Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.100
Cevap
52
Favori
180.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
711 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde ben de destek vermiştim, açıkçası çok umudum yoktu ancak görüyorum ki çok güzel bir iş başarmışız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryodo kullanıcısına yanıt
    herkes bunu diyor hocam kimsenin umudu yokmuş ama halletmiş olduk
  • İnsanlar artık o kadar alışmış ki paraların cebe atılmasına, bu tarz şeylerde hep art niyet aranıyor. Bizim niyetimiz belli, güzel bir şey için insanlar toplanmış. Yaptığımız bağış için aracı olan kişiler veya kurumlar belli, dikim yapılacak alan hakkında da az çok bilgimiz mevcut. Gerisi bağış yapan kişiye kalmış artık. Bence güzel bir olay gerçekleştiriyoruz. Belki bir nebze insanları bilinçlendirme adına katkımız olur ya da gelecek nesillere bir örnek bırakmış oluruz.
  • bu kampanyayı ilk gördüğümde, donanım haber bu parayı 3 günde toplar dedim ama bir ara umudu kaybettim 15 gün kala 9000 küsürdeydi, son günlere kadar devam etti neyse buna da şükür.
    Bağışta bulunan tüm arkadaşlardan Allah razı olsun.
  • daredevil60 kullanıcısına yanıt
    art niyet arayanlar bizi üzüyor ama bağışçılar da aynı şekilde bizi mutlu ediyor hocam
  • 12,060TL oldu arkadaşlar bağış yapmaya son hız devam
  • Projeye katkıda bulunan , emek harcayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Umarım bu proje ileride buna benzer güzel işlere de vesile olur. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yolladım 10 lira. 100 yapıcaktım ama para lazım malesef.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    hocam bağışı şuan mı yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

hocam bağışı şuan mı yaptınız?
    Evet. eft yaptım hesaba
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam bağışınız için teşekkürler bağış miktarı artmayınca bir sorun olduğunu düşünmüştüm ama eft yaptığınız için yarın sabah geçer hesaba
  • Katılmak istiyorum diyenler ilk sayfada 497 ama destek olan 315 kişi. 182 fire verilmiş neyseki hedefe ulaşıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    o listede olmayıp sonradan katılan o kadar fazla insan varki hocam yani o listede çok daha fazla fire var diyebilirim
    herkes söz verdiği gibi katılsaydı ahey ahey 12 bin değil 20 bin toplardık
  • Ben de katıldım dün tarihe not düşelim

• Ben de 100₺ bağışlamıştım. Varsa bir bardak çekilişi, girmek isterim arkadaşlar.

• sueldem S kullanıcısına yanıt
    tarih bizi unutmayacak hocam

• 100 tl bağışlayan kişiler arasından yapılacak kurada 5 kişiye DH kupası hediye.

Merhaba hocam çekiliş rütbe vb işlemler ile Forum yönetimi ilgilenecek bu konuda sabırlı olmak gerek bu tarz işlemleri yönetim yaparken mutlaka bu konuya yazıp bilgilendiririz

• arkadaşlar selam, 30 mayısta düğünüm var ve kır düğünü olacak, bende düğün şekeri vs dağıtmak yerine ormana oraya buraya yetiştirmeleri için poşette fidan istiyorum etiket yapıştırıp düğün hatırası olarak işte bunu ekin dikin biçin gibi not düşeceğim.

istanbulda ikamet ediyorum ama toplu fidan alabileceğim yer bulamadım. avrupa yakasındayım, önerebileceğiniz yer varmıdır
  • Düğünlerde dağıtılacak olan fidanlar genelde yaşını doldurmamış tohumdan yeni çıkmış fidanlar olur. Fidanlıklar ise en az 1-2 yaş fidan satar ki toprağa tutunması kolay olsun bir de sattığına değsin. Düğün vs işleri için ayrıca bu işi yapanlar var. Daha ufaktan satıyorlar, hem fiyat avantajı hem de pratik oluyor. Google ile iyi bir araştırma yap bence. Ek olarak inst. dan bak var orada sukulent satışı var zaten. fidan da olabilir.

Edit: Tema'dan fidan dikim sertifikası alabilirsin kişi başı veya yine temadan ticari ahşap ile yapılmış magnetlerden satın alabilirsin onları dağıtabilirsin. ben oğlumun doğum hediyesi olarak onu seçmiştim.

Sukulent harici canlı bitki dağıtmanızı pek önermem aslında. kaç kişi bahçeli evde yaşıyor veya köyüne yakın gidip fidanı diksin. Çoğu kişi saksıya dikip cam önünde ya kurutacak ya da çok boylandı diyip atacak aklınızda olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metulen -- 15 Ocak 2020; 12:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Düğünlerde dağıtılacak olan fidanlar genelde yaşını doldurmamış tohumdan yeni çıkmış fidanlar olur. Fidanlıklar ise en az 1-2 yaş fidan satar ki toprağa tutunması kolay olsun bir de sattığına değsin. Düğün vs işleri için ayrıca bu işi yapanlar var. Daha ufaktan satıyorlar, hem fiyat avantajı hem de pratik oluyor. Google ile iyi bir araştırma yap bence. Ek olarak inst. dan bak var orada sukulent satışı var zaten. fidan da olabilir.

Edit: Tema'dan fidan dikim sertifikası alabilirsin kişi başı veya yine temadan ticari ahşap ile yapılmış magnetlerden satın alabilirsin onları dağıtabilirsin. ben oğlumun doğum hediyesi olarak onu seçmiştim.

Sukulent harici canlı bitki dağıtmanızı pek önermem aslında. kaç kişi bahçeli evde yaşıyor veya köyüne yakın gidip fidanı diksin. Çoğu kişi saksıya dikip cam önünde ya kurutacak ya da çok boylandı diyip atacak aklınızda olsun.
    teşekkür ederim, araştıracağım haber veririm sizede ne yaptığımı

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.