Şimdi Ara

Donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması [Windows 10 v2004, DirectX 12 Ultimate] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
10
Favori
28.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kafam karışık olmasa kaçırırmıydım 3 dakika 8 sn yi

Hb güzel bir indirim yapmış
    Anakart ı değişsemmi diyorum?
    https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-b450m-pro-gaming-amd-b450-am4-ddr4-4400-mhz-matx-anakart-p-HBV00000KO4Q7?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIv7SxxOXA6gIVShV7Ch0vRghUEAQYAyABEgKSv_D_BwE

Eldeki 600 700e okutulur heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

ama ne demişler son gülen iyi güler ilk ben yazıyorum sonucu.

bence bu sürücü olmuş.vulkan ve dx12 oyunları denedim bir sorunla karşılaşmadım.üstelik sorun yaşarken ayarı windows'tan kapatmama rağmen sorun devam ediyordu o yüzden eski sürücüye dönüp kurtulmuştum ama bu sefer ayar da açıktı.

Alıntıları Göster
    Yine kısa bi' BF1 multiplayer ve Metro EXODUS DX12+RTX 2K ULTRA deneyimim oldu. Çok bi' sıkıntı görmedim, keza öncekinde de sıkıntı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 9 Temmuz 2020; 22:45:48 >

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Ama siz böyle yaparsanız insanlar gaza gelir

• acura07 kullanıcısına yanıt
    800'e x570 düşür ciğerimi ye.b450 çıkarıp neden b450 alacan ki nesi var anakartının?bence gerek yok.yanlış indirim falan yapıyorlar ben dekgeldim.senin için söküp takmak mesele değildir ve elindekini satıp yenisini alsan bir lira çıkmaz cebinden iyi güzel ama değiştirdiğine değecek bir şey olması lazım.2k monitör istiyorum diye 29 aralık 2017'de daldım google'a vatanda vardı 2200 müydü 2300 mü neydi o gün de aoc markasına indirim yapacaklarmış iyi dedim 1800 küsüre düştü hatta sabah başlık açtım alayım mı diye işte kimsede yok 2k doğru düzgün.sonra bir daha indirdiler 1270'e aldım 15 dk sonra baktım yine 1800 küsür olmuş.kara cumada 400 liraya 4tb 2.5 harici falan alıyordum.özetle yakalayacan alacan ki manyak vrm'li bişi alsan isterim yani 3600 oc görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Yine kısa bi' BF1 multiplayer ve Metro EXODUS DX12+RTX 2K ULTRA deneyimim oldu. Çok bi' sıkıntı görmedim, keza öncekinde de sıkıntı yoktu.

Alıntıları Göster
    yeni sürücüyü ikinci makineye de kurmak lazım exodus onda sorun yapıyordu.korsan olsa neyse diyecem ama neden dx12'ye alınca direkt kapat veriyor 5 dakikada ama dx11'de yarım saat bir saat oynanıyor.yeni sürücü amd sistemlerde mi sorunları çözdü acaba denemek lazım.
  • Vramleri benimkinden iyi.bide asus klavye var senkronize oluyor onla

Bilemiyorum.. Tabi bide msi ın bios işi var oda bi dert. Ne bileyim kafamda deli sorular

asusta bios işi iyi diye her modelinde değil.üst modellere şıkır şıkır ve şakır şakır bios çıkarırken bazılarına çıkarmıyor.asus klavye ne var flare mi ne bendeki nasıl senkron oluyormuş ışıkları mı aynı yanıyor?vrmleri baya iyi olmalı.ha dersen ki bende yok öyle şans yanlış indirim falan yakalayamam o zaman olur alabilirsin kafayı takacak bir şey yok yapıştır geç satarım takar sökerim falan göze aldıysan kim ne diyebilecek?

Donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması [Windows 10 v2004, DirectX 12 Ultimate]

• Bunu almıştım zamanından

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-k7-optik-turkce-mekanik-gaming-klavye/

Şuan ülkemizde indirim işi zor

4600 e bendeki anakart yetersiz kalır gibi düşünüyorum. Bilemedim.
    Akşam gaming gecesinde kesinleştiririm.

