Şimdi Ara

#$# DonanımHaber 5.İzmir Buluşması #$# 24 Nisan - 11:00 - Konak Pier Önü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
0
Favori
5.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Negative

quote:

Orjinalden alıntı: guide

Tavuk BAGETTTTTTTT getirin onları banaaaaaaaaa , ham yapıcam onlarıııııı

Yaw sende ne obur çıktın, herkesin hesabı kendinden ona göre

Gelirken 3 kilo alırım kipadan , ama kimse benim mamamdan otlanmasın tamam mı

• Ayıp Ettin Şimdi
  • yemek girince işin içine babamı tanımam , hepsini ham yaparım o tavuklarınnnnnnnnn
  • millet buluşmayı bırakmış yemeklerin hesabını yapıyor
  • Daha önce tüm buluşmalara gelenlerin karma olarak listesini yapsak iyi olur, pm ile bilgilendiricez özelden.

Elinde Liste olan var mı hazır
  • Ben sen o , biz siz onlar ,al sana liste ... 50 kişi geliyoruz geliyoruz diyecek , son gün kimse gelmeyecek neyse , nerede mangal yapçaz ?
  • Biz haberimizi verelim de dostum isteyen geliyor isteyen gelmiyor .

Sonra kimse beni çağırmadı demesin
  • Beyler yine Teleferiğe kaçalım ordaki ortam çok güzel oluyor.Hem orada tavuğun tadı bir başka
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kuzen®

Beyler yine Teleferiğe kaçalım ordaki ortam çok güzel oluyor.Hem orada tavuğun tadı bir başka

kuzen nickini duyunca aklıma tantuni geliyor nedense
  • Evet arkadaşlar var mı liste yapabilcek şöyle tam, benim işlerim olmasa ben yapıcam da onu da siz yapın artık o kadar başlık açtık organizeye başladık bakın ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

quote:

Beyler yine Teleferiğe kaçalım ordaki ortam çok güzel oluyor.Hem orada tavuğun tadı bir başka

kuzen nickini duyunca aklıma tantuni geliyor nedense

• quote:

millet buluşmayı bırakmış yemeklerin hesabını yapıyor

• quote:

millet buluşmayı bırakmış yemeklerin hesabını yapıyor

• quote:

teleferiğe gitmeyelimmm , oraya tavuk götüremem , almıyorlar dışarıdan yiyecek içecek vs .
  • Zaten orada tavuk var.Ama olmazsa gizli yollardan yine sokarız biz
  • yav gölete veya bizim bu taraflara gidelim , çimlere yayılalım , oyunlar oynayalım lay laylom türünden , bırakın teleferiği . Torbalı kısık köy tarafı buluruz kendimize bir yer , yakarız mangalımızı , uçurtma alırsın sen bana yoldan , bende onu uçurmaya çalışırım sen mangalı yakarken ( hemen başımdan savdım zor görevi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guide -- 6 Nisan 2005, 9:35:53 >
  • Hem tavuk istiyorsun hemde mangaldan kaçıyorsun.Yalnız mangalın başına geçersem size tavuk kalmaz.hepsini yerim
  • yavaşşş yerler yaş , benden sana fırsat kalırsa yersin alt üst yaparken maşa ile bir bakmışsın tavuk maşada yok , kaybomuş övünmek gibi olmasın ço Fızlı ve Öfkeliyimdir tavuk konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guide -- 6 Nisan 2005, 12:15:31 >

• Ama sen uçurtma uçurmuyormuydun
  • karıştırma o kadarını , çok Fızlıyım işte hem uçurtma uçurmayacağım , uçurtma uçurmaya çalışacağım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.