyip skin çıkartıyorlar
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.