Şimdi Ara

#$# DonanımHaber 5.İzmir Buluşması #$# 24 Nisan - 11:00 - Konak Pier Önü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
0
Favori
5.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bırak içmeyi elmayra yaaaaaaaa , yiyeylim yiyelim
  • izmirin kızlarıda güzeldir gimek lazım
  • elmayra bugün üzerinde ne vardı , öğlen saat 12 civarı ?? başında bandana tarzı birşey , gözlük , üzerine dikkatt edemedim ama Etek vardı sanki ? doğrumu yoksa başka birini Sen olarakmı şe ettim ?
  • tam denilen hafta olsun hafta değişmesin çünkü vizeler bitiyor o zaman benim 2 hafta vizelerim var gelemem yoksa..
  • Eee bu kadar mı aktılım gerçi daha çok var ama hadi bakalım yaw bu kadar olur mu ?

Bu arada pazar olsun, şimdi c.tesi yapıcaz, o zaman çalışanalr vs. de olacak, pazar en müsait gibi o yüzden.
  • bakıcezzzzz
  • cumartesi çalışıyorum
  • Pazar gelirim... Guidenin deiği gibi Gaziemir Sarnıç taraflarında bi yerler fena olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duduco -- 7 Nisan 2005, 13:26:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: duduco

Pazar gelirim... Guidenin deiği gibi Gaziemir Sarnıç taraflarında bi yerler fena olmaz...

gaziemir den benim dönmem çok çok zor karşıyakada oturuyorum biraz orta yolunu bulsak??
  • quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

quote:

Pazar gelirim... Guidenin deiği gibi Gaziemir Sarnıç taraflarında bi yerler fena olmaz...

gaziemir den benim dönmem çok çok zor karşıyakada oturuyorum biraz orta yolunu bulsak??

bu mesajı geyik olsun diyemi yazdın ? ciddiyet payı varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: guide

quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

quote:

bu mesajı geyik olsun diyemi yazdın ? ciddiyet payı varmı ?

ciddiyim

• Sizin evin oralarda bir yerde yaparız bu etkinliği o zaman , sana uzak olmaz umarım ...
  • E ben Bornova'dayım o zaman Çiçekliköy falan yapalım
  • eee bende buca dayım ozaman gölet yapalım
  • neyse ya , baya bi üzüldüm yanlız bu mesaja !... Gelen gelir , gelmeyen ise bakar kendi keyfine , gölet olabilir bak kuzencim veya bizim bu taraflar
  • defector msn me geldi ve buluşmay onun organize ettiğini,cumartesi olmayacağn" kapiş" kelimesiyle bana bildirdi.alla alla donanm haber defector ün mü mal oldu.cumartesi öğleden sonra yada akşam buluşmak isteyenler haber versin
  • Bırakın bu tatsız ve lüzumsuz gerginliği , cumartesi geliyorsun , onun gelip gelmediğinden haberim yok ,gelmeye niyeti varsa sen varsın diye o da gelmemezlik yapmasın ! defector organize etmiyor daha doğrusu organize edilecek somut bir plan yok ortada ikinizde geliyorsunuz , hikaye anlatmayın ve adamı hasta etmeyin
  • yürrü be erkek adama bak
  • yav bu arada sen özel mesaj kutuna baksana , mesaj göndermiştim hala okumadın sanırım
  • yahu adam gıbı orta nokta bulun yahu ne gaziemiri ya...(gaziemir uzak oldugu ıcın dıyorum alınmayın)

konak vb gibi yerler uyar.......dimi en orta kesım işte
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.