Şimdi Ara

Donanım Haberde Küfür Nedeni İle Savcılığa Şikayet (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
7
Favori
24.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amacım ders vermek falan demiş. Adamı tahrik eden sensin. Memleketine biri bunu dese ne yaparsın teşekkür edip geçer misin? Bu arada s yazdığı için hiçbir ceza almaz. Hatta ceza almayı bırak muhtemelen haberi bile olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu dilekçeyi gelen evrağa kaydettir de öyle paylaş.
  • Takipsizlik verirler ugraşmiyorlar genelde. Ana avrat düz giden adami da sikayet ettim bir sonuç alinamiyor

• bgshadow B kullanıcısına yanıt
    Evet ciddiyetini anlar ama adliyeye insanlar şikayet üzerine savcının gerekli gördüğü takdirde çağrılır çağrılması suçlu olduğu anlamına gelmez Allah yardımcınız olsun

• O da ülkenin ayıbı işte. Çıksın veya çıkmasın önemli olan şikayetçi olmaktı gittim oldum 1 saatimi aldı burada ki ergenler in dediği gibi de kimse bir şey demedi.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Yani bundan sonra sağa sola sövmez. Yoksa tutup taksimin ortasında sallandırsınlar demiyoruz. Liseli tayfa kızıyor ama 10 liralık internet alıp edepsizlik yapmasın kimse.bunlari çekmek zorunda değiliz.

• Oha s.git dedi diye mi şikayet ettin hocam

• Sen bizi tanimiyon haa babaaa
    Kop koppp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

al

Alıntıları Göster
    Bundan birsey cikmaz ,,,

• Küfür net olarak belli olmuyor , yani savcılık vs. bunu göz önüne alabilir
  • Nonsmoke N kullanıcısına yanıt
    Sanırım şüphelinin yakınısın, davacıyı bezdirmek istiyorsun. Şüpheli ağzıyla kuş da tutsa,100 tane ters takla da atsa cezadan kurtulamaz.dava açılmadan önce arabulucu arar ve uzlaşmak isteyip istemediğini davacıya sorar.davacı uzlaşmazsa hakaret eyleminden doğan kamu davası açılır.

gelelim dava sonucuna: eğer şüphelinin sabıkası yoksa bu hakaret eylemi 1 yılın altında hapis cezasıyla cezalandırılır o ceza paraya çevrilir ve 5 yıl ertelenir(hagb)

Şüphelinin sabıkası varsa para cezası infaz edilir.

Yakın zaman da ben de bana whatsapp aracılığıyla "şeref yoksunu " diyen bir telefoncuyu savcılığa verdim ve uzlaşmadım.mahkemenin açılacağı günü bekliyorum.

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Şüpheliyle alakam yok sadece ilk senesinde bir hukuk öğrencisiyim bildiklerimle konuşmaya çalışıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nonsmoke

Yalnız eleman pişman olduğunu söyler ve küfürü geri çekerse boşuna kürek çekmiş olursun bu işler direk ceza ile sonuçlanmıyor.
    Öyle birşey yok,banada aynısı facebook üzerinden yapıldı.Şikayet eden taraf,şikayeti geri çekmediği sürece şikayet devam eder.
  • Savcılıkta çalışıyorum,polisim vb. bundan bir halt çıkmaz diyenlere kafanı takma. Mala zarar verme nedeniyle birini karakola şikayet ettim.polisler ifade almak istemedi,bundan bir şey çıkmaz dedi. İfâde vermekte direttim.

Sonuç:Mala zarar vermekten 3 ay hapis,sabıkasız olduğu için hagb.

Sen davanda diret,savcı kovuşturmaya yer olmadığına derse bile itiraz edebilirsin.

Okudugun hukuk fakültesine yazık.başka hiçbir şey demiyorum.Allah bizi sizin gibi iş bilmez insanlardan korusun.

Neyse daha gidecek çok yolun var.hele bir stajını yap daha iyi öğrenirsin

Daha ilk senemdeyim diyorum duyduklarımdan çıkarak yorum yaptım diyorum neden sinirlendin bu kadar? İş bilmez demişsin iş bilen birisinin bu kadar gergin olması hoş değil. Önce aklını kullanmayı öğrenmen daha iyi olur senin için hukuk fakültesi 1. Sınıfım ilk senem bitmedi bile

Bilmiyorsan bilirmiş gibi kendinden emin şekilde yazma da milleti de yanlış yönlendirme

Okuyanı benim yazdığıma inandırmak için bir çabam mı var sadece düşündüğümü ve bildiğimi yazdım çok asabisin beni de gerdin lütfen...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.