Şimdi Ara

Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.032
Cevap
58
Favori
168.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 715
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 69
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 58
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • M4M00D (275 mesaj) Jeolog. (133 mesaj) RootUser (69 mesaj) ardaalisahin (37 mesaj) onatba (27 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1043 mesaj) Mobil (479 mesaj) Mini (199 mesaj) Uygulama (311 mesaj)
  • @
706 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Donanım Haber Üyeleri Hatıra Ormanı - Bağış Gerçekleşti ! Sertifika Bekleniyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3871 Mesaj

Güzel düşünce tebrik ederim. Evlenmeyi düşünmüyorum ama olurda evlenirsem çalacağım bu fikri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    denizhansen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamamdır dostum. Allah mutluluğunuzu daim eylesin.
    |
    |
    12,120TL olmuş bağışa devam
    |
    |

benim önerim fidan dağıtmak yerine bağışını yapmak ve düğün örneğin salondo ise bunu orda masalara ufak bir not olarak yazmak olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    580 Mesaj
    12,130TL oldu bağışa devam ne kadar fazla o kadar iyi
    |
    |

Bana soracak olursanız fidan dikimden ziyade bakım zor olan kısmı.http://www.batiekspres.com/haber/1652/recep-ozen-hatira-ormani-icler-acisi-bir-durumda.html bunun gibi bircok haber mevcut. Gerekirse toplanan bagisin yarisi bakima harcanmalı diye dusunuyorum...

|
    |

bu kampanya tamamen DonanımHaber üyelerinin başlattığı bir bağış kampanyasıdır.
    bu bağış kampanyasında toplanan bağışlar gereken şekilde konuda belirttiğimiz üzere Fidan olarak orman genel müdürlüğü'nün belirlediği noktalara dikilecektir. dikim sonrası bakım ve sulama işlemleri ekipler tarafından gerçekleştirilecek. bu konuyu DonanımHaber üyeleri olarak sık sık takip edeceğiz. bir sorun olduğunda mutlaka buna müdahale ederiz.

|
    |
    maestrosef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6396 Mesaj
    Dünyada bilim ve sanat haricinde ne bıraktın diye sorarlarsa şu kadar ağaç ektim demek büyük gurur veriyor insana, kampanya haricinde de çok faydalı bir aktivitedir.

doğa kadar güzeli yok hocam amacımız da bunu koruyup kollamak
    |
    |
    WinteR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen hocam 2 buçuktan beri öyle sonrası daha gelmedi
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • DH Yönetici
    11763 Mesaj

Ana mesajdaki tıklanamayan bağış linki, hatalı imza kodu ve full bold mesaj sorunlarını çözdüm. Çeşitli düzenlemelerle de okunurluğu da artırdım.

Bağış yapıp kendimi listeye yazdım dostum @RootUser. Kampanyanın hayırlı olması dileğiyle.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Kurmay Yarbay
    580 Mesaj

12,150TL oldu bağışınız ve yaptığınız düzenlemeler için çok teşekkürler hocam böyle daha hoş olmuş
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@M4M00D Rica ederim, keşke baştan yapılsaymış.   Orijinal içeriği bozmadan bir tık daha düzeledim çok daha yakışıklı oldu. Değerli adminlerin bilgisine: @Jeolog. @WISDOM

|
    |
    Bahsedilenler: Jeolog., WISDOM, M4M00D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1461 Mesaj
    1800 fidan olmuş, 2000 fidan olunca fidanlar ekilecek sanırım.

O bilgi yanlış anlaşılmış. Şöyle açıklayalım : konu ilk başladığında üyeler şu kadar fidan bağışlayacağım diyerek isim yazdırıyordu ve liste oluşturuyorduk. Ancak çoğu üye bağışlarını gerçekleştirmedi. Yani o sayı listeye göre belirlendi. Şuan toplanan miktar 12,150TL. 1215 adet fidan yapıyor. Şuan zaten biz amacımıza ulaştık. Ancak bağış kampanyasının süresi devam ettiği için ekstra olarak bağış topluyoruz. Daha fazla fidan dikebilmek için. Bu konuyu ilgili admin arkadaşlardan birine iletiyorum umarım düzeltirler yanlış anlaşılmanın önüne geçeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 16 Ocak 2020; 0:35:36 >
    |
    |
    berkayjan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam eliniz değmişken şu 1800 fidan yazan yeri kaldırabilme imkanınız var mı? veya oraya not düşebilir misiniz? yanlış anlaşılmaya yol açabilir toplanan miktar ile listeye isim yazılan fidan sayısı farklı çünkü.
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@M4M00D evet o kısımlar eski kalmış, kaldırdım.  

|
    |
    M4M00D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.