Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DonanımHaber anasayfası artık yeni tasarımı ile açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
105
Cevap
3
Favori
5.110
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> DonanımHaber anasayfası artık yeni tasarımı ile açılıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11358 Mesaj
    Forumdan başka kullandığım bir yeri yok. 1000 defa foruma girsem 1 defa ana sayfaya bakmıyorum. Forum da zaten tam türkiş çöküp duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Merhaba hocam. Ben eski sürüme geçtim, geçerken neden eski sürümü tercih ettiğimi yazdım. Yorum kısmı bana biraz karışık geldi, o yüzden eski sürüme geçtim.

Fakat yeni sürüme şans verip tekrar deneyeceğim.
    Yorum kısmı ile ilgili bir geliştirme üzerinde çalışıyoruz, önce foruma entegre edeceğiz, sonra oraya da taşıyabiliriz. Çok daha pratik ve akıllı bir yorum formu olacak.

Yeni sürüme tekrar şans verdiğiniz için teşekkürler.
    |
    |
    Konularınızı sildirmek, kullanıcı adınızı değiştirmek, hesabınıza giriş yapmakta yaşadığınız sorunların giderilmesi gibi konuların tamamını Forum Destek panelinden talep oluşturarak moderasyona iletmeniz gerekiyor. Özel mesaj ile bana yazdığınızda yardımcı olamıyorum.
    DH'yi kullanırken yaşadığınız teknik sorunlar veya ihtiyaçlarınız için ise Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız başlıklı forum bölümüne konu açmanız gerekiyor. Orayı özel olarak takip edip bize taleplerinizi ileten arkadaşlar var, bilginize.

• donanım haber sadece ürün donanımlarını inceleyen internet sitesi olmayıp donanımlı insanların buluştuğu sitedir. :)):
    |
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj
    Abi olmamış be...Ne yenisi, ne eskisi, anasayfa tasarımınız olmamış. yine de mecburen eskisi daha derli toplu, ya da ne bileyim ona alıştık heralde, silbaştan tasarlayın derim.
    |
    |
  • Yarbay
    3327 Mesaj
    yenisi patates
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60323 Mesaj
    değişik sayfa ve yorumda e mailimi otomatik algılaması lazım her seferinde yeniden yazıyorum...misafir yorum yapıyorum bu arada!
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60323 Mesaj
    gönderdiğime dahil yazı çıkmıyor..birde alternatif görüntüler geri bildirim ekontları çok yer kaplıyor sayfada!??
    |
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj
    O kısmı pek kullanan birisi değilim, fakat, tasarım güzel gözüküyor; hakkını vermek lâzım.

Teşekkür ederiz.
    |
    |
    Sphenis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konularınızı sildirmek, kullanıcı adınızı değiştirmek, hesabınıza giriş yapmakta yaşadığınız sorunların giderilmesi gibi konuların tamamını Forum Destek panelinden talep oluşturarak moderasyona iletmeniz gerekiyor. Özel mesaj ile bana yazdığınızda yardımcı olamıyorum.
    DH'yi kullanırken yaşadığınız teknik sorunlar veya ihtiyaçlarınız için ise Forumla İlgili Önerileriniz, Sorunlarınız başlıklı forum bölümüne konu açmanız gerekiyor. Orayı özel olarak takip edip bize taleplerinizi ileten arkadaşlar var, bilginize.
  • General
    7192 Mesaj

Biz teknoloji meraklısıyız ve her türlü ilgimizi çeken yazılar ile sizleri buluşturuyoruz. Okunma sayılarından da artık kullanıcıların genelinin bu yöne kaydığı anlaşılıyor.

Siz isterseniz alt tarafta sekmeler yapıp oraya istediğiniz etiketler ile bir akış elde edebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    freestyleminds kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    985 Mesaj
    Daha çok çökme daha çok reklam
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Ana sayfa güzel ama foruma da bir el atılsa iyi olur.
    |
    |
    &#128514;&#128514;&#128514;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1461 Mesaj
    i5-6600K kullanıyorum internetim ttnet fibernet 35 mbit ama bu sitenin açılması yaklaşık 20 saniye sürüyor,
    |
    |

Üst menüye aynı kategori sekmesini atmak bu kadar zor bir iş mi? Aynı haberler, aynı stilde her gün sitelerde zaten dönüyor. Donanımhaber ve ismini vermemin burada doğru olmayacağı başka köklü teknoloji sitesinin diğerlerinden en büyük farkı budur, sizler bizim gibi teknoloji sever için bulunmaz kütüphanesiniz.
    |
    |
    gun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD RYZEN 5 2600X / Cooler Master ML240R | MSI x470 Gaming Pro Anakart | Sapphire RX 580 8 GB Special Edition | Kingston HyperX Predator (2x8) 6GB 2933Mhz Ram |Samsung 970 Evo 250gb SSD - Samsung 840 Evo 120gb SSD - Western Digital 1 TB Black HDD | MSI MAG PYLON Kasa | EVGA SuperNOVA 850 G2 PSU | 3x Cooler Master Masterfan MF120R , 3x Corsair LL120 Fan | AOC C24G1 Monitör | Samsung 49MU8000 TV | Sony 55XF9005 TV
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,321
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.