Kasa içiyle klavye aynı oluyor senkronda.

o klavyeye ben de bakmıştım ama optik falan olunca yazı yazması zor olabilir dedim.şunu aldım:
    https://www.itopya.com/asus-rog-strix-flare-aura-sync-rgb-cherry-mx-blue-switch-mekanik-gaming-klavye/

valla oluyordu eskiden ben az çok yakalıyorum hala.

vrm açısından diyorsan bir şey diyemem 4600 nasıl bir güç ister ama 4600'e senin anakartın yetmedi yer b450 yüzünden olursa yenisi de yetmeyecek o yüzden yanlış fiyat b550 x570 yakala diyorum.pbo 2.0 olacak herkese çay şakire yok olacak o yüzden b450'ye yatırım yapma artık kullanacaksan elindekiyle kullan değiştireceksen 500 serisi olsun.

her cuma sen mi beni buluyorsun ben mi seni buluyorum bugün cuma mı? 1599'a strix-f sattılar gaming gecesinde öyle bir şey olursa yapıştır b450'ye para verme elinde zaten var kötüsü de değil.

• yazı yazması acayıp keyıflı oyle boyle değil
    bu klavyeden geçtim. apex m800... blue switchte yazması sıkıntı olurdu. keşke red alsaydın.yada brown. bi dahakine artık

işlemciden fazlaya ankarta para vermemmm mümkün diiiiil
    benim anakartı 590 liraya almışım şimdi faturasına baktım. aldığım fıyattan fazlaya satılır ıdye tahmın edıyorum para ederken

benim anakarttan daha iyi vramleri var. 2x m2 slotu mevcut.(256 yetmıyor bazen 2. yi alasım var)

anakartı söküp mmontajlamam 30 dakikamı almaz o konuda sıkıntım yokda işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 10 Temmuz 2020; 9:36:35 >

• Ben sormuştum da tekrar sorayım dedim.
    Acaba bu 2004 windows sürümüne geçmem gerekir mi?
    Donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması [Windows 10 v2004, DirectX 12 Ultimate]
  • Ya hocam, asus bios dediniz sorayım dedim. Benim x570pro asus anakartın biosunda mouse çoook yavaş klavyeden yapmak zorunda oluyorum ne yapacaksam. bi çözümü var mı :( sanki kasıyo gibi bios.
    ben aslında hızlı yazarım bakmadan bana sıkıntı olmazdı optik klavye de işte bir iki sitede optik çok hızlı yazı yazmak için iyi değil demişler.blue de aynı şekilde bişiler demişler ondan almıştım.öncekinden iyi ama logitech g513 tactile idi üzerine kahve döküldü ondan almıştım.ledleri gitmişti kontak sprey boşaltmıştım bir kutu olmamıştı sonra attım bir kenara sonra denedim baktım düzelmiş onu da öteki makineye koydum.orada ENG çinden getirttiğim 160 liralık mekanik vardı sesli.g513 sessiz sevmiyorum ben sessiz.şakada şukada olacak eskiden öyle gördük biz sonra bi feature oldu nedense?

1040 liralık işlemciyi 2800 liralık anakartta kullanıyorum len neden fazla vermezmişsin anakart daha önemli.

akşam bak bakalım duruma haber et.
  • ben 6 parmak kullanarak yazarım bende yavasa yazmam aslında pek de sorun gormedım acıkcası :)

blue switchlerde geri tepme hissiyatı yuzunden uzun yazılarda parmaklarda agrı yapabılıyor.

benım klavyede ıp56 olması lazım. yada 57. sıvı konusunda korkmuyorum artık..

3 katı para verecegıma anakarta gider daha iyi işlemci orta karar bir anakart alırım

aksama kesın ındırıme girer benım anakart ya bakalım ,:)

ya sıvı sogutma alacam yada da anakart. bakalım
  • mesajım bulunsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgi olsun diye ekleme yapayım, Path of exile oynarken bu ayar açıkken sorun yaşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

Ben sormuştum da tekrar sorayım dedim.
    Acaba bu 2004 windows sürümüne geçmem gerekir mi?
    Gerekir mi derken? Bu özellik için sormuyorsunuz sanırım, genel manada?

parmaklarda ağrı mı yapıyor?insanlarda geçerlidir o gorillerde yoktur öyle bir şey.

daha iyi işlemciyi sonra alacaz hani çıkmadı ki nasıl alalım?4000 çıkınca sistem hazır olacak.

akşam bi bak bakalım.
  • Bu ayarı açtığım zaman Fullscreen oyunlarda rtx voice sapıtıyor ve sesi bozmaya başlıyor. Sebebi ne olabilir bu sorunu yaşayan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.