Şimdi Ara

Donanım Haberde Küfür Nedeni İle Savcılığa Şikayet (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
7
Favori
24.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalniz adam mesaji sildiyse photoshop diyebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle hakaret durumlarinda hicbir sekilde sikayet edilmemeli veya her durumda sikayet edilmeli diye birşey yok, sikayet konusunuda abartmamak gerek dolu dolu sovulmedigi surece boyle konulari sikayet ederseniz hem sikayet edilen hem siz uğrasir durursunuz.
    Bir dip not: Eger bunu sikayet ederseniz aleni hakaret oldugunu icin kamu davasina dönüşür, sonra anlasayim sikayetten vazgeceyim deseniz bile karsi taraf ceza alir, olay buyuyebilir vs. bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 21 Aralık 2018; 19:40:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ada Türk kullanıcısına yanıt
    Cikar, niye çıkmasın sonucta burasi twitter, Facebook değil mesajin tarihi saati, belli atan hesap belli buraya donanimhabere soracak İp nedir diye, oradan Btk'ya soracak bu ip kime ait diye cezayi yiyecek o sahis bu kadar sablon bir olay ama iki tarafta uğraşmış olacak.

• Tahrikte ceza almaz diye bir olay yok ceza alir, dusurulur sadece, karsilikli hakaret durumu varsa ceza verilmez. Tahrik ayri, karsilikli hakaret ayri.

• Sırf s.git dedi diye mahkeme savcılık ayağa kaldırılmaz bence tabi sonucunda mahkeme karar verecek ama pek bir şey çıkacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

al

Alıntıları Göster
    Hocam sen de Adana şehrine hakaret etmişsin yalnız. Adamın ettiği küfür çok hafif denilecek bir küfür. Ceza alacağını bile sanmıyorum. Millet ne küfürler ediyor birbirine ana bacı demeden. Böyle küçük küfüre hem ceza almaz hem boşuna uğraşırsın.

• Cax10 C kullanıcısına yanıt
    Sonuçta adliyeye çağırılıp ifadesi alınıyorsa onu dese bile en azından işin ciddiyetini anlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katip3463

Hocam dilekçene şunu da belirtmeni 'tavsiye' ederim.

Kişinin tavrından dolayı hiç bir şekilde uzlaşmak istemiyorum

Şeklinde bir ibare belirtmeni naçizane tavsiye ederim.
    Neden?
  • quote:

al

Alıntıları Göster
    Bu nedir?

Ben de ciddi bir olay var sanmıştım. Adam kısaltma kullanmış ve hiçbir sonuç alamazsın bundan.

Alıngansan girme internete diyene cevabını haklı bulmuştum ta ki bu mesajını görene kadar.

Günlük hayatta herkes bu şekilde cevap aldığında savcılığa koşsaydı ohooo

• quote:

al

Alıntıları Göster
    boşa kürek, paranız yanar.

• Küfür nerde ki ben göremedim?

• İşsizlik başına vurmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnondraX kullanıcısına yanıt
    neyi hakaret o yazının ? bi açıklasana şurada
  • Sonuç: onur ve ailevi maneviyatına zedeleyiciliği bulunmadığından takipsizlik :)

• Sonuç: onur ve ailevi maneviyatına zedeleyiciliği bulunmadığından takipsizlik :)

• quote:

neyi hakaret o yazının ? bi açıklasana şurada
    Adana'dan alışveriş yapmam çünkü Adana'daki insanlar dolandırıcı, hırsız diye üstü kapalı bir hakaret, bir genelleme yapmışsınız. Adanalı biri olsam şahsen alınırdım.
  • Şimdi git ?

• Adam mahkemede derse bu şahıs Adanalıları aşağıladı tahrik etti hatta kısaltmayı yanlış anladı sen git demek istemiştim der ozaman ne yapacaksınız

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    ohoo seninkine düpe düz uydurma derler. kasma arkadaş buradan ekmek çıkmaz sana.
  • Boyle bir seyi sikayet edecek kadar issiz olmam hicbir zaman. Bazi insanlar cidden garip. Otomobil genel’de de arabalarin plakasini cekip polise sikayet eden insanlar var.

Ben bunu eziklik olarak goruyorum. Hayatindan bezmis, kimsenin sallamadigi, umursamadigi adamlar milletin de huzurunu kacirmak icin her seyden sikayetci oluyor. Ben mutlu degilim kimse de olmasin kafasi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.