Şimdi Ara

Donanım Haberde Küfür Nedeni İle Savcılığa Şikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
7
Favori
23.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 194
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 22
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • crow in cornfield (22 mesaj) ahmetbayram5 (13 mesaj) Nonsmoke (6 mesaj) Fulton (5 mesaj) cormen (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (119 mesaj) Mobil (97 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (20 mesaj) Uygulama (41 mesaj)
  • @
137 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Donanım Haberde Küfür Nedeni İle Savcılığa Şikayet
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Herkese merhaba

Artık Donanım haberde bu tür tacizlere dur demenin zamanının geldiğine inanıyorum. İnternetin ardına gizlenip insanlara küfür etmek bu kadar kolay olmamalı ve bunun bir cezası olmalı. Forumda durduk yere beni alıntılayıp küfür eden kullanıcıyı yarın savcılığa şikayet edeceğim. Ee bize ne bundan diyebilirsiniz . Şikayet adımlarını burada anlatacağım.Böyle bir durumda kalan arkadaşlara yazacağım dilekçeyi örnek olarak buraya yükleyeceğim Artık buna dur demek lazım ! Ricam Konuyu yukarı taşıyalım.Herkese faydamız olsun .

Şikayet Dilekçem şu şekilde oldu.Gerçek ismini de forumdan bulum yazdım. buraya isimleri kapatarak koyuyorum. Herhangi bir Sıkıntı çıkmadı. Bunun örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Nasılsa yüzyüze gelinmiyor un gücü ile böyle hareket edilmeyeceğini bilsinler.

mesajlar üzerine ekleme yapma gereği hissettim. Benim derdim Bu olay bir örnek olsun. İnsanlara nasılsa görmüyorlar,tanımıyorlar,cezası yok diye küfür veya hakaret veya zorbalık edemezsiniz. Bunu herkesin öğrenmesi lazım. Bir kafeye gitsen 20 lira vereceksin onun yerine 20 liraya internet paketi alıp,annen-baban kızdıkça,sınavından kaldıkça,patronundan azar yedikçe hıncını burada ki insanlardan çıkaramazsın.Bu ve bunun gibi bir durumda kaldıysanız veya siber zorbalığa uğruyorsanız gidip hakkınızı arayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 21 Aralık 2018; 22:11:38 >

Bahsedilenler: sgul2002

• şimdi gelip sana sövsem olacak iş mi bu ? anana bacına söveyim sonra da alıngansan interneti kullanma diyeyim. eleştiri ayrı hakaret ayrı herkes haddini bilsin.
    senin gibi ekabir ekabir laf sokana ne yapacağız peki? Sen de Adanayı aşağılıyorsun, Adanalılar dava açıyor mu?
    Birader ne boş yapmışın ya. Ne kadar boş insansın. Ulan bu tip insanların asıl yargılanması lazım. Biz şimdi niye ayni nefesi alıyoruz senle. Sonra islam eşitlik dinidir. He oldu.
    Mahkemelerin hiç işi yok ya bide sizin boş işlerinizle uğraşsın doğru. bana popo dedi hakim bey.. yazıyla dedi sözlü bile değil
    Ne dolandırıcılar, ne yaralayanlar, ne taciz tecavüzcüler ifadesi alıp bırakılıyor, adam str dedi diye ceza mı alacak tehtid yok bir şey yok..

Adama ağzının payını vermiyor sonra dava edicem diyor. Mahkemeyi bununla meşgul etmek ayıptır. Önce gidicen vatandaşa kendin cevabını vereceksin.
    Bende sağlam kalayladı, iyi sövdü sandım yaa, adam has adanalı demekki, adanalı kime öyle cümle kursan onu derdi kardeşim hiç kusura bakma
    Hocam sen de Adana şehrine hakaret etmişsin yalnız. Adamın ettiği küfür çok hafif denilecek bir küfür. Ceza alacağını bile sanmıyorum. Millet ne küfürler ediyor birbirine ana bacı demeden. Böyle küçük küfüre hem ceza almaz hem boşuna uğraşırsın.
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Yalnız eleman pişman olduğunu söyler ve küfürü geri çekerse boşuna kürek çekmiş olursun bu işler direk ceza ile sonuçlanmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj
    Bu kadar alingansaniz takilmayin abi internette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Turbolinea arkadaşa yardımcı ol hocam.
    |
    |
    Bahsedilenler: turbolinea
  • Binbaşı
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Nonsmoke

Yalnız eleman pişman olduğunu söyler ve küfürü geri çekerse boşuna kürek çekmiş olursun bu işler direk ceza ile sonuçlanmıyor.
    orası kendi bileceği iş. ben uğraşacağım açıkçası. durduk yere gelip küfür etmenin alemi yok. dilekçe örneği ve adımları paylaşacağım.
  • Yarbay
    5355 Mesaj
    küfür ettiği yazıyı da paylaşsana

• Binbaşı
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

Bu kadar alingansaniz takilmayin abi internette.
    şimdi gelip sana sövsem olacak iş mi bu ? anana bacına söveyim sonra da alıngansan interneti kullanma diyeyim. eleştiri ayrı hakaret ayrı herkes haddini bilsin.
  • Onbaşı
    17 Mesaj

Haklısın

|
    |
    crow in cornfield kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

küfür ettiği yazıyı da paylaşsana
    al

• Yarbay
    7121 Mesaj
    senin gibi ekabir ekabir laf sokana ne yapacağız peki? Sen de Adanayı aşağılıyorsun, Adanalılar dava açıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 20 Aralık 2018; 23:38:25 >
  • Teğmen
    205 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

al

Alıntıları Göster
    Yanlız adam iyi demiş

• Binbaşı
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

fikrimi beyan ediyorum. küfürle arasında ki farkı anlayamıyorsan yapacak birşey yok.
  • Binbaşı
    1356 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

iyisini kötüsünü yarın görür
    |
    |
    bloodmoney30 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7121 Mesaj

bir b olacağı yok kendi kendine havaya girme. Yaş kaç?
    crow in cornfield kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

bir b olacağı yok kendi kendine havaya girme. Yaş kaç?
    Yerinde olsam laflarima dikkat ederdim senide mahkemeye verebilir

• Yarbay
    16762 Mesaj
    Adam sansürlemiş ki. Üzgünüm ama bir şey çıkmaz gibi duruyor.

|
    |
  • Yarbay
    7121 Mesaj

Ne dolandırıcılar, ne yaralayanlar, ne taciz tecavüzcüler ifadesi alıp bırakılıyor, adam str dedi diye ceza mı alacak tehtid yok bir şey yok..

Adama ağzının payını vermiyor sonra dava edicem diyor. Mahkemeyi bununla meşgul etmek ayıptır. Önce gidicen vatandaşa kendin cevabını vereceksin.
    Moueson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    755 Mesaj
    bence mahkemeye vermekle uğraşma hatta terslenebilirsin bile. Alıntılandığın mesajı dediyse sadece sana ''s..git'' olan, daha ileri gitmediyse. Sadece vaktinden çalarsın ciddiye alınıp yanıt bile alcagını sanmıyorum. o lafla ceza veriyolarsa yoldan geçeni mahkeyemeye veririz o zaman.

bu arada cidden yaşınızı merak ettim bu lafa bu kadar gücenecek ne yaşadınız acaba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gustawa -- 21 Aralık 2018; 0:10:2 >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